Přejít na obsah

Nějaké fotky vytuněných OII?


Luke288

Doporučené příspěvky

predpokladam, ze to je ten od sportmotoru za skoro bratru 11tis, ktery z venku vypada stejne jako ta koncovka od skodovky za 3tis...u tohodle TDI za koncovej dil tolik penez nedam, bejt to benzin, mozna bych premejslel

Jo přesně tak akorát že jsem ho měl se slevou, nějakej zákazník si to objednal a nakonec neodebral tak jsem to měl levnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to LUKE : úplně jednoduše, čekal jsem, že když je to klub nadšenců Skoda, tak jsou tu maniaci, co si chtěj auto za každou cenu vylepšit a nějak se lišit od ostatních. To tak bejvá, viz ty německý stránky. Ale tady na O II. se fakt vůbec nic neděje. Tak maximálně nějaký kola a konec. A vidíš sám, že se tu ani žádný fotky z česka neobjevily. Chtěl jsem se třeba i pobavit s někým, kdo si nechal upravit výkon u dvoulitra nafty a zase nic. No, že by se ani tohle nikomu nelíbilo. Spíš si myslím, že to je dílem otázka peněz a dílem strach z propadnutí záruky. Jinak fakt nevím.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to LUKE : úplně jednoduše, čekal jsem, že když je to klub nadšenců Skoda, tak jsou tu maniaci, co si chtěj auto za každou cenu vylepšit a nějak se lišit od ostatních. To tak bejvá, viz ty německý stránky. Ale tady na O II. se fakt vůbec nic neděje. Tak maximálně nějaký kola a konec. A vidíš sám, že se tu ani žádný fotky z česka neobjevili. Chtěl jsem se třeba i pobavit s někým, kdo si nechal upravit výkon u dvoulitra nafty a zase nic. No, že by se ani tohle nikomu nelíbilo. Spíš si myslím, že to je dílem otázka peněz a dílem strach z propadnutí záruky. Jinak fakt nevím.

To Jirka: částečně s Tebou souhlasím, myslím že dost radikálnější jsou naši kolegové v sekci OI (ale asi je to také tím, že např. se už nebojí o záruku v případě tuningu motoru apod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to určitě i tím, že ty auta nekoupili za takový prachy a tedˇ je postupně vylepšujou a že na ty "jedničky" už je hafo věcí a někdy i podstatně levnějších.

A máš pěknou koncovku. Nebo to je celej zadní díl ?

Díky, je to zadní díl SEBRING píšu to o několik příspěvků výše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem rad ze ses zasmal, ze je tam komplet uprava od Milotecu stejna jako mas ty jsem si vsimnul az ted cos to napsal. je to pravda a barva teda udela moc a staci malickost, nechat tu masku jaka je a pro me je "look" toho predku naprosti jinej a dokonalej.

jinak, rikas, ze je tam komplet uprava od Milotecu, stejny veci jako mas ty...opravdu to mas tak snizeny? opravdu tam mas ty 18ky kola, ktery jsou naprosto dokonaly?

ono auto dela vic veci nez jen kit Milotec...

s tema Nemcema jsem nenarazel na Milotec z Revnicova(ono je to logicky, je to "dvorni" upravce Skody, tak proc by tam kluci bastlili jiny veci), ale na Nemce jako narod, neboji se toho(ale taky jim asi neni lito tech penez, protoze tam jsou libovy kousky)

co se tyce ty chipnuty OII 1.9- to je zas o tom, ze oni neresi, jak casto budou menit spojku, turbo apod...protoze tyhle vykony nemuze nic dlouhodobe z toho motoru vydrzet.

opravdu tam 18" nemám a kolega Deutsch je tam nemá taky. Má tam totiž dokonce 19". Vyměnit kola je to nejjednodušší. Stačí mít plnou šrajtofli a zbytek zvládnu sám za pár minut. To ostatní už je trochu horší. Bolej od toho ruce a dýl to trvá. :D

Ale zatím se tu pořád kecá o úpravách, ale nikdo si na auto ještě nic podstatnýho nenalepil. Přitom kolegové ze SRN čerpaj ze stejnýho zdroje. :o

