Přejít na obsah

Zabezpečení


ROOOM

Doporučené příspěvky

S jakýmkoliv klíčem ne, tenhle je tak trochu univerzál. Ale určitě není problém ho vyrobit, stačí frézka a vědět jak vypadá.

To video jsem viděl zhruba před půl rokem...Já to řikám taky že to jsou vyhozeny prachy z okna.Stači když zloděj nasedne do auta a zmáčkne spojku...auto muže odtáhnout na laně i když je zařazená zpátečka.Smutny ale je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak proti ukradení celého auta je asi nejlepší Šerlok, je téměř jisté, že se auto najde velmi rychle. Proti vykradení není nic, co by tomu zabránilo. Obojímu se dá částečně předejít bydlištěm a parkováním v lokalitách s nízkou mírou tohoto jevu nebo nezajímavým interiérem i exteriérem. Prostě sériové starší auto a bydliště, kde se tolik nekrade.

Jinými slovy mít starou pixlu. U dalšího auta(pokud bude za větší sumu) půjdu do Sherlocka. Pojištění jsem nikdy neplatil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak proti ukradení celého auta je asi nejlepší Šerlok, je téměř jisté, že se auto najde velmi rychle. Proti vykradení není nic, co by tomu zabránilo. Obojímu se dá částečně předejít bydlištěm a parkováním v lokalitách s nízkou mírou tohoto jevu nebo nezajímavým interiérem i exteriérem. Prostě sériové starší auto a bydliště, kde se tolik nekrade.

Jinými slovy mít starou pixlu. U dalšího auta(pokud bude za větší sumu) půjdu do Sherlocka. Pojištění jsem nikdy neplatil.

Rozumny slova která mužu jen potvrdit! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumny slova která mužu jen potvrdit! :palec2:

mezi námi, to co jsem ušetřil na nenažraných pojišťovnách, které nesnáším, za to už bych měl další auto. Takže do pojistky asi nepůjdu nikdy. Naštěstí taky bydlím v Pardubicích, kde to s kradením a vykrádáním není tak strašné. Ale raději ťuky ťuk.

A lepší než platit pojistku ze které by případně bylo kdo ví co a kdo ví za jak dlouho, tak raději to vrazit do Sherlocka a mít auto zpátky v řádu hodin. A díky spoluúčastem na vykradení je pojistka k hovnu.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj co se týká toho videa, tak je tento problém vyřešen již v minulém miléniu, ale to neznamená, že na starších montážích se to nemůže povést. Ale lepší nějaké zabezpečení než žádné. Já osobně alarm, řadička, pedály, tajný vypínač a dvě pojistky-havarijku a maxigep.

Ale i tak pokuď parkuju venku tak si oddechnu, když miláčka najdu na svém místě nepoškozenýho. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá diskuse....

V noci na dnešek mi ukradli oktávku :help: Zabezpečení žádné, jen pískovaná skla a pojištění. Tajný vypínač byl v plánu tento týden. Zloději byli rychlejší.

Tak to nepiš sem ,ale do sekce "ukradeno" ať to každej hned vidí. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nepiš sem ,ale do sekce "ukradeno" ať to každej hned vidí. ;)

Vždyť je to stejně jedno :feve: Už je někde za hranicema hurá k novýmu majiteli nebo na šroťáku.... Je super, že jsem tam měl nějaký faktury atd. Takže ponaučení pro příště... Hned tajný vypínač, zamykání zpátečky, alarm, a pistoli do ruky až poběžím k houkajícímu autu :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj co se týká toho videa, tak je tento problém vyřešen již v minulém miléniu, ale to neznamená, že na starších montážích se to nemůže povést. Ale lepší nějaké zabezpečení než žádné. Já osobně alarm, řadička, pedály, tajný vypínač a dvě pojistky-havarijku a maxigep.

Ale i tak pokuď parkuju venku tak si oddechnu, když miláčka najdu na svém místě nepoškozenýho. :palec2:

Pepo a co toto:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj co se týká toho videa, tak je tento problém vyřešen již v minulém miléniu, ale to neznamená, že na starších montážích se to nemůže povést. Ale lepší nějaké zabezpečení než žádné. Já osobně alarm, řadička, pedály, tajný vypínač a dvě pojistky-havarijku a maxigep.

Ale i tak pokuď parkuju venku tak si oddechnu, když miláčka najdu na svém místě nepoškozenýho. :palec2:

Co je tajný vypínač? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se vrátím k tomu dvojímu zmykání.Nechci zakládat nové téma, ale třeba mi někdo podá racionální vysvětlení.Takže: zamknu Oktu(nemám DO takže klíčkem) ledka se nerozbliká zamknu ještě jednou a teprve pak se rozbliká.Není to nějak opačně než by to mělo být???U spolujezdce jde jen odemknout, zamknout ne.Ale když se u řidiče dvakrát odemkne tak zas jde vše i u spolujezdce.Netuším-na logiku jsem nepřišel.Před vánoci se ledka nerozblikala a dvakrát neodemknul centrál levé zadní dveře.Pak už zase vše v pohodě.Takže jsem z toho centrálu volaký zmetený. :help: :help: :help: :help:

Editováno: , autor: TomášT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k čemu přesně je to leptání VINu a skel? Díky

Auto se pak blbě rozprodává na náhradní díly, protože na každým okně je vylaptaný VIN kód.A pokud by chtěli zloději legalizovat kradený vůz úpravou VIN kódu(navaření nového štítku, přesekání čislic raznicí atd. atd.) musí na autě vyměnit všechna okna.

Teď mi to leptání vinu bylo nabídnuto za cca 550Kč tak o tom začínám uvažovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto se pak blbě rozprodává na náhradní díly, protože na každým okně je vylaptaný VIN kód.A pokud by chtěli zloději legalizovat kradený vůz úpravou VIN kódu(navaření nového štítku, přesekání čislic raznicí atd. atd.) musí na autě vyměnit všechna okna.

Teď mi to leptání vinu bylo nabídnuto za cca 550Kč tak o tom začínám uvažovat.

Diky za odpoved - a kde se mam na to leptani poptat? Nemyslim samo konkretni misto v mem meste, ale tak obecne kdo to delava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Defend, leptání , vypínač-nejlépe dva + další domácí kutilství nezajistí vždy auto před ukradnutím, ale zvýší nám šanci, že ho ráno najdeme pouze poškozené a auto bude chybět sousedovi ve vedlejší ulici, který tam neměl nic. V každém případě nám zajistí určitě lepší spánek wink.gif

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...