Přejít na obsah

Nějaké fotky vytuněných OII?


Luke288

Doporučené příspěvky

Ale zase ak by tam mal nejaké vzduchové pruženie, to by už bola iná liga. Ako by som ja bral vzduch. V A8 je to paráda, pri vyššej rýchlosti sa to samo zníži, po spomalení to stúpne na klasickú výšku a ak treba, dá sa to ručne dvihnúť a vyšplhať sa trebárs aj na vyšší obrubník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda. Vypozoroval som aj istú inteligenciu toho podvozku. Keď predok trafí nejakú nerovnosť, tak na zadku je tá nerovnosť cítiť o čosi menej. Ako kedy sa ten zadok už na to pripravil. Ale je to paráda. Mať niečo takéto v OII by bola teda paráda. Len sa bojím, že by to nešlo aj z priestorového hľadiska. 2 dni som mal ako náhradné vozidlo Audi Allroad a tam boli v zadných podbehoch po stranách kufra pomerne objemné nádrže. Ale zmena svetlej výšky bola obdivuhodná!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem si overil na vlastni oci, ze strasne moc dela barva. treba v cerny mi to prislo naprosto peckózní, takhle mi to prijde blby. ta maska mi nevim proc pripomina Superba a ty nasosy vedle mlhovek taky nic moc. jediny mracitka mi prijdou OK. je to jak pise jirka, pokud oktavku nejak upravovat, tak styl RS nebo neco netradicniho, ale je velmi tenka hranice mezi peknym a "nepeknym"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si je taky nedal.. Policajti si takových věcí všímají, aspoň ti, co jsou vedle naší práce :) A stejně všímaví jsou v poslední době i na STK, to bys koukal, co k nám chodí lidí, že celou dobu vše OK a najednou jim něco na autě a v dokladech nesedí..

Jinak jako alarm mně byl doporučený GT

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...