Přejít na obsah

Krytky na bezpečnostní šrouby 000 071 597 C


mischicka

Doporučené příspěvky

Předpokládám, že nejsem první, kdo to řeší, ale odpověď jsem tady nenašel.

Krytky na bezpečnostní šrouby 000 071597C - dělají se v jiných barvách než šedá mat? Na autě mám  krytky obyč šroubů v tmavě šedé lesk a nedaří se mi sehnat odpovídající krytky pro bezpečnostní šrouby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Řešil jsem to samé před 3 týdny. Na voze jsem měl krásné hnědošedé lesklé krytky. Po montáži originálních

bezpečnostních šroubů jsem na škoda e-shopu  na ně objednal krytky. Podle fotky se mi zdálo, že by to mohla být stejná

barva. Bohužel už při vyzvedávání bylo jasné , že ne. Rovnou jsem u dealera koupil správnou barvu. Jaké bylo moje překvapení,

když jsem je na bezpečnostní šrouby nenarval. Znovu jsem zašel k dealerovi, kde to asi půl hodiny hledal v katalogu.

Nakonec jsme zjistili, že se na nové bezpečnostní šrouby krytka v dané barvě nedodává. Nakonec jsem objednal celou novou sadu (16 ks krytek na šrouby+4 na nové bezp.šrouby) v šedé barvě asi za 140 Kč.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem to samé před 3 týdny. Na voze jsem měl krásné hnědošedé lesklé krytky. Po montáži originálních

bezpečnostních šroubů jsem na škoda e-shopu  na ně objednal krytky. Podle fotky se mi zdálo, že by to mohla být stejná

barva. Bohužel už při vyzvedávání bylo jasné , že ne. Rovnou jsem u dealera koupil správnou barvu. Jaké bylo moje překvapení,

když jsem je na bezpečnostní šrouby nenarval. Znovu jsem zašel k dealerovi, kde to asi půl hodiny hledal v katalogu.

Nakonec jsme zjistili, že se na nové bezpečnostní šrouby krytka v dané barvě nedodává. Nakonec jsem objednal celou novou sadu (16 ks krytek na šrouby+4 na nové bezp.šrouby) v šedé barvě asi za 140 Kč.

Já jezdím už dva měsíce bez krytek a asi to skončí lakováním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...