Přejít na obsah

alarm se safe systémem


jindrous

Doporučené příspěvky

Hravec: no toto jedno sa nedeje (zatiaľ), ale tú kocku by som asi v takom prípade hodil skôr ja v amoku, stojím až za bránou, a dvora to neviem deaktivovať, takže by som zobudil celú štvrť, kým by som to vypol

 

no ja to chcem doriešiť, kľudne aj že to pôjde von a dnu niečo čo funguje (asi niečo bez sirény - ŠkodaSat)

 

ale keď mi napíšete že jablotron je dokonalý a XYZ trebárs v Brne to urobí bez chyby, tak si urobím výlet..

Editováno: , autor: thomkho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechno od Jablotronu funguje spolehlivě....

 

tlač na ně, jak psal Petrik a nenech se odbýt.... není přeci řešení vypínat nějakou funkci aby to fungovalo spolehlivěji.....

 

jinak voda ani kartáče v myčce nemají ani náhodou šanci nějak reagovat na Kessy

 

vypadá to prostě na problém, jak psal Petrik, že si ten alarm nerozumí s O III - tedy s její sběrnicí po které to chodí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokto kokto, O3 má v originále opravdu vnitřní mikrovlnu? jsi si tím opravdu jist? v O II FL jsem ji měl, tedy byla ale v O III ? .... stejně tak v předchozích třech autech jsem měl mikrovlnu, ve Felicii dokonce reagovala když se někdo naklonil těsně k autu a zíral dovnitř pře černá fóliovaná skla..... a nikdy nebyl problém že by něco hlásilo jen tak pro nic za nic a to jsem měl u Felicie a pak Pola i pager...., zase neházej špínu.....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teda ešte ďalšia otázka - Neznamená v ČR kessy + safe systém = kessy + safe + vždy aj alarm ?

Resp. V ČR imobilizér + safe system akceptuje poisťovňa ako 2 systémy? Inak si totiž neviem vysvetliť, ako mohlo auto 1/2 roka fungovať v Čechách bez alarmu a (zrejme) byť poistené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v ČR jsou verze

 

1) "KESSY" - bezklíčové odemykání, zamykání a startování bez SAFE systému
 

2) Alarm s hlídáním vnitřního prostoru, zálohovanou sirénou, náklonovým čidlem a dálkové ovládání centrálního zamykání se SAFE systémem
 
3) KESSY bezklíčové odemykání, zamykání a startování, alarm s hlídáním vnitřního prostoru, zálohovanou sirénou, náklonovým čidlem a dálkové ovládání centrálního zamykání se SAFE systémem
 
popravdě jak které pojišťovně, ale v podstatě jim je to jedno, alespoň u mé pojistky u KOPERATIVy to nemá žádný vliv ne cenu, dříve Česká poj. a také bez vlivu... vliv má jen zámek zpátečky, ale když započítám jeho cenu, sleva se mi nevyplatí.... nebo CEBIA a značení skel u UNIQA poj.
Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teoreticky, ano, ale bylo by to asi dost složité a otázkou je zda je to vůbec legislativně možné.... aby se autu za jízdy vyplnul motor bez vědomí řidiče a případně zablokovalo i řízení.... 

 

No asi máš pravdu, ale pohled toho zloděje bych chtěl vidět... :kol-48:  .... volat se blokuje (zámek) až při otevření dveří řidiče, tohle mají udělané dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

S Athosem nemám plané poplachu (detaily bych nerad rozebíral) jde mi spíše o polohu auta a možnost se pro klid podívat jestli parkuje tam kde jsem ho nechal.

Při mytí auta wapkou s klíči v kapse se při postříkání kliky auto střídavě zamykání a odemyká.

Editováno: , autor: Flag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i při SAFE je to BEZ kovového krytu..., respektive dle mě to zabezpečení nesouvisí se zloději, ale z možností zamezit úpravám řídících jednotek, např. čip.... ap.

 

attachicon.gifIMAG0435xx.jpg

 

takže nejspíš bude problém v tom co má RS ve výbavě  (vycházející z Ambition) a co Elegance - protože zcela nové auto a pancéřování má

 

2014-09-02 12.56.22.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem pochopil, že je to Škoda Plus dle výbavy a dle opotřebení jednoho z klíčků...

 

... předpokládám že bude staré cca 1/2 roku (roční auto neberu jako zánovní...) nicméně jsem viděl dnes na vlastní oči eleganci MR2015 a pancéřování měla.... proto jsem napsal co jsem napsal, byť jsem použil foto odsud....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja ti nevím, nevidím v tom opencéřování žádnou výhodu... :kol-140:  u své bývalé OII jsem měl čip a museli mě právě to opancéřování uřezat (ještě to budu mít někde doma v regálu), aby mohli vyndat ŘJ - navíc, tam byla schovaná pod předním oknem, takže se museli sundávat stěrače apod....

 

Dle mě to není proti zlodějům, ale právě proti neautorizovaným zásahům do ŘJ, aby ti mohli dokázat žes přišel o záruku.... nicméně pokud to mají jen některá auta, tak by se stejně dalo tvrdit, že to tam prostě nebylo...

 

Pokud se pletu, tam mě někdo opravte :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si nemyslím, proč to tedy mají jen některé vozy?

 

to právě nevím, proč jen některá auta - a podle jakých kritérií to vybírají.... ale právě i u té OII mě taky říkali, že to mají jen některá auta... těžko říct...  

 

Ještě mě napadlo, že to mají jen motory TDI (maje OII byla TDI, na tvé fotce výše je taky TDI), ale to je už jen spekulace...

 

Je tady někdo další, kdo má TSI motor a SAFE + Alarm ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je důkaz místo slibů:

 

attachicon.gifVýstřižek.JPG

 

No kdo by kradl ŘJ, teda nejsem zloděj aut :kol-21: , ale pokud se už budu dobívat do auta z alarmem, tak si přece neodnesu jen ŘJ a už nic... proč by jí potom dávali tak na oči (když u OII byla schovaná), kdyby se to kradlo... imobilizér apod. bude stejně jinde....

 

Možná máš pravdu, ale na druhou stranu, by k té fotce ŠA nikdy nenapsala :"S ochranným krytem proti přečipování" i kdyby to tak bylo.... :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...