Myslím, že proč tady nejsou tuningy oblibené je v tom, ze jak si napsal vsechno se to musi na auto NALEPIT a bohuzel driv nebo pozdejc ti to lepidlo zacne povolovat a ta serepeticky se ti zacnou odchlipavat od karoserie, zacne zatekat... hnit a je konec... Kamarad mel takhle udelanou v servisu jeste pred koupi nove felicie celej ten plastovej kit narazniku a prahu a po 7 letech se mu to zacalo odchlipavat a byl konec... Takze proc si na auto lepit nejake kravinky, ktere stejne nejsou k uzitku? jen to pridelava starosti a zere penize navic. Mozna by ty lepene dily vydrzeli dele, kdybychom tu meli pocasi jak v italii, jenze kdyz pul roku jezdis v prosolene sracce a v zavejich, tak se nedivim. Kdyby Milotec delal dily tak ze se daji vymenit za ty origo skoda, tak potom by to bylo o necem jinem. napr. odsroubujes predni naraznik a vymenis za nejakej jinej (ala RS treba)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevim, chtel jsem nepsat nejakou reakci na ten Mariosuv vyplod, ale nejak nenachazim slov...Marios, ja nevim, tohle ti snad musi nekdo radit, jinak si to nedovedu vysvetlit...

takovej podvozek a kola, to se na auto nelepi, to vi i deti ze skolky. a naraznik? jak jinak nez vymenou se to dela? myslis, ze RS se na ten puvodni nejak nalepi?

bavime se tady s jirkou o tuningu, ne tuzingu. podivej se na ty stranky nemeckyho fora OII, nalepeny na tech autech nemaj nic a ty auta vypadaj skvele. ano, ti kluci jsou radikalnejsi nez mi, vylepsujou auto motoricky, podvozkove, to je tuning+trochu design.

jestli si tvuj kamos nechal nalepit nejaky nasosy na naraznik, tak se nemuze nicemi divit.

koukam, ze sem reakci stejne napsal

jirkaK: ano,je to presne tak jak pises. ono i staci se podivat na to, co oni maj za motory, tady u nas ma drtiva vetsina lidi v OII udejchany benzinovy 1.6ky nebo 1.9 ropy.tam je vetsina 2.0, 2.0TDI, uz jsem tam videl i 2.0 TDI RS. proste jsou to srdcari, ktery si nekupujou auto podle toho, kolik bude zrat, nevybiraj kola podle miry komfortu(sam jsem videl, jak tam kluk snizil o 50mm a mel na tom 15ky nebo 16ky a psal, jak uz shani 18-19ky). neboji se zasahu do motoru u novych aut. jenze proc? odpovedel sis sam. my se tady bojime(vcetne me). ono ja to vidim u sebe, odesla spojka, hup a 12tis v cudu. malokterej cech si koupi novy auto v tyhle cenovy hladine a zacne ho upravovat. do takovy urovne jsme se jeste nedostali a ani nedostanem. jsou to penize.

kluci v OI a ve Fabiich jsou radikalnejsi, to jo, ale za takovy 2-3roky to bude podobny i tady. zaruky popadaj(to je taky duvod, proc se lidi boji, protoze kazdej si rekne, hele, ja dam 19ky kola a za chvili vymackam cepy, budu menit poloosy, nase silnice jsou uplne na hovno- nemecky nejsou ale o nic lepsi. on totiz ceskej servis hleda sebemensi zaminku, jak se zaruce vyhnout. mate 18kola? jo pane, tak proto vam shnil vyfuk:) )

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Luke + Jirka:

Myslim, ze oba dva jste trefili hrebiky na hlavicku, ja to vidim ze sveho pohledu, ze jsem si nekoupil xenony ani navigaci, protoze to auto stoji pred panelakem a nechci, aby moc vycuhovalo z rady a pritahovalo corkare, ale pomohlo mi tady par veci, kterymi jsem ji polepsi: koberce, vzpera kapoty, prihradka pod sedadlo ridice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu tuningu. Za seba môžem povedať, že ja som radšej trochu počkal, došetril a kúpil z fabriky všetko, čo som chcel. Ak som niečo upravoval, tak jedine z dôvodu, že to Škoda vôbec neponúka, alebo nie pre RS. Ja som skôr zástanca praktického tuningu, ktorý zvýši nejakým spôsobom užitnú hodnotu auta. Teda niečo, čo fakt využijem.

