Přejít na obsah

Zabezpečení


ROOOM

Doporučené příspěvky

Ještě se vrátím k tomu dvojímu zmykání.Nechci zakládat nové téma, ale třeba mi někdo podá racionální vysvětlení.Takže: zamknu Oktu(nemám DO takže klíčkem) ledka se nerozbliká zamknu ještě jednou a teprve pak se rozbliká.Není to nějak opačně než by to mělo být???U spolujezdce jde jen odemknout, zamknout ne.Ale když se u řidiče dvakrát odemkne tak zas jde vše i u spolujezdce.Netuším-na logiku jsem nepřišel.Před vánoci se ledka nerozblikala a dvakrát neodemknul centrál levé zadní dveře.Pak už zase vše v pohodě.Takže jsem z toho centrálu volaký zmetený. :help: :help: :help: :help:

Já pod dvojím zamykáním myslím to, že se zámek zamkne na dvakrát t.j. nejde otevřít zevnitř klikou.

Měl by to fungovat takto: normálně zamkneš klíčkem, v zámkách to u dělá cvak cvak a rozbliká se ti ledka, že je auto bezpečně zamknutý.

Řekl bych že u tebe blbne centrál (dráty, ŘJ nebo zámky). U octavek dost častý problém. Už jsem to řešil na několika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto se pak blbě rozprodává na náhradní díly, protože na každým okně je vylaptaný VIN kód.A pokud by chtěli zloději legalizovat kradený vůz úpravou VIN kódu(navaření nového štítku, přesekání čislic raznicí atd. atd.) musí na autě vyměnit všechna okna.

Teď mi to leptání vinu bylo nabídnuto za cca 550Kč tak o tom začínám uvažovat.

Vymenit vsechny okna je pro dvojici lidi, kteri vedi naprosto presne kam sahnout, coz tihle asi vedi, prace na max 3hodiny i s lepenim, tohle je fakt nezastavi. I kdyz v kombinaci s dalsima deseti prvkama si treba vyberou jiny auto. Mam na aute kde co, snad krome Sherlogu, ale mam stejne pocit, ze nejlepsi zabezpeceni je to, ze je v tom benzinovej motor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mezi námi, to co jsem ušetřil na nenažraných pojišťovnách, které nesnáším, za to už bych měl další auto. Takže do pojistky asi nepůjdu nikdy. Naštěstí taky bydlím v Pardubicích, kde to s kradením a vykrádáním není tak strašné. Ale raději ťuky ťuk.

A lepší než platit pojistku ze které by případně bylo kdo ví co a kdo ví za jak dlouho, tak raději to vrazit do Sherlocka a mít auto zpátky v řádu hodin. A díky spoluúčastem na vykradení je pojistka k hovnu.

Sherlock je sice pěkná věc, leč pro normálního smrtelníka s podprůměrným platem nedosažitelné...

Zajímalo by mě jěště, kam doporučujete umístit ten "tajný vypínač"? Popř. kam doporučujete ho neumístit...někdo říkal, že na palubku, jak je např. vyhřívání zadního skla, ale by mě zajímalo, jak si to označit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymenit vsechny okna je pro dvojici lidi, kteri vedi naprosto presne kam sahnout, coz tihle asi vedi, prace na max 3hodiny i s lepenim, tohle je fakt nezastavi. I kdyz v kombinaci s dalsima deseti prvkama si treba vyberou jiny auto. Mam na aute kde co, snad krome Sherlogu, ale mam stejne pocit, ze nejlepsi zabezpeceni je to, ze je v tom benzinovej motor :)

To ju, ale dyž budou muset evidentně vyměnit všechny boční a přední+zadní tak si raději otevřou nějaké TDi vedle lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sherlock je sice pěkná věc, leč pro normálního smrtelníka s podprůměrným platem nedosažitelné...

Zajímalo by mě jěště, kam doporučujete umístit ten "tajný vypínač"? Popř. kam doporučujete ho neumístit...někdo říkal, že na palubku, jak je např. vyhřívání zadního skla, ale by mě zajímalo, jak si to označit :)

No prepnout vsechny tyhle tlacitka na palubce je otazkou asi 3 vterin, stejne jako nedavat pod manzetu rucky a radicky, nebo tak, aby bylo videt, ze satras buhvikde, nez startujes. Nejlepsi je asi relatko, abys musel udelat urcitou kombinaci ukonu pri zapnutym zapalovani. Ale kam dat nejlip vypinace nebo jaky relatko sem dam tak mozna at to auto nebudu mit, sry ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych že u tebe blbne centrál (dráty, ŘJ nebo zámky). U octavek dost častý problém. Už jsem to řešil na několika.

