Přejít na obsah

Núdzový režim


ludox

Doporučené příspěvky

Ahojte. Mam problem s nudzovym rezimom. Ked idem po dialnici na 5 prevodovom stupni auto sa mi hodi do nudzoveho rezimu a vobec nema tah. Ked zastavim a prestartujem auto tak je vsetko v poriadku. 1,6 TDI 85kw 2015 najazdenych cca 35 000. Stalo sa to niekomu? Viete mi s tym poradit co by to mohlo byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano mas pravdu. skusal som to vytocit aj na dvojke a pri 3000 otackach to zasa islo do nudzoveho rezimu. takze je to otackami. kontrolka zhavenia blika az kym nevypnem motor. a teraz mi zacala trvalo svietit kontrolka chyby vyfukovych plynov, aspon tak to pise v knizke (kontrolka vyzera ako cerpadlo). a poruchovy kod je P2279 a pise sa tam intake air system leak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozeral som ale nic som nenasiel a neviem ktore hadicky by som mal presne pozriet, je ich tam dost vela :D. myslis ze mozem kludne na tom jazdit, nemoze sa nic stat? urcite pojdem do servisu, nech sa mi na to pozru len sa chem uistit ci to nieje nieco vazne. dost som s toho na nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 1/22/2017 at 9:15 PM, ludox said:

pozeral som ale nic som nenasiel a neviem ktore hadicky by som mal presne pozriet, je ich tam dost vela :D. myslis ze mozem kludne na tom jazdit, nemoze sa nic stat? urcite pojdem do servisu, nech sa mi na to pozru len sa chem uistit ci to nieje nieco vazne. dost som s toho na nervy.

 Ahoj, už máš nějaký výsledek? Začalo se mi dít to samé. Nicméně týden jezdilo auto bez problémů a oběvilo se znovu dnes.

Ale diagnostika mlčí, žádnou chybu neukazuje.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatial este nemam vysledok. musel som sa objednat do servisu, lebo maju vsade plno a zajtra rano na 7:30 tam idem. ked mi nieco povedia, tak hned ti sem dam vediet. po rozsvieteni kontrolky, som na aute radsej nejazdil. co ti to presne robi? mne zo zaciatku nesvietila ani ta kontrolka co pisem hore, ta zacala svietit neskor aj chybu mi vyhodilo na "diagnostike" az po trvalom svieteni kontrolky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 1. 2017 at 12:00, mortimer napsal:

 Ahoj, už máš nějaký výsledek? Začalo se mi dít to samé. Nicméně týden jezdilo auto bez problémů a oběvilo se znovu dnes.

Ale diagnostika mlčí, žádnou chybu neukazuje.

 

 

Takze volali zo servisu a povedali mi ze mi odisiel snimac plniaceho systemu. Uplne presne neviem co to je, ale urcite to tu bude vediet niekto vysvetlit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak prvně se projevilo to, že se rozsvítila kontrola žhavení a okamžitě snížení výkonu motoru. Netáhlo.
Na diagnostice chyba, vypadalo na problém s palivem. Už se následně neukázalo, 14 dní jezdilo auto bez chyby a včera se znovu ukázalo a k tomu ještě kontrolka "mill" ale v prvním servisu neukázalo na diagnostice nic.


Dnes v dalším servisu chyba EGR ventilu (no pravděpodobně je v pr...)
Mám Rapid 1.6 TDI 66kw 2014 najeto 65tkm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...