Přejít na obsah
 • Vytvořit účet
modrafelda96

Fabia 1,9 TDI - výbava

  Doporučené příspěvky

  V bazaru jsem viděl Fabii I 1,9 TDI combi, která na první pohled vypadala jako obyčejná nevybavená Fabie s motorem HTP nebo 1,4 MPI. Nemá lakované kliky dveří a zrcátka, kliky dveří zevnitř nejsou chromované, ale jen plastové, centrál má pouze na klíč bez DO, chybí el. zrcátka, čtecí lampičky, stropní světlo vzadu, přední mlhová světla, nemá ani regulaci podsvícení přístrojů. Ale má alespoň klimatizaci, pal. PC, přední el. okna, ABS a ASR, airbag řidiče a spolujezdce. Je to dovoz z Německa. Překvapuje mě, že je to z dovozu a přitom to má chudou výbavu, všechny ostatní Fabie s motorem 1,9 TDI jsem viděl v lepší výbavě. To se prodávaly Fabie s motorem 1,9 TDI i s chudou výbavou? Myslel jsem, že snad není možné sehnat tuto motorizaci s takto chudou výbavou. Stačila by vám tato výbava? Auto má najeto 230 tisíc km, je z roku 2003 a stojí 65 tisíc Kč. Je to podle vás drahé?

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  Jestli km sedí, těžko říct, možná by mohlo napovědět vyčíst motohodiny z řj serva. Podle fotek bych řekl, že LP blatník a LP dveře jsou stříkaný, chtělo by se tedy přesvědčit jestli rána nebyla většího rozsahu.

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  Mě připadá volant nějaký moc nový. Moje fabka měla ve 240 000 více vyleštěný volant a k tomu dost sešlapaný vzorek na brzdovém pedálu i spojkovém. To tam taky nemá. Ale nějak prý jde zjístit kilometry i z STK v německu. Bratranec si takhle ověřil dovezenou octávku. Ale za ty prachy .. Pokud by byla v dobrém stavu nezrezlá a klima fungovala nebyl moc vymlácenej podvozek tak bych do ní asi šel.. jestli má najeto 400 000 tak ten motor by ještě mohl něco najezdit.. Ikdyž osobně do malých bazarů nechodím. Já se snažím vždy bazarům vyhnout :)

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

  Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

  Vytvořit účet

  Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

  Vytvořit nový účet

  Přihlásit se

  Máte již účet? Zde se přihlašte.

  Přihlásit se

  ×