Přejít na obsah

Dodělání řazení pod volantem


lada

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 3 roky později...
před 5 hodinami, JarinSew napsal:

Zdravím, mám dotaz ohledně dodělání pádel.

Mám multifunkční volant, samozřejmě DSG. Pokud bych koupil druhý MF volant s pádly, lze je zprovoznit ??

 

Díky

taky jsem dodelaval sice na yeti ale je to stejny,akorat docela problem sehnat volant,musel jsem koupit novy kus,preju hodne stesti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Už to bolo písané v iných príspevkoch. 

O3 ma iné tlačidlá musíš ma tlačidlá s F na konci. Tiež podvolantovka musí byť na konci CD. Ak takú nemáš, tak ti nepôjde nič z O3 volantu. 

Taktiež musíš upraviť  potom kódovanie volantu ak si nemal volant s padlami. 

No a tiež potrebuješ správny káblik na prepojenie klaksónu s airbagom. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, r_e_n_e napsal:

Už to bolo písané v iných príspevkoch. 

O3 ma iné tlačidlá musíš ma tlačidlá s F na konci. Tiež podvolantovka musí byť na konci CD. Ak takú nemáš, tak ti nepôjde nič z O3 volantu. 

Taktiež musíš upraviť  potom kódovanie volantu ak si nemal volant s padlami. 

No a tiež potrebuješ správny káblik na prepojenie klaksónu s airbagom. 

Proč podvolantovka CD? Vždyť ani nevíme co má za supa, jaký MR, jak má čidlo natočení volantu...

 

před 12 minutami, Kašpi napsal:

Dobra díky moc tak hold zkusím vyměnit volant z 03 rs za originál Superb s padly.A pak pokud jsem dobře pochopil stačí kabel na klakson a airbag a pak uz jenom dokodovat ? 

Z O3 můžeš použít : Korpus volantu, airbag a kablík a pádla

Tlačítka potřebuješ 5E0919719G

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahojte, koupil jsem volat s pádly, podvolantovku s písmenem H na konci pro rok 12/2010 prohodil, pádla jdou, klakson taky, ale ovládání rádia a MFA nejde a přestal mi jít MFA i pomocí pravé páčky a tempomat. Asi zapotřebí nakódovat. Umí někdo poradit kód, nebo nakódovat v Plzni ? Díky

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viac máš tu: 

Tiež kód nájdeš vždy vo VAG, keď pôjdeš do sekcie kódovania. 

Niečo ako toto z pre Octaviu:

 

https://forum.skodahome.cz/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://img11.hostingpics.net/pics/973445coding2.jpg&key=74134ca27e93a07094741bc9780f41c9bda89b71fc09827a0fae46c4b798c440

Predpokladam, že si kúpil túto podvolantovku: 1K0-953-549-CH, dôležité je, čo máš za MF tlačidlá. Ci sú kompatibilné s podvolantovkou. 

Ja som dokupoval ešte tlačidlá : 5e0919719E(bez ovládání telefonu) nebo 5e0919719F(s ovládáním telefónu) 

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, 

jsem tu nový, tak se omlouvám, pokud bude můj dotaz stupid. Mám S2 FL, L&K, DSG s multifunkcí. Pokud bych chtěl dodělat pádla, tak tu píšete, že je nutné dodělat podvolantovku. Můžete mi prosím napsat číslo dílu nebo jak se to ofiko nazývá? Nemohu to pod tímto dohledat. Po přidělání podvolantovky je nutné ještě něco k´dovat?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...