Přejít na obsah

Vibrace motoru


camron

Doporučené příspěvky

Hoši mám rok 2010 a měnili to v záruce v 85tis....řachtal rozvodak i za tepleho motoru.Koupil jsem to jako ojete s prodlouženou zarukou ale musel jsem se KURVA snažit,volat a psat emaili aby to vubec udělali.Takže:nove řetězy,vodítka,šponovaky,olej čerpadlo,oba nastavovače vaček,kryt rozvodu,nějake nove šroubky...cca 80tis(platila škodovka Mlada Boleslav.Motor šlape jak hodinky.Někde tady na foru jsem psal podrobny popis.Dokoce mě řekli že interval výměny 30tis je moc ale musi to tak dělat...bohužel.Já leji 5w40 každych 10tis.Takže asi tak.Kdyby něco pište mě do zprav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to nemusiš měnit celé..stačí vodítka řetezy a napínák....ja to měl v zaruce viš?No a jestli jsi za Superba 3.6fsi dal 160tis tak se pak nediv že s tim něco je...muj byl 3 roky stary a stal 400tis a uplně max možná vybava...Jiné příznaky to nemělo...jen to rachtalo i za tepla cca po minutě to samo stichlo..ale teplej motor a minutu rachtat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já ho dostal jako dárek s tím že vyplatím zbytek úvěru... Mělo to najeto 250 a nic nerachtalo vsechno a mě to zatím ťuk ťuk nerachtá jako tady na videu jen mě stval zvuk toho VR6 ale je to normální už jsem to pochopil

Editováno: , autor: LadaT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj lidi,

 

takže jsem zjistil, že moc lidí a servisů tento motor neumí. Vlastně jsem se nehnul z místa.

 

Takže sháním spolehlivý a kvalitní servis v Brně/okolí, který tento motor už někdy viděl a nebude se na něm učit. Zpočátku mi jde jen o identifikaci možné závady (motor naposlouchat). Máte někdo tip? Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne-e, to je standardní zvuk naší 3.6ky (nájezd 45 tis. km). V autě úplně tichoučko, až když má člověk hlavu u grilu, tak je slyšet. Podle mě, kdyby tam nebyl řetěz, ale řemen, tak je asi větší klid. Při přidání plynu se "kovový rachot" ztrácí. Furt jsou v motoru kovový součástky, tak to trochu rachtat bude :-)

 

Pro mě je to v pořádku, já to sem dal jen pro porovnání
Pokud jde člověk kolem auta s nastartovaným motorem, není prakticky slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi,

 

takže jsem zjistil, že moc lidí a servisů tento motor neumí. Vlastně jsem se nehnul z místa.

 

Takže sháním spolehlivý a kvalitní servis v Brně/okolí, který tento motor už někdy viděl a nebude se na něm učit. Zpočátku mi jde jen o identifikaci možné závady (motor naposlouchat). Máte někdo tip? Díky...

Topcentrumcar Hodonin..

Editováno: , autor: tampere
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych pravdu rekl ted nevim k cemu se priklonit :D mame supa co ma najeto vic jak 200 tis a obcas tenhle zvuk taky dela ale jen pokud je venku zima okolo 0 stupnu ... Dela to ale jen nekdy , normalne obcas clovek nastartuje a auto neni vubec slyset a obcas to dela podobny zvuk ale je to jen otazka 2 min nez se motor trosku ohreje .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...