Taky bych to tak viděl, ale udělá to jednou za čas, tak to zatím neřeším.Hlavně když mi odemče dveře u řidiče a zbytek mě celkem nezajímá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych to tak viděl, ale udělá to jednou za čas, tak to zatím neřeším.Hlavně když mi odemče dveře u řidiče a zbytek mě celkem nezajímá

JJ. Jezdit se s tím dál, ale může se stát, že se ti ty dveře neodemknou a potom je neotevřeš ani zevnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Cital si tu recenziu toho zederlocku? Nehovorim, ze je to neznicitelne a zlodejom neodstranitelne, ale ak to tam necaka, tak ho to od toho odradi, radsej ujekradne auto, ktore nema nijake zabezpecenie. Tu srandu mi servise montovali 4,5 hodiny a bola to babracka, neviem si predstavit ako to niekto na parkovisku rozobera /sice nejakou bruskou by to rozbrusil,ale to by bol asi trosku napadny a isty, dlhsi cas by mu to trvalo/ :D ... a ma to aj ten tajny vypinac ..

Presne aj ja som chcel odporucit Zederlock, tiez ho mam. A prijde mi to ako najucinejsia ochrana. Samozrejme mam aj alarm a defendlock, ale to len aby bolo - "na okrasu". Vsetci vieme, ze denne miznu auta s alarmami, defendlockmi, constructmi, ..... a pod. Ale vraj so Zederom este auto nezmizlo, maju na stranke zdokumentovanych mnozstvo pokusov, ale auto vzdy ostalo na mieste. Takze asi to nebude len "novinka pre amatera".

Proste je to kusisko zeleza pevne spojeneho s riadiacou tycou, ktore znesie zatazenie tusim 2 tony (mozno trepem- nepamatam presne). Ked sa najde taky silak, ktorý by s tym chcel lomcovat, zlomi ine sucasti riadenia, ale strmen Zederu ostane zamknuty. Takze ked je to zamknute, neda sa otacat kolesami, a teda ani s nastartovanym autom neodidu a ani na lane vas neodtiahnu. Duty kluc s dierkami po obvode je uplny unikat a ziadna databaza klucov a kodov ku klucom neexistuje, dostanes dva kluce a koniec, uz nikdy ziadny nahradny. Fakt je ze jediny sposob ako odist po vlastnych kolesach s tym autom je priniest si novu riadiacu tyc a vymenit - to je praca pre odbornika cca na 3 hodiny (?) a to pri otvorenych dverach. Realne to ziadny zlodej nebude robit.

Nechcem tomu robit reklamu, ale odkedy mam aj Zeder spokojne spavam, dokonca aj ked hladam auto v meste pol hodinu a nie je na tom mieste kde som zaparkoval (aspon som si myslel), tak spokojne hladam dalej. Inak by ma uz porazilo a davno by som si myslel ze zmizlo. Manipulacia je trosku neprijemna, ale nevadi, chcel to len zvyk.

Tak si vsetci popozerajte www.zederlock.sk urcite existuje aj ceska stranka, ono sa to postupne siri s Juhoslavie. Tusim to nejaky Srb vymyslel, co sa zivil kradnutim aut a potom ho zabasli na par rokov tak premyslal v base co bude robit dalej.

Myslim ze uz iba nalozit auto je jediny sposob ukradnutia, ale zase pokial mame Octavie I a nie Porsche, tak kto by nas nakladal? Inak tu sa aspon trosku da spravit to, ze sa domontuje polohovy snimac k alarmu, aby teda aspon alarm hukal, resp. ta upozornil (ak mas pager). Inak mam tie polohove snimace v dvoch autach od Mety, co akoze ma byt uznavana znacka, ale mi oba po 3 mesiacoch prestali fungovat.

A este jedna pikoska, raz som kdesi cital taky sposob zabezpecenia, ze ked otvoris neopravnene auto, tak sa z neho zacne sirit obrovsky kudel (neskodneho) dymu. Podstata je ta, ze by zlodej nemal chciet uputat na seba pozornost tym, ze bude kradnut auto, z ktoreho ide dymu ako keby horelo.

Editováno: , autor: Jergus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Jestli jsem to dobře pochopil, tak není problém se tam dostat s jakýmkoliv kličem za pár vteřin? Takže je to úplně k ničemu? :aggressive:

Pánove taky se bojím o auto ale po shlednutí tohoto videa a pak chvilka brouzdání na netu a narazil jsem na tohle http://shop.locksmith.cz/ .No nic beru spacák a jdu spát do auta :aggressive:

Editováno: , autor: Roblon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď už žádný zabezpečení nemá cenu :aggressive: jen satelitní vyhledávání vozidla

Já to řikám pořád...radiové vyhledávání...je to drahé ale máte jistotu že se Vám to auto vráti.Kolegovi ukradli jedničkovou octávii ve které měl pasivniho Sherloga.Při zjištění,že auto je pryč zavolal na operační a během tři hodin měl auto zpátky.Ted se krade trochu jinak než předtim...zloděj to auto odstaví o pár kilometrů od mista odcizení...a čeká co se bude dít.Po dvou dnech se tam vráti a frči dál.Je to smutny ale je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řikám pořád...radiové vyhledávání...je to drahé ale máte jistotu že se Vám to auto vráti.Kolegovi ukradli jedničkovou octávii ve které měl pasivniho Sherloga.Při zjištění,že auto je pryč zavolal na operační a během tři hodin měl auto zpátky.Ted se krade trochu jinak než předtim...zloděj to auto odstaví o pár kilometrů od mista odcizení...a čeká co se bude dít.Po dvou dnech se tam vráti a frči dál.Je to smutny ale je to tak.

nejde to udělat tak že do auta se někde píchne mobil z navigačkou ktarý bude napájen z autobaterie a bude odesílat signál o své poloze? Nevím možná to nejde možná jde , jeto otázka k zamyšlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na stránky Zederlocku a docela se mi to líbí.Ale ještě jsem nehledal v česku. Jenom by mě zajímala cena???Ale počítám tak 20 000Kč. Pokud se mi podaří najít nějaké informace o tom Zederu a místo kde se montuje v česku, tak bych do něj šel.Plus vypínač a asi nechám vyleptat VIN do skel.Tím začnu. Oktu parkuju v garáži a tam kam jezdím ji vždy mám na očích a pokud ne tak v ní sedím s nabitou brokovnicí-chi chi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak docela zajimave zabezpeceni by byl rovnez spoustec obranych plynu :)) to by za urcitych okolnosti bylo ucinne i proti obycejnym zlodejickum radii a navigaci :p

http://www.variant.cz/index.php4?product=S...amp;x=4&y=9

Ale musel by si vzdy dobehnut vcas k autu, aby si nedopadol ako nemenovany majitel luxusneho auta, ktore to malo. Zlodej nasadol, plyn ho uspal, ale kedze majitel neprisiel vcas, tak sa zlodej zobudil a "vytunil" mu zvonku cele auto baseballkou. :feve:

K tomu GPS, ja len cakam, kedy to este zlacnie, u nas isiel teraz trochu dole s cenou (vyraba sa to tu na SK)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otazka na zeder:

Dobry den,

kedze silno uvazujem o zariadeni ZEDER ako o hlavnom mechanickom

zabezpecovacom systeme pre svoje auto, bol som dost nemilo prekvapeny

nasledujucim videom, ktore som nasiel na strankach youtube.com -

http://www.youtube.com/watch?v=iP8yhOXqeVQ a ktore nastrbilo moju doveru k

tomuto sposobu zabezpecenia.

Video ukazuje ako relativne lahko je mozne odomknut zamok zariadenia a tym

padom vlastne odstavit celu ochranu. Kedze na svojich strankach pisete, ze

zariadenie ZEDER uz zabranilo x pokusom o odcudzenie auta, zaujimal by ma

Vas nazor a Vase vyjadrenie sa k vyssie uvedenemu videu.

Vopred dakujem za vycerpavajucu odpoved a prajem prijemny den.

S pozdravom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpoved zederu:

Dobrý deň,

Toto nepravdivé video na web dala konkurenčná firma, aby nám poškodila meno,

čím sa pokúša znova zvýšiť predaj svojho výrobku na úroveň čo bola kým náš

systém neexistoval. Zeder, ktorý je vo zveráku je dopredu pripravený. Pred

ukážkou boli z neho vymontované vitálne poistné prvky, aby to vyzeralo

dôveryhodne. Podali sme trestné oznámenie na políciu vo veci poškodzovania

dobrého mena a na zavádzanie verejnosti v tak závažnej činnosti ako je

ochrana a krádež vozidla. Na kriminalisticko-expertíznehI ústav podávame

žiadosť o preskúmanie akékoľvek množstvo vzoriek systému Zeder, lebo vieme,

ako každý odborník na zámky, že toto video JE klamstvo.UZ DLHŠIU DOBU NÁM

ROBIA NEPRIJEMNOSTI. Skôr ako si urobíte úsudok, popýtajte sa na náš systém

rôznych ľudí, ktorí sa autami živia, čo je zač systém Zeder. Každý si urobí

úsudok, kto má pravdu, ale prečo to neurobili vo vozidle KEĎ JE TO TAKÉ

ĽAHKÉ? Prečo sa neukradnú vozidlá so Zederom? Ak sa to bude stávať, budeme

to brať ako pravdivé A NIE TAKÉTO VIDEO. Po preskúmaní tohto videa políciou

a kriminalisticko-expertízneho ústavu a z ich následným vyjadrením budeme

informovať verejnosť.

Zeder s.r.o.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...