Přejít na obsah

Tablet místo autorádia ...


Doporučené příspěvky

čo poviete na toto? sú tam aj "tablety s androidom" aj rádia. Bohvie ako by tie najlacnejšie fungovali, no funkcii majú dosť: 

http://www.aliexpress.com/premium/skoda-car-radio.html?ltype=wholesale&exception=&isFreeShip=y&SearchText=skoda+car+radio&isUnitPrice=&isPremium=y&needQuery=n&shipCompanies=&g=y&d=y&origin=y&shipCountry=sk&filterCat=200003574%2C200000387%2C200000577&SortType=price_asc&groupsort=1&CatId=0&initiative_id=SB_20141120033308&isViewCP=y

Kľudne by som išiel aj do toho za necelých 63 dolárov, to je niečo okolo 50 EUR, s clom možno 60... Len niekto kto tomu viac rozumie ako ja by k tomu mohol napísať nejaký názor ;)

Editováno: , autor: bezname
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... mam sice tablet, ale ten mam moc rad na to, aby som s nim experimentoval pretoze nebol najlacnejsi. :D

Proste iPad mini mam radsej pri sebe ako ho mat v aute a stale ho niekde ukryvat. Tiez sa mi nechce vyrabat nejaky drziak a prepojenia.

Dnes som sa preto rozhodol "investovat" cca 55 EUR (tolko stoja lacnejsie noname tablety) a objednal som si toto: http://www.aliexpress.com/item/2014-pure-Android-4-2-Car-DVD-Capacitive-Screen-for-VW-Golf-5-6-Passat-Jetta/32236486615.html

;) Viem, ze za tie prachy nemozem cakat zazraky, no uz aj za vacsie blbosti som vyhodil viac penazi a myslim, ze tolko uzitku ako z tabletu z toho pristroja mat budem a nemusim spekulovat so zapajanim, toto uz vymysleli soudruzi z PRC (Peoples Republic of China). Okrem toho si musim zohnat novy ramcek okolo radia, teraz totiz budem potrebovat ramik "navi" a ten stoji skoro tolko co to radio :D Podla popisu a obrazkov by s radiom mali prist aj kable a prislusenstvo na pripojenie. 

Ked mi to dorazi a namontujem to, pripadne si to necham namontovat dam vediet a prilozim nejake fotocky.  :kol-28:

 

doplnené - tento rámik by mal pasovat namiesto povodneho ;)http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Car-refitting-DVD-frame-DVD-panel-Dash-Kit-Fascia-Radio-Frame-Audio-frame-for/1908558744.html

Editováno: , autor: bezname
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... :D v ponuke su aj lacnejsie, napriklad - http://www.aliexpress.com/item/Android-4-2-Car-DVD-Radio-Stereo-GPS-Navi-Cortex-A9-VW-PASSAT-TIGUAN-GOLF-Polo/32236490251.html :D

ale opakujem - isiel som do toho s tym, ze necakam za tu cenu zazraky, je to lacnejsie ako noname tablet a dokonca myslim ze aj troska lepsie a funkcnejsie. Objednal som si to prave kvoli tej cene, asi by mi bolo luto za podobny model http://www.aliexpress.com/item/2014-8-pure-Android-4-1-Car-DVD-Capacitive-Screen-for-VW-Golf-5-6-Passat/1718315198.html dat omnoho viac v ocakavani rovnakeho vysledku...

