Přejít na obsah

K comu vedie tento konektor


tomino77

Doporučené příspěvky

Zdravim, chcem sa spytat ci niekto vie naco, resp. k comu je napojeny konektor, ktory sa nachadza dole pri chladici. Su tam tri. Dva hnede a jeden cierny. Na jeden hnedy je napojena 1.lambda sonda, druhy hnedy neviem. Mna zaujima ten treti cierny. Do neho vedu dva kabliky a jeden zeleno-fialovy som mal prestrihnuty. Tak som ho spojil. Vyzera to akokeby bol prestrihnuty zamerne, asi odstranenie problemu. Skoda ze nemam foto ale mozno si to viete majitelia roomstru predstavit. Ide rooma 1.6 bts model 2008. Dakujem za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spiatocka mi ide normalne aj isla. Tie konektory su na takej kovovej doske ponasuvane. Tak som si lahol pod auto a na tej svorkovnici som nasiel cislo a podla skoda-diely.sk je tato svorkovnica urcena na:

 

dvojpólová čierna svorkovnice so zaistením kontaktu, konektor pre hmlovky, pre magnetický ventil, regulátor plniaceho tlaku, snímač hladiny paliva, snímač pre hmotnosť vzduchu
Číslo dielu podľa Škoda
1J0 973 722

 

Tym ze je to v predu, tak na snimac hladiny paliva mi to nesedi a predne hmlovky nemam. Co tie ostate pouzitia? 

Na aute mam problem akurat s lambda sondou inak nic z toho na co sa pouziva asi nieje zle. 

Editováno: , autor: tomino77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...