Čo sa týka podvozku, tak znižovať nechcem, lebo jazdím aj firemným autom, ktoré má svetlú výšku podstatne vyššiu než OII 4x4, tak sa bojím, aby som niečo neurval aj tak. A nie ešte znižovať. Rovnako je to u kolies. Na firemnom mám 235/50 R18, s tým sa dá vymiesť aj väčšia diera a pohoda. Tak keď sadnem do RS-y, tak keby som tam mal nejaké 19-ky, asi by to dopadlo veľmi rýchlo a dosť draho. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevim, chtel jsem nepsat nejakou reakci na ten Mariosuv vyplod, ale nejak nenachazim slov...Marios, ja nevim, tohle ti snad musi nekdo radit, jinak si to nedovedu vysvetlit...

takovej podvozek a kola, to se na auto nelepi, to vi i deti ze skolky. a naraznik? jak jinak nez vymenou se to dela? myslis, ze RS se na ten puvodni nejak nalepi?

bavime se tady s jirkou o tuningu, ne tuzingu. podivej se na ty stranky nemeckyho fora OII, nalepeny na tech autech nemaj nic a ty auta vypadaj skvele. ano, ti kluci jsou radikalnejsi nez mi, vylepsujou auto motoricky, podvozkove, to je tuning+trochu design.

jestli si tvuj kamos nechal nalepit nejaky nasosy na naraznik, tak se nemuze nicemi divit.

koukam, ze sem reakci stejne napsal

jirkaK: ano,je to presne tak jak pises. ono i staci se podivat na to, co oni maj za motory, tady u nas ma drtiva vetsina lidi v OII udejchany benzinovy 1.6ky nebo 1.9 ropy.tam je vetsina 2.0, 2.0TDI, uz jsem tam videl i 2.0 TDI RS. proste jsou to srdcari, ktery si nekupujou auto podle toho, kolik bude zrat, nevybiraj kola podle miry komfortu(sam jsem videl, jak tam kluk snizil o 50mm a mel na tom 15ky nebo 16ky a psal, jak uz shani 18-19ky). neboji se zasahu do motoru u novych aut. jenze proc? odpovedel sis sam. my se tady bojime(vcetne me). ono ja to vidim u sebe, odesla spojka, hup a 12tis v cudu. malokterej cech si koupi novy auto v tyhle cenovy hladine a zacne ho upravovat. do takovy urovne jsme se jeste nedostali a ani nedostanem. jsou to penize.

kluci v OI a ve Fabiich jsou radikalnejsi, to jo, ale za takovy 2-3roky to bude podobny i tady. zaruky popadaj(to je taky duvod, proc se lidi boji, protoze kazdej si rekne, hele, ja dam 19ky kola a za chvili vymackam cepy, budu menit poloosy, nase silnice jsou uplne na hovno- nemecky nejsou ale o nic lepsi. on totiz ceskej servis hleda sebemensi zaminku, jak se zaruce vyhnout. mate 18kola? jo pane, tak proto vam shnil vyfuk:) )

Tak prvne ja psal ze se na auto lepi serepeticky (treba od Milotecu) a ne kola a nebo podvozek. Nechce se mi to uz hledat, ale kdesik JirkaK psal, ze jak si "tunil" tu svoji O2 tak mu malem upadly ruce, kdyz musel dve hodiny drzet zadni kridlo, nez lepidlo zaschlo... Sam psal ze to lepil... A kdyz se podivas na web milotecu, tak tam je skoro kazdej dil co nabizí potreba na auto prilepit... (viz např.: http://www.milotec.net/Milotec/Lemy-blatni...a-II_g332.html) Montáž lemů blatníků je realizována lepením takze jak dlouho myslite, ze takova nalepena kravinka na aute vydrzi? ja bych rekl, ze do 3 let to odpadne... Jinak co se tyce toho RS narazniku, tak to jsem psal proto, ze ten se nikam nelepi, ale proste se sunda puvodni a nasroubuje novej RS naraznik, takze zadna tuba s lepenim ala milotec. Proste 90% dilu od Milotecu se lepi lepidlem. Takze priste si radsi napřed poradne precti co pisu, nez budes reagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...