Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

zdravím Myšáku ,

 

a odkud jsi že bych si taky nechal něco dokodovat

Je tu někdo na nakódování Rapida z Brna nebo okolí?

Alessi

  • 3 měsíce později...

Zdravím, je tu někdo z okolí Plzně kdo by dokódoval? rv5/2016... budíky a podobné věci, plus nějaký výčet možností?

 

Ahojte da sa nakodovat stiahovanie a vytahovanie okien na dialku z kluca ? Ved starsie MR to vedeli :/. 

A tohle jsi slyšel kde? Možná tak Oktávka 1 nebo Fabie. Ale Rapid, co je mi známo, tak nikdy.

A neda sa to teda vobec dokodovat ? 

Nedá, jelikož Rapid nemá dojezdy oken.

Vodicove, my2016.

Dá sa to dokódovať.Jam mám MR2016 dokodovanie,funguje len vodičove okno na dialkove.

Přesně tak :-)

A tu je důkaz.

 

Ahoj. jak se to da nakodovat? Dyštak mi napiš zprávu diky.

Upraveno od Radek (Ráďa)

No mi se to zatím nepodařilo nakodovat.  :mellow:

Ale jestli se to tu někomu podaří tak by se mohl snáma podělit jak na to. 

@marek44 to ma odo mna, funguje.

 

Cez vikend budem v Brne, staci sa do spravy ozvat a ak bude cas, nie je problem. A kto sa chce hrat

 

 

  • 2 měsíce později...

Zdravím všechny. Poprosím o radu. Mám Spaceback MR2016. V Caristě jsem aktivoval svícení zadních světel při denním svícení. Ale zároveň začaly svítit i přední parkovačky a dále při přepnutí na potkávací světla se denní led světla nevypnou a dál svítí. Jde to nastavit tak, aby při DRL svítily jen ledky a světla vzadu a ne přední parkovačky a při přepnutí na klasický potkávačky se ledky zhasly jako doteď?

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk

  • 2 týdny později...

Ahoj, chci se zeptat. Když mám v Rapidu STYLE konfiguraci, ve které je obsažena "očesaná" Light Assist, ale není to asi plná verze, lze dokódovat plnou Light and Rain Assist a Auto Light Assist s automatickým přepínáním dálkových světel? Ani nevím, jestli za ten příplatek 3500,-Kč je rozdíl jen v tom automatickým přepínáním dálkových, potkávacích/ denních led světel.???

Light and Rain assist ti pude, na autodálkové  světla ti bude chybět senzor, jedině pak dodělat a dokodovat.

  • 1 měsíc později...

Napadol ma taky trosku "iny" retrofit. Myslite, ze by sa dal dorobit adaptivny tempomat. Ano viem, ze oficialne ho Rapid nikdy nemal, ale napr v ETKE pre Toledo je aj radar s podporou ACC. Packy pod volantom by sli zobrat z Fabie. Len neviem ci by to slo dokodovat. Este tam tusim treba vymenit zadne ABS senzory. Je to len taka uvaha, aby nestala rec. 

 

Som zvedavy na vase reakcie :D

Upraveno od Romiiken

Téma je o kódování a tohle evidentně není jen o kódování, ale o rozsáhlé výměně a doplnění hw. Respektuj pravidla fora.

  • 2 týdny později...

Škoda, že něco podobného není i pro RAPIDY 2012-2015, i když ty nemají asi tolik možností kódování......

snažil som sa vytvoriť nejaký sumár, dokument, pre F2 čo som male kedysi, no auto sa predalo skôr, ako som to dokončil. môžem niekde urobiť upload čo mám uložené, len je v tom zatiaľ trošku chaos. pár vecí by sa možno použiť dalo

V 4. 2. 2018 na 18:02, miklisek napsal:

Přidávám odkaz na ruské fórum, kde najdete odkaz na seznam kódování MR2016+ (otud na PDFko na DROPBOXu): https://www.drive2.ru/l/494207662892777939/

nemůžeš to někde na sdílet? ? nechci lozit do ruskeho dropboxu a jeste  se tam nekde zbytečne registrovat. 

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.