Přejít na obsah

Kdo už boural s OII?


jirkaK

Doporučené příspěvky

Přesně tak, je to vnitřní drát puklice.

Diamant: jo-pneu máme stejné, však jsem to v jiném auditku psal, akorát mám jen 195 šířku. Mezi náma, ta guma nejela ani 500 km

Vůbec to nechápu, odbočoval jsem, zastavil skoro do stopky, mrknul do zrcátka, přehlíd tramvaj a naivně se rozjel.

No a pak už jen cinkání tramvaje, šleha a zbytek je na fotce. Jasně moje vina, není co řešit. Kdybych jel agresivněji a rozjížděl se rychleji, tak mě tím "otvírákem" vpředu vzala akorát do dveří - asi bych byl mrtvý do minuty. Pár cm a co to udělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou sem byl svedkem primo toho, jak strejda s Favousem vjel primo pod ni, dostal to do dveri tim otvirakem, ale neproslo to skrz ani u Fava, naopak to to auto odstrcilo, cely se temer otocilo kolem svy osy a strejda byl v poradku. Ale auto mel ze tri stran na sr**ky. Btw, kde se Ti to stalo? Jestli Praha, tak muzes i presnejs :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:disgust::(

Dneska mě skoro nabourala blondýna v Puntu v Praze na jižním městě. Jel jsem v levém pruhu, ona v pravém a už byla noc. Když jsem měl přední blatník, tak na úrovni jejich předních dveří, tak hodila blinkr a šup do mého pruhu. Brzdil jsem snad i očima, ABS chroupalo, klaksón troubil. Chybělo pár centimetrů a byla by ve mě. Asi koukala po cedulích, protože jinak by o mě musela vědět. Jen se na mě dvakrát podívala zadním bočním okénkem (asi nemohla věřit, že tam opravdu jsem), pak dokončila přejíždění do mého pruhu a na nejbližší křižovatce se celkem rychle odporoučela. Nechal jsem jí jet, snad se poučila...

Editováno: , autor: rkonf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krysarr: v Ostravě. No holt...příště nebudu spoléhat na zrcátko a otočím hlavu. Poučení z krizového vývoje se tomu dřív říkalo :)

P.S. Chlapci ze servisu mi včera řekli, že příští týden odjedu po svých...neuvěřím, dokud neuvidím. Fakt jsem počítal s min. 14 dny!

Editováno: , autor: FenderStrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HM, tak já se včera málem rozšvihal o čů**ka (mírnější pojmenování mě bohužel nenapadá) s kamionem. Jedu za ním a on zastavuje při pravém kraji. Tak si říkám, objedu ho. A když jsem na úrovni poloviny jeho návěsu, tak ten krypl se rozjíždí a plnej levej. Takže jen tak tak jsem to dobrzdil. Vůbec o mě nevěděl! Asi mu blinkry a zrcátka nic neříkají.... :blbec:

Editováno: , autor: aka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, dneska jezdi na silnici lidi, co jim snad ohleduplnost nic nerika, ja jel vcera za zenskou v golfu, odbocili sme z hlavni, ona zastavila a uvedomila si, ze vlastne chce na chodnik, ja stal prdeli jeste v ty hlavni, auta me objizdeli, ona tam kopla zpatecku a couva, tak troubim a ona se este vzteka a ukazovala at koukam uhnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ty lišty tam jsou nalepený na dvou tenkých oboustranných páskách proto, aby se daly kdykoliv snadno sundat. Pokud budeš používat ty starý, musí se ty pásky nejdřív perfektně odstranit a nějaký stejně kvalitní zase nalepit. To bude taková práce, že když ti to ten servis naúčtuje, měl bys za tu cenu dvě sady nový. Druhá možnost je, že je tam nechaj a nablijou tam jen nějaký lepidlo a pak už je nejspíš nikdo nikdy nesundá. Dělej, jak myslíš.

tak uz se dve listy loupou. a samozrejme jsem kreten, byly novy, nebo alespon co tak koukam na fakturu, tak je sada list napocitana. no, po novym roce je navstivim a prelepi si to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Jo u nás to s tím vlakem nedávno bylo hustý..a to na těch fotkách je jen zlomek

Dost hustý taky bylo jak ty nepoškozený auta potom překládaly.Určitě jste to viděli,tenkrát to dávali ve zprávách.Jezdili s tím jak blázni a skákali z vagónu na vagón.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...