Přejít na obsah

Zimné pneumatiky


Diamant

Doporučené příspěvky

2 nuff

Dezén GY Ultra Grip 8 je novinka roku 2011. Takže z loňského roku být nemohou. A nejsem si jist jestli hučí čí ne, tak trošku jsem snad o tom zde ani nespekuloval, ale spíš mi šlo o zásadní věc kde je ta pneu vyrobena. :palec2: Polské výrobě moc nedůvěřuji, i když naftu mají lepší než u nás. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové tak jsem dneska byl přezout na zimáky AL 16 post-70185-0-19638700-1319735138_thumb.j a když jsem sjížděl z rampy tak strašný zapraskání a urvanej kus plastu ze zakrytování podvozku post-70185-0-52941600-1319735324_thumb.jmyslel jsem že jsem urval zadní nárazník no nasranej jsem byl dost teď co stím jestli zavařit nebo zalepit No mechanik povídal že nejsem jedinej co tam nechal kus auta.To je prostě RS a nízkej podvozek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmíš zapomínat, že RS je nižší cca o 3cm. Ale jinak toto umí velmi znechutit den. :feve: Jinak se koukni pod auto jestli ti ten kryt nějak neprasknul blbě a není odchlíplej, či nelíbivě nevisí. Pokud ne tak bych to nechal být. Jinak se to dá horkovzdušnou pistolí zpět navařit. Ale je k tomu trocha šikovnosti. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja sa vam tady taky pochlubim, co sem si kupil za zimaky

micheliny alpin a4...r15 195/65 91t

oproti letnim, co mam r17, je poznat, ze je to auto o dost niz, protoze kdyz sem dnes vyjizdel z jednoho vjezdu, tak uz sem skrtal spodkem auta :D hold dva palce sou dva palce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....................oproti letnim, co mam r17, je poznat, ze je to auto o dost niz, protoze kdyz sem dnes vyjizdel z jednoho vjezdu, tak uz sem skrtal spodkem auta :D hold dva palce sou dva palce :)

Pokud používáš předepsaný rozměr na 17" kolech, tak je čirý nesmysl, aby jsi po přehození na 15" kola snížil auto!!!! :doh

Jelikož čím máš větší disk tím máš nižší pneu. A naopak. ;)

Ale i tak jsem udělal přepočtem kontrolu. Od středu kola (i s pneu) k zemi je na 15" - 31,725cm a na 17" - 31,715cm = nejsem si jist jestli by jsi takto malinkatý rozdíl poznal.

A co se týká toho tvého škrtnutí, tak je dost možné, že jsi jen špatně najel na výjezd, nebo nemáš patřičně nahuštěné pneumatiky. :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud používáš předepsaný rozměr na 17" kolech, tak je čirý nesmysl, aby jsi po přehození na 15" kola snížil auto!!!! :doh

Jelikož čím máš větší disk tím máš nižší pneu. A naopak. ;)

Ale i tak jsem udělal přepočtem kontrolu. Od středu kola (i s pneu) k zemi je na 15" - 31,725cm a na 17" - 31,715cm = nejsem si jist jestli by jsi takto malinkatý rozdíl poznal.

A co se týká toho tvého škrtnutí, tak je dost možné, že jsi jen špatně najel na výjezd, nebo nemáš patřičně nahuštěné pneumatiky. :t

nahustene bych to mel met dobre :)

este sa mne s tym predtym nepodarilo nidky skrtnut o zem a to sem byval nalozeny o dost vic (nepocitam teda jizdu po polni ceste)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 mark00

Kolik foukáš 15" a kolik 17" ???????????????????

15" mne nafukali na 2,5 v pneuservisu, kdyz mne jich tam davali a 17" ani nevim :D oktavu sem kupoval teprv koncem cervence a ani sem do ted tlak nekontroloval

kdybys na to nezeptal, tak sa na to podivam snad az na jaro :D....ty 17" meli 2,1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tak při dnešní delší jízdě jsem zjistil problém po přezutí na zimáky.Při 100km rychlosti žádný problém ale jak začnu zrychlovat od 120 do 140 tak začnou velké vibrace do volantu a když povolím plyn tak to ustane.Je to zvláštní když mi pneu nazouvaly na nové disky a samozřejmě vyvážily.Ještě mě napadlo jestli se náhodou neodlepilo závaží co dávají zevnitř do al disků.Co myslíte nechat znovu vyvážit nebo to může být něco jiného.S letňákama žadný problém nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechat převážit. Nejspíše to bude opravdu závaží. Stačí aby si pneu sedla a pak je tam hned jiný nevývažek. :palec2: Pokud by to nebylo toto tak by to mohly být klidně kotouče (při brzdění by tě to ale kopalo do nohy). Ale v tomto případě to bude na 100% špatně vyvážené. :palec2:

Už jsem tam volal a jsem domluvenej na nové převážení tak uvidím co zjistí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem tam volal a jsem domluvenej na nové převážení tak uvidím co zjistí

Tak SNIPER měl jsi pravdu jedno kolo 15g a druhé 5g dovážily a je to ok ještě sem proved rychlostní test a vše v pořádku.Docela mě to překvapilo jezdím tam už několik let s oběma autama co mám a vždy bylo vše v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...