Přejít na obsah

Kufr


kully

Doporučené příspěvky

Pls potreboval bych poradit jak zprovoznit otevirani kufru pres 3-tlacitkovy ovladac. Puvodne tam nebyl, dokupoval jsem ho od jednoho clena tady z fora, menil jsem i komfortku (ta ma ted cislo 6Q0 959 433 E) a je tam kod 00067 (ten tam byl i predtim). V BSG je a byl kod 09242. Odemykani i zamykani na DO funguje, jen ten kufr ne ... Pls poradte jestli vas nenapada cim to muze byt .. Central tam je origo. Cosby mi radil at zkusim odkodovat 01024 a pak zase pricist, zatim jsem to nezkousel, nemam moznost jet na VAG. Ale tento tyden bych mel mit moznost zajet primo do servisu na VAG, tak jestli vas neco napada, tak abych to mohl kdyztak vyzkouset najednou ... Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim že je to softom buď v komfortke (že to nepopšle po CAN do BSG) alebo v BSG (že nerozumie čo ta komfortka posiela)

zamkom by to nemalo byť nič ved to je len servomotorček ktory je ovladany BSG a potiahne tiahlo a tot vsjo.

som ti moc neporadil čo? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napíchni měřák nebo malou žárovku na vývody motorku v kufru. Při stisknutí prostředního tlačítka ovladače DO v klíčku, by se mělo objevit na několik set milisekund napětí 12V na vývodech motorku (nebo problikne žárovka). Měřák by byl v tomto případě lepší ručičkový pro lepší zaznamenání výchylky, protože na digitálu by pro krátkost signálu nemusela být hodnota čitelná. Pokud se napětí neobjeví, zkus patřičný vývod z centrální jednotky, jestli z něj vůbec jde nějaké napětí při povelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napíchni měřák nebo malou žárovku na vývody motorku v kufru. Při stisknutí prostředního tlačítka ovladače DO v klíčku, by se mělo objevit na několik set milisekund napětí 12V na vývodech motorku (nebo problikne žárovka). Měřák by byl v tomto případě lepší ručičkový pro lepší zaznamenání výchylky, protože na digitálu by pro krátkost signálu nemusela být hodnota čitelná. Pokud se napětí neobjeví, zkus patřičný vývod z centrální jednotky, jestli z něj vůbec jde nějaké napětí při povelu.

ale ved kufor mu normalne otvara tlačitkom na kufri nie? tak načo to ma merať? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kully> mam to same co ty, byl jsem s autem u cloveka, ktery tomu rozumi a zkoluseli jsme pres VAG pripocitavat ruzne hodnoty i hodnoty primo z nastaveni pro RS atd, nic. Chybi tam kabl na zamek kufru.

Mohl jsem to mit zprovozneno uz v dubnu, ale nejak jsem nemel cas tam zajet a chybely prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by me teda zajimalo kde ta chyba je ...

Prosim vsechny, co maji 3-tlacitkovy DO a funguje jim otevirani kufru prave pres DO, aby pokud maji moznost mi sem hodili kodovani jejich komfortky a BSG.

Pokud by nekdo vedel, proc to s mym kodem na komfortce 00067 a na BSG 09242 nejede, tak budu rad za kazdou radu.

Mam vybavu Comfort (RV 2000)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...