Přejít na obsah

AUX


otam

Doporučené příspěvky

Zdar,já už to dořešil do konce,mám org.navi a když jsem řešil co k ní,abych mohl poslouchat I muziku kterou mám rád tak po mnoha úvahách sem dospěl k tomuto:DVD přehrávač 2300(dvd+,-,cd,MP3,atd....)plus adaptér k navi 3500 a nakonec odpojení Galy a připojení odrušovacího filtru 110,- =naprostá spokojenost

A abych nezapoměl ještě podsvícení navi do bílé(fakt super).

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sem to vyresil tak, ze mi kamos zbastlil tistak, kterej dokaze detekovat audio signal na vstupu a pokud tam takovej signal je, prepne relatko, ktery je na tom tistaku a do radia pusti prave ten signal - zvuk z mp3 prehravace. Pokud je prehravac vypnutej, relatko odpadne a hraje changer... Nevyhoda je, ze changer bezi i kdyz prehravam mp3. Zajimalo by me co je v ty krabicce co umi "simulovat" changer, tak aby si radio myslelo ze je k nemu pripojenej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bojim sa ze to nikto nebude pitvat, je to proste "cierna skrinka", na vstupe 2x cinch a na vystupe konektor ako ma CD changer + nejake to napajanie. podla mna je tam odsledovana logika a komunikacia CD changeru a ta krabicka to radio proste "sali"

CTVVGX001.jpg

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.k9spud.com/vwcdpic/

Myslím, že by to stálo za nastudování... koukal jsem tam jenom chvíli, ale což takhle připojit k symphony IDE disk... to by bylo MP3 suoborů ;-) Myslím, že je to docela vychytaný řešení - až budu mít čas tak se do toho zkusím zahloubat.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.k9spud.com/vwcdpic/

Myslím, že by to stálo za nastudování... koukal jsem tam jenom chvíli, ale což takhle připojit k symphony IDE disk... to by bylo MP3 suoborů ;-) Myslím, že je to docela vychytaný řešení - až budu mít čas tak se do toho zkusím zahloubat.

Jojo, uz to studuju. Testoval jsem to jejich ukazkovy zapojeni a funguje. O vikendu to preprogramuju. Uvaha je takova ze vznikne "krabicka" ktera sa pripoji k radiu a na druhym konci bude RS232 pres kterou bude mozne ovladat displej + odchytavat stisknuta tlacitka. Pak uz zalezi na tom co si na RS232 pripojite ;-)

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak... koukal jsem na ten modul MP3 HDD přehrávače - ale je to dost za těch 150$ Zajímavý odělátko bylo taky multiplexor = připojení více zařízení pře jeden vstup :)

No jak říkám, až bude čas :)

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
jak nevidis? odklopis to vicko a je tam hned dirka. V sobotu sem to poprve zkouse. Panecku asi 5 minut mi trvalo zjistit jak to zapnout. B)

No to jo, ta dírka tam je, ale nevidím v ní ten konektor na toho jacka, nebo je hlouběji? může sem někdo dát foto, jak to vypadá po odklopení? já to zkusím také vyfotit.díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lancelot. Tam je jen samice. Musíš koupit kabel Samec-Samec

A jestli ho máš, tak tam strč jeden konec a druhý do iPoda

jojo to chápu, chci tam právě šupnout flashku, ale já tam mám jen dírku v plastu, ale nikoliv zdířku na ten 3,5 jack...je to možné, že by to zapomněli namontovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to možný, já tam měl jen díru a konektor se válel i s kabeláží pod ruční brzdou. V servisu hned věděli..takže jsem nebyl první.Udělali to na počkání a od tý doby v poho.

tak to tam musím zajet. díky za info, měl jsem strach, že to tam nebude vůbec, já totiž ten kabel u te ručky vidím tou mezírkou... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to me to tam nedali vubec a to mam radio dance taky, vedle rucni brzdy mam jen zasuvku na 12 V

no dle mého názoru tam mohli dát klasické usb a byl klid, 3,5 jack není podle mě ta nejlepší varianta...zvlášť pokud radio dance je tak drahé, mají to už rádia za 1500 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...