Přejít na obsah

Nějaké fotky vytuněných OII?


Luke288

Doporučené příspěvky

Asi by to tady byla fakt nuda bez Mariose  :D

Nevim co se ti zda na mych prispevcich zabavne? :disgust:

zábavnýho na nich není opravdu nic. Jsou totiž naprosto "out", protože píšeš o věcech, o kterých nemáš ani zbla páru. V době, kdy se lepěj k sobě kovy místo svařování, tady něco mudruješ, že to za 3 roky musí upadnout. Já jsem to opravdu musel držet takovou dobu, jak jsem psal, ale to jen proto, že jsem osel a nepřipravil jsem si to předem pořádně tak, abych to měl čím zatížit. Pak už bylo pozdě a nemohl jsem to pustit. Ale to jsem absolvoval právě kvůli kvalitě spoje. Můžu tě ujistit, že tyhle lepidla nebo spíš tmely, drží tak, že by to nejspíš prasklo úplně jinde, než v místě lepení, kdybys to chtěl urvat. A když se ještě vrátím k tomu tvýmu kamarádovi s Felicií, tak si uvědom, že to je auto s naprosto nedostatečnou antikorozivní ochranu a zrezlo by i bez toho, že by tam bylo něco (a navíc pravděpodobně blbě) nalepený. Dneska mají auta zinkovaný, plastový nebo hliníkový karosářský díly a nerezne to ani bez vrchní barvy. A divím se, že jako majitel O II., pokud je to teda tvoje, takový základní věci nevíš nebo je alespon nějak nebereš v úvahu.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se pletete. Ten kamarad si to nechal delat uz z vyroby primo origo skodovacky plasty blatniku a prahu. Takove ty cerne plasty na tech feliciich, urcite ste to uz videli... Takze zadnej tuzing a co se tyce srovnani s milotecem, tak ten nabizi obdobne dili na octavie, takze teda kdyz to tak chces, tak teda to budu nazybvat decentni styling... (i kdyz na aute JirkyK to uz asi opravdu decentni nebude :D )

Co se tyce tech lepidel, tak souhlas ze kdyz si to dobre nalepis, tak ti to nejakou dobu vydrzi a nepraskne ti to v tom slepenem miste, ale patrne nekde jinde, ale casem se to lepidlo proste "unavi" a navic tomu bordel a sul velice pomuzou, takze za par let to lepidlo uz nebude to co byvalo a zacne se ti to odtahovat a zatekat... Uz jsem takovychto aut videl dost na to abych si udelal o tom svuj obrazek (a nebyli to jen Felicie, ale i Fabie a Octavie 1 prave s udelatky od milotecu...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...