Samozrejme fajnsmekri so mnou nemusia suhlasit. ;) ... zahulime, uvidime :D

Editováno: , autor: bezname
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8inch se tam už nevejde.Ale lepší tablet určitě ano.Mě ten nexus přijde jako super tablet do auta.Ale záleží na každém soudruhovy.Mohl by jsem to rozebrat a změřit vnitřní rozměr rámečku i když moc velký rajc to nebude a budu se muset hodně přemlouvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo poviete na toto? sú tam aj "tablety s androidom" aj rádia. Bohvie ako by tie najlacnejšie fungovali, no funkcii majú dosť: 

http://www.aliexpress.com/premium/skoda-car-radio.html?ltype=wholesale&exception=&isFreeShip=y&SearchText=skoda+car+radio&isUnitPrice=&isPremium=y&needQuery=n&shipCompanies=&g=y&d=y&origin=y&shipCountry=sk&filterCat=200003574%2C200000387%2C200000577&SortType=price_asc&groupsort=1&CatId=0&initiative_id=SB_20141120033308&isViewCP=y

Kľudne by som išiel aj do toho za necelých 63 dolárov, to je niečo okolo 50 EUR, s clom možno 60... Len niekto kto tomu viac rozumie ako ja by k tomu mohol napísať nejaký názor ;)

to vypadá moc dobře, za málo peněz a skoro bez práce. Určitě sem postni video nebo obrázky ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas tam odpoved na tvoju SZ ;)

Ano, vyzera to podozrivo a prilis lacno. Ako som pisal, ked to bude shunt, bude ma to snad menej boliet ako keby som zan vyvalil dvesto ci tristo eur. A tiez som spominal, ze ja netuzim po super radiu. Nepotrebujem super hudbu, nemam ovladanie na volante a nemam ani origo parkovacie senzory na aute :(

Radio je vraj na ceste, stalo ma 55 eciek. Objednaval som si aj novy ramik okolo radia a ten stal 28 eur :D

Nakup na Aliexpress.com prebieha tak, ze clovek si vyberie vec, zaplati kartou a caka na dorucenie. Ak to zachytia colnici tak zaplati za drahsiu vec aj clo.

Aliexpres je len akoby spravca trhoviska a drzi si tvoje prachy kym nepotvrdis dorucenie a ze je tovar taky, ako bol opisany predajcom. Az potom ich posunie predajcovi. To aby si dostal peniazky nazad ak nebude vsetko ok ;) samozrejme sa moze stat ze to radio vobec nedorazi alebo ze to bude kus tehly ci maketa. Preto je tu ta ochrana od Aliexpress.

.... tak uvidime, ak bude vsetko ok, dam tu potom info, obrazky a odkaz na video ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak mám, pre mňa smutnú skúsenosť. Asi pred týždňom mi z aliexpres napísali, že "predávajúci vykazoval známky neseriózneho správania pri predaji" (to ujo Google tak preložil) a tak bola moja objednávka stornovaná a že mi pošlú peniaze nazad. Po cca týždni mám presne tú istú sumu na cent presne nazad na účte a keďže do Vianoc sú necelé dva týždne, už to teraz nechám tak. :kol-32: Ježiško môjmu Yetíkovi tento rok rádio neprinesie. A ani ma takmer nezlostil (až na chrastenie a čudné zvuky spod kapoty - napíšem do iného vlákna), zatiaľ počúva :D

Po novom roku skúsim objednať niekde inde a dám vedieť, čo a ako. :( ideme plakať do kúta :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, máš štěstí v neštěstí s tím aliexpresem, že ti peníze vrátili. Říkám to pořád, nejsem tak bohatej, abych si kupoval levný věci. Proto, hlavně v případě PRCu, radši nějaký větší prověřený i když dražší e-shop.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miklisku, to nie je o stasti, tak to proste funguje ;) Pisal som to vyssie, Aliexpress (Alibaba) je sprostredkovatel a drzi tvoje prachy kym nepotvrdis dorucenie tovaru a ze je to OK. Takto nakupujem uz asi styri roky a toto je prvykrat. Jedina vec z ktorej som smutny je, ze si neurobim radost novym radiom na vianoce. :( Jedno je ale iste tazke prachy za original nedam, parkujem pod cinziakom a ak si nejaku hracicku kupim tak to bude opat odtial, aj ked suhlasim - za malo penazi vela muziky necakam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...