Přejít na obsah

Superb II predné svetlo


robko151

Doporučené příspěvky

Tak to "vítej do klubu". Nejdříve jsem si šel pro pivo a promyslet to. A pak stačilo kus drátu v bužírce= abys nic nepoškrábal a delší pinzeta se zahnutýmmi konci. Cca. 10 minut soustředění při té gynekologii :-) a hotovo! Držím moc palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak už mám vonku, drát, na konci lepenka a za minutu bolo vonku, nahodil som vsade Ledky, som objednal z Ebayu 10 kusov jedna ziarovka ma 5 ks SMD led , je to canbus(error free) ale nepáči sa mi , velmi svieti do modra :/ dajaku lepsiu čo svieti normalne biele?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

diky velmi za info... Vie mi niekto poradit ako vymenim parkovačky? Niesom antitalent, proste neviem vytiahnut povodnu parkovačku......take som este nevidel. Dalsia otazka je to mozne ze zadu nemam podsvietenie na nohy iba vpredu?? mylsym pod prednym sedadlom ?

V české verzi comfort/active není vzadu osvětlení pro nohy, to je až od vyšších výbav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...