Přejít na obsah

Kufr


kully

Doporučené příspěvky

PROSIM VAS VSECHNY, CO VAM FUNGUJE NA 3-TLACITKOVEM DALKOVEM OVLADACI OTEVIRANI KUFRU A MAJI PRISTUP NA VAG ABY JSTE MI SEM HODILI VASE KODOVANI BSG A KOMFORTNI JEDNOTKY. Nebo pokud mate nejaky napad cim by to mohlo byt, nejaky chybejici kablik nebo neco .. Prosim poradte. Ted Ctvrtek-Patek budu mit opet k dispozici VAG a rozebrane pul auta, tak bych to kdyztak dokodoval nebo dotahnul dratek. Prosim pomozte. Budu vdecny za kazdou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si do ted hral s blokem namerenych hodnot na komfortce a prisel jsem na par zajimavych veci:

V bloku namerenych hodnot 013 se mi ukazovalo toto:

(pri stisknuti tlacitka na DO, zkousel jsem oba DO)

Pole1: OK

Pole2: OK

Pole3: Not OK

Pole4: 0

Tyto hodnoty se mi ukazaly u obou ovladacu

V bloku namerenych hodnot 014 se mi ukazovalo toto:

(pri stisknuti vsech tlacitek - postupne na DO, zkousel jsem oba DO)

Na prvnim DO Pole1: 0 1 0 0

Na druhem ovladaci zase toto Pole1: 1 0 0 0

HDF - 3.pozice (coz by mel byt kufr se 1 neukazala ani jednou ani na jednom DO, ale v bloku 013 pri stisknuti tl. kufru se ukazovalo to co u ostatnich tlacitek)

EDIT: prilozeny obrazek

post-10-1159524163.png

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak me jeste napada, jestli si vi rady BSG se signalem od komfortky (na otevreni toho kufru). BSG ma tohle cislo 6Q1 937 049 B tak jestli mate nekdo moznost zjistit jestli to zvladne nebo ne, tak prosim dejte vedet. I kdyz komfortka si taky zrovna moc neumi poradit s tema dalkama (viz predchozi prispevek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc ti asi nepomůžu, jen pro info, mám elektroniku stejného čísla s céčkem, a dálka na kufr chodí v pohodě. Snad se ozve někdo, kdo má béčkovou elektroniku a dálka na kufr mu chodí. Spoléhat se v tomto případě na ETKU je dosti ošidné, protože někdy dává zmatečné informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Porad mi to jeste nefunguje ... Nikoho nenapada cim to muze byt ? Klice jsou na Octavku ( 1K0 959 753 G ) myslite, ze by to mohlo byt tim ? Nebo je chyba nekde jinde ?

no možno je to fakt tymi klučami, ikeď je to malo pravdepodobné, ja mam dvojtlačitko a neskušal som to ale mam jeden trojtlačitkovy tak ho môžem skusiť naučiť že čo to povie:-) ale podla mna asi fakt BSG nerozumie čo jej komfort posiela. na to by ale chcelo nejaky CAN scan tool a sledovať čo posiela komfortka a či vôbec posiela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ó ďakujem Bobíkoslav -_-

takže takto mam

BSG

Control Module Part Number: 6Q1 937 049 D

Component and/or Version: 0000 BN-SG. 1S34

Software Coding: 26010

Work Shop Code: WSC 13765

Komfort

Control Module Part Number: 6Q0 959 433 E

Component and/or Version: 3A Komfortgerát 0002

Software Coding: 00019

Work Shop Code: WSC 13765

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ešte zaujímavá vec...

rano som otvoril najprv kufor a potom som stlačil aj cele auto, daval som si veci do kufra a po chvile sa mi zamkli dvere pretože som ich neotvoril :D

keď som predtým normalne otvaral a otvoril som kufor ako prvý a dvere nie auto sa už nezamklo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Tak jsem z toho trosku bezradnej.

Mam stejny problem vsechno jsem procet a nic mi napomohlo.

Mam BSG 6Q1 937 049 D 1S34 .. kodierung 25610

podle kodovaci tabulky tam mam hodnoty 1024 ( impulzem řízené odjištění ) 2 ( zabudované elektrické odjistení zámku )

a pořád to nejde ... je to divný přitom jednotka umí poslat signál k zámku protože když se pustí test akčních členů tak dveře odemkne.

Tak přemýším jestli si jednotka umí poradit se signálem co jde z klíčku. Problém je že nevím z čeho původně byl. Možná Octavia 2? neví jestli by to je ten problém.

Taky zbývající dálkáče co mám přizpůspbený jsou jen dvoutlačítkový tak nemohlo by todle dělat problém?

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem z toho trosku bezradnej.

Mam stejny problem vsechno jsem procet a nic mi napomohlo.

Mam BSG 6Q1 937 049 D 1S34 .. kodierung 25610

podle kodovaci tabulky tam mam hodnoty 1024 ( impulzem řízené odjištění ) 2 ( zabudované elektrické odjistení zámku )

a pořád to nejde ... je to divný přitom jednotka umí poslat signál k zámku protože když se pustí test akčních členů tak dveře odemkne.

Tak přemýším jestli si jednotka umí poradit se signálem co jde z klíčku. Problém je že nevím z čeho původně byl. Možná Octavia 2? neví jestli by to je ten problém.

Taky zbývající dálkáče co mám přizpůspbený jsou jen dvoutlačítkový tak nemohlo by todle dělat problém?

odkóduj tu 00002 zabudované elektrické odjištění zámku :palec2: a pokud nechceš setření stěračem zadního skla, tak odkóduj i jeho hodnotu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...