Přejít na obsah

VAG COM - Kódování Octavia II


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
V 19. 7. 2007 na 14:16, KRYSIMLADE napsal:

V ramci diagnostiky rizeni, kde udajne je mozne na O2 nastavit ,,tuhost,, posilovace rizeni jsem pomoci VAG COM nasel RJ ktera udajne ma toto nastarosti.

Je to modul 44 PRIZPUSOBENI

Tam je to byte 01

v nem jsou hodnoty. melo by se dat zmenit od 1 do 5 pricemz 5 je nelheci rizeni a 1 nejtuzsi.

Vem si lajcky jak tuhy volant je v klidu a jak lehky je po nastartovani kdyz se aktivuje posilovac. Touto hodnotou pak regulujes tuhost rizeni pri jizde. Nevim jak vice to lajcky popsat.

Pak jsem provedl test jaka sila pusobi pri dotyku rizeni a lehounkem pootoceni na jednu ci druhou stranu. Nevim zda-li hodnota odporu rizeni je relevantni ale pri pouhem letmem dotyku je to sila 0.125Nm Lze pote sledovat jak to defakto probiha kdyz kroutis a jedes. Atd Atd...

Umi to nekdo lepe popsat ??? o)))


nazdarek dá sa tá tuhosť nastaviť aj na Octavii 2 fl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, byl by prosím někdo ochotný mi zkontrolovat zdrojový kód? Mám jednotku 3C0 937 049 AJ a mám zaplé denní přes mlhy zároveň jsem si chtěl zapnout corner, ale ten nefunguje jdou tyto fce spojit? Je mi jasné že na auto to nepojede když mlhovky svítí, ale myslel jsme si že když ručně zapnu normal světla že mlhovky budou přisvicovat. Díky za rady :)

 

F98A8F130004011943110D000000000000197F0664000008000000000000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím kluci.

Je tu prosím někdo ,kdo by mi byl schopen říct podle VIN kodovani pro ABS jednotku?

Popřípadě i jednotku Airbagu. 

Dost by mi to pomohlo.

VIN: TMBHJ61Z9B2148865

 

Díky moc Aleš

Editováno: , autor: Alek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj, dve otazky. 

 

1. Da se u O2 FL nastavit, aby sly zrcatka sklapet pomoci kolecka u ridice bez omezeni rychlosti ? (default je tusim 15km/h, pokud se jede rychleji, zrcatka se nesklopi)

 

2. Da se nastavit , ze se parkovaci kamera nevypne pri prerazeni ze zpatecky na jednicku ? (VW kamera + Columbus) 

 

Pokud to lze, muzete napsat kodovani ?:)

 

Díky

Editováno: , autor: jan.machalik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...