Přejít na obsah

Body, body


Jar_da

Doporučené příspěvky

Ty seš ten případ, který si myslí, že svoboda a demokracie se rovná můžu si dělat ci chci a na ostatní kašlu, ale to se šeredně pleteš, protože svoboda a demokracie je především o chování podle pravidel a doržování zákonů a především o osobní odpovědnosti za své chování, jsem rád, že jsem tě nikde nepotkal a doufám že nikoho nikde nezabiješ, až zase dostaneš křeč do nohu a zatemní se ti mozek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tvojím stylem jízdy bych tě rovnou zastřelil  :doh

hehe dakujem, vyzera to strasne, ale s cistym svedomim ohrozil som ucastnika cestnej premavky mozno 3-4 krat v mojej kariere, ked pre mna je auto vsetko, to je stelesnenie slobody, ja som bez auta ako bez ruky :)

To nevypadá strašně,to strašný je a nikoho tou story asi neohromíš.Kdybych napsal opravdu co si myslím,musel by to admin okamžitě smazat. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pánové ,dneska mě zastavil policajt a chtěl vidět doklady . No a co myslíte že jsem zjistil ? už měsíc jezdim bez povinného ručení .Skončil mi leasing a já měl zato ,že se to automaticky prodlouží jako minule ,ale ono nic. Kdo uhodno jak to na silnici dopadlo ? ........ :wallbash:

Správně by tě měli oznámit na úřad a jelikož jezdíš bez povinného, tak by to mělo být dosti mastné.....tedy teoreticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tvojím stylem jízdy bych tě rovnou zastřelil  :doh

hehe dakujem, vyzera to strasne, ale s cistym svedomim ohrozil som ucastnika cestnej premavky mozno 3-4 krat v mojej kariere, ked pre mna je auto vsetko, to je stelesnenie slobody, ja som bez auta ako bez ruky :)

To nevypadá strašně,to strašný je a nikoho tou story asi neohromíš.Kdybych napsal opravdu co si myslím,musel by to admin okamžitě smazat. :disgust:

ano cita sa to zle, lenze pre porovnanie, idem 120km/h po prazdnej stvorprudovke vo stvrtok o tretej rano, ziadne stromy naokolo, prazdny chodnik, ani jedno svetielko auta alebo niecoho podobneho. uplny Cernobyl a z vedlajsieho parkoviska zrazu BLIK a mas fotku. to je moj pripad. vsetky moje priestupky sa stali po polnoci, sam v aute, nikdy v zivote som si nesadol za volant ani ked som vypil jedno pivo. to tu moze malo kto povedat

teraz uvediem druhy. dve hodiny popoludni v pondelok, ludia su vsade ako keby ich niekto naklonoval, tlacia sa do cesty, proste horor a nejaky Bavorak alebo Mercedes si to tlaci po ceste 80km/h cista arogancia, to som si ja nikdy nedovolil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty seš ten případ, který si myslí, že svoboda a demokracie se rovná můžu si dělat ci chci a na ostatní kašlu, ale to se šeredně pleteš, protože svoboda a demokracie je především o chování podle pravidel a doržování zákonů a především o osobní odpovědnosti za své chování, jsem rád, že jsem tě nikde nepotkal a doufám že nikoho nikde nezabiješ, až zase dostaneš křeč do nohu a zatemní se ti mozek.

Jakr Jakr, to si vybral iba uryvky ktore ti vyhovovali. Sloboda bola myslena tak, ze sa clovek citi slobodny v ramci medzi, nie ze chodi po chodnikoch, pretoze sa mu to zda v danej chvili ako dobry napad. Som v aute v jednom kuse, videl som na vlastne oci 5 havarii, z jedneho auta som vytiahol jedneho mrtveho a druhy ma prosil nech ho zachranim predtym nez aj on zomrel. nie som padavka lenze vtedy by sa rozklepali nohy kazdemu, par noci som ani nespal. Ja osobne mam jednu havarku, ked som vysiel na ten posrany obrubnik co som tu uz rozoberal. pokuty dostavam, pretoze mam stastie na policajtov. jo a k tej slusnosti za volantom, jasne nadavam na inych ved to kazdy, ale prezrad mi ty aky si vodic. napr. ked si v noci unaveny zastavis s autom a oddychnes si, alebo si povies ze to zvladnes a ides dalej? pretoze ja radsej zastavim ako sa zobudit zrazu v motorovej casti vlastneho auta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tvojím stylem jízdy bych tě rovnou zastřelil  :doh

hehe dakujem, vyzera to strasne, ale s cistym svedomim ohrozil som ucastnika cestnej premavky mozno 3-4 krat v mojej kariere, ked pre mna je auto vsetko, to je stelesnenie slobody, ja som bez auta ako bez ruky :)

To nevypadá strašně,to strašný je a nikoho tou story asi neohromíš.Kdybych napsal opravdu co si myslím,musel by to admin okamžitě smazat. :disgust:

ano cita sa to zle, lenze pre porovnanie, idem 120km/h po prazdnej stvorprudovke vo stvrtok o tretej rano, ziadne stromy naokolo, prazdny chodnik, ani jedno svetielko auta alebo niecoho podobneho. uplny Cernobyl a z vedlajsieho parkoviska zrazu BLIK a mas fotku. to je moj pripad. vsetky moje priestupky sa stali po polnoci, sam v aute, nikdy v zivote som si nesadol za volant ani ked som vypil jedno pivo. to tu moze malo kto povedat

teraz uvediem druhy. dve hodiny popoludni v pondelok, ludia su vsade ako keby ich niekto naklonoval, tlacia sa do cesty, proste horor a nejaky Bavorak alebo Mercedes si to tlaci po ceste 80km/h cista arogancia, to som si ja nikdy nedovolil.

Jestli myslíš,že své chování obhájíš tím,že budeš uvádět chyby jiných a tím že jezdíš jako prase jenom střízlivý,tak se hluboce mýlíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zvláštní, když jsem v sekci Octavia II "odsoudil" do jedno, řekněme individuum, které se chvástalo tím, že jel jako dobytek a rozsekal Octu, tak jsem sklidil jen odsuzující odpovědi od lidí, kteří ho za tuto "frajeřinu" pomalu vynášeli do nebe. Že by se na tomto vlákně nacházelo více inteligentních lidí? Díky, díky, díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zvláštní, když jsem v sekci Octavia II "odsoudil" do jedno, řekněme individuum, které se chvástalo tím, že jel jako dobytek a rozsekal Octu, tak jsem sklidil jen odsuzující odpovědi od lidí, kteří ho za tuto "frajeřinu" pomalu vynášeli do nebe. Že by se na tomto vlákně nacházelo více inteligentních lidí? Díky, díky, díky...

kup fóbii a pojď k nám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to souvisí?

Mimochodem, taky si o tobě myslím své a hezké to není.

ze to je k teme a nebudem to dalej rozoberat, lebo mam pocit ze niektori tu maju velku jazykovu barieru a ... no a ukoncim to tym ze dobry vodic+dobra kara=nulove riziko a no dobre tak sa v noci modlite aby ste ma nestretli :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to souvisí?

Mimochodem, taky si o tobě myslím své a hezké to není.

mimochodom, aspon ze ty si z tych slusnejsich, lepsie to povedat takto ako nadavat niekomu koho nepoznas :palec2:

protože jsem pojal jakési podezření, tak jsem ti koukl do profilu a nemýlil jsem se. Jseš ještě v telecích letech. Mně to sice přešlo dřív, ale myslím, že taky dospěješ. Jen ti přeju a ostatním taky, aby se nic špatného nestalo.

Ale znal jsem dost mladejch kluků, kteří někoho v tomto období zabili, případně se.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože jsem pojal jakési podezření, tak jsem ti koukl do profilu a nemýlil jsem se. Jseš ještě v telecích letech. Mně to sice přešlo dřív, ale myslím, že taky dospěješ. Jen ti přeju a ostatním taky, aby se nic špatného nestalo.

Ale znal jsem dost mladejch kluků, kteří někoho v tomto období zabili, případně se.

v telecich letech? hehe :huh: pozri ruku na srdce, ti starsi lietali na Jawach, dneska sa uz lieta na autach, nova doba (host vyhazuje vrchniho) tak aj ja dufam, vsetci sa dneska pomodlite zato, nech zajtra dostanem rozum, budem vdacny a venujte sa svojim bodom a nie mojej skazenej dusi :help: teda rozum nie len na jazdenie, ale aj na ine veci. inak kto z Vas mi vysvetli preco sa muchy tocia dokola lampy v miestnosti aj ked je den? :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože jsem pojal jakési podezření, tak jsem ti koukl do profilu a nemýlil jsem se. Jseš ještě v telecích letech. Mně to sice přešlo dřív, ale myslím, že taky dospěješ. Jen ti přeju a ostatním taky, aby se nic špatného nestalo.

Ale znal jsem dost mladejch kluků, kteří někoho v tomto období zabili, případně se.

v telecich letech? hehe :huh: pozri ruku na srdce, ti starsi lietali na Jawach, dneska sa uz lieta na autach, nova doba (host vyhazuje vrchniho) tak aj ja dufam, vsetci sa dneska pomodlite zato, nech zajtra dostanem rozum, budem vdacny a venujte sa svojim bodom a nie mojej skazenej dusi :help: teda rozum nie len na jazdenie, ale aj na ine veci. inak kto z Vas mi vysvetli preco sa muchy tocia dokola lampy v miestnosti aj ked je den? :wacko:

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ukoncim to tym ze dobry vodic+dobra kara=nulove riziko...

Který řidič je tak dobrý, aby neudělal chybu? A když si myslíš, že jsi dobrý řidič, tak blbého, debilního, či jakého chceš, potkat nemůžeš? A co je podle tebe dobrá kára - stará 105 nebo 3l BMW - u obou záleží především na řidičově umění... (viděl jsem víc nabouranejch bavoráků než 105)

...a u toho obrubníku mohl ležet ožrala a měl bys vystaráno do konce života...

Mám názor na tebe, jako zde mnoho ostatních a přeji ti, aby se ti při tvé riskantní jízdě vraceli vzpomínky na toho umírajícího člověka, co jsi zachraňoval a při tom si představil, že jsi to zavinil TY.

Doufám, že tvá telecí léta v brzké době odezní a ty se zklidníš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to jak v polepsovne! Myslite si, ze se chytne za hlavu a rekne si: Sakra, na foru se jim to nelibi, asi zacnu jezdit v klidu... Myslim, ze vetsina z vas (nas) v klidu muze byt uz jen pro tu jazykovou barieru... :D:D Kazdopadne JEZDI POMALU A SOUSTRED SE NA TO! Udelas to, ze jo? :D:D:D:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak u nas body moc neberu, asi preto ze niesu, ale podelim sa s vami o moje zazitky. Bude to taka mensia poviedka pretoze som na ne patricne hrdy :D jedna pokutka radar na 40tke mi nameral 96km/h ,lenze mal ho priamo na znacku obce, svina. stalo ma to 30minut prosikania a 2000sk. dalsia obehol som policajny Passat na plnej ciare v zakrute a snazil sa mu ujst, podotykam ze to bol jeho subjektivny nazor pretoze som sa ponahlal do firmy a bol som v oblepenom firemnom aute, pokuta 2000sk a ze ked ma nabuduce chyti aj kebyze zle parkujem, vezme mi vodicak do smrti :) fakt ferovy policajt. dalsia pokuta, obiehanie kolony aut cez prechody pre chodcov a trubenie na nich. ale podotykam ze to bolo v ramci bezpecnosti aby som nedajboze niekoho nezrazil. pokuta 2000sk. dalsich 2000sk za ubiehanie policajnej Fabie cez plnu ciaru, aby ste boli v obraze mal by som nosit okuliare, lenze potom nevyzeram drsne, iba inteligentne :p a teraz uz len tak zhruba, ohrozenie pohlavneho organu na prechode, teda stal tam ako blbec a mne vyletelo auto z vedlajsej tak som si musel vybrat bud on uskoci alebo nacnem kufor auta predo mnou. ked som preletel okolo este som pocul ako piska na pistalke za mnou :D dufam ze ste sa pobavili, ja uz radsej nic nespominal lebo ked si tu pocitam tie cifry tak mi chodi mraz po riti :D

A naopak ty si typicka ukazka ignoranta kvuli kteremu se v CR zavedl bodovy system a co by mu ridicak sebrat nemeli, protoze si ho nemel ani dostat !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, ze tady je to samej kazatel a svatousek kterej jezdi vzdy a za vsech okolnosti dle pravidel. Kecy kecy kecy kecy fuck

To tu myslím nikdo netvrdí a za sebe přiznávám, že zejména mimo obec jezdím rychleji a ne všechno dodržuju, ale to co tu popisoval Tony už je (nejen) podle mě trochu silná káva. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, ze tady je to samej kazatel a svatousek kterej jezdi vzdy a za vsech okolnosti dle pravidel. Kecy kecy kecy kecy  fuck

To tu myslím nikdo netvrdí a za sebe přiznávám, že zejména mimo obec jezdím rychleji a ne všechno dodržuju, ale to co tu popisoval Tony už je (nejen) podle mě trochu silná káva. ;)

Vidím to úplně stejně jako FUGAS.Čeho je moc,toho je příliš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...