Přejít na obsah

Vlastní diagnostika, kabely, sw


Tomas427

Doporučené příspěvky

Mám doma OBD II diagnostiku přes bluetooth ELM 327 pro kontrolu přes telefon. Jen mě zajímá jestli můžu připojit k Fabii III (na Fabii I bez problému fungovala). Jde mi také o to aby jsme nějak neporušil záruku na vozidlo. Škoda servis prý vidí i každé číslo počítače který se do diagnostické zásuvky připojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
5 hours ago, vejbuch said:

Ahoj, tak jsem poslal data z mého auta do Carista a dnes mi přišel e-mail zda se chci zúčastnit beta testování a tak vás budu informovat jak to bude s kódováním skrze Carista.

Skvele, potom prosim napis o tom beta testovani do temy Carista dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no 12.12 je konec roku 2012 a vše co je po tom datu z výroby je jen částečně podporováno, protože SW nezná nové jednotky atd....chybí labely v kódování a u motoru nejde většina věcí... 15.7.0 a 15.7.1  je ca půlka roku 2015...tam už ti většina půjde, ale pořád to má svoje omezení jelikož je to klon...je v Němčině a AJ ..já měl klonů několik a když jsem to spočítal kolik mě stály, tak jsme si nakonec koupil origo kabel z druhý ruky, vyšel na polovinu a jsem teď tak nějak klidnější, že se mi během kódování třeba neodhlásí nebo přestane fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...