Přejít na obsah

Líný motor


Harien

Doporučené příspěvky

Nazdar lidi, mám 1.6i (75kw) r.v. 98, koupil jsem jí před měsícem a teprve se s tím strojem zžívám, ale příjde mi, že to auto je v nízkých a středních otáčkách hrozně líné, jako by mu chyběl výkon... jak poznám, že to auto "táhne" tak jak má a popřípadě co udělat, vyměnit... aby se to změnilo.... :unsure:

Dík harien

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, jakou máš svojí zkušenost, ale když se dívám do tabulek tuningových firem, tak ten nárůst výkonu je po úpravě ř.j. u tohodle motoru naprosