Přejít na obsah

Demontáž zadních sedadel


karlosito

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Taky jsem si na to musel přijít sám, pač oficiálně a ve všech recenzích v Rapidu sklopit sedačky do roviny nelze:) Jeden prodejce říkal že je nutné šroubovat a jiný zase radil použít páčidlo:))

 

bobanHTP: Jakou izolaci myslíš a má to vůbec nějaký realný/praktický smysl? Uslyším rozdíl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

P_Cherry: izolace dorazila domů, takže postupně ji nalepím do kufru a pod zadní sedák. Pak dám vědět výsledek, ale rovnou se můžu podělit o zkušenost, kdy jsem zvukově-vibrační izolaci dal do Peugeota 206 a klesla hladina zvuků od podvozku, což je příjemné na delších cestách...

Když si uvědomíš, že kufr je jen plech a na něm "šizený" kobereček, tak je na místě zkusit něco přídat. U prémiových aut je tam jakýsi filc velmi často...

 

Editováno: , autor: bobanHTP
Gram. chyby, dodatečné info...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Přátelé, děkuji,před měsícem jsem přestal kouřit a když jsem asi hodinu zápasil s tím, jak nainstalovat zadní potahy, tak jsem zase málem začal a Rapida prodal. Ale simply clever, nejdřív mírně vytrhnout přední část a potom jakoby sedák zatlačit zpátky a vysunout.

IMG_20190618_141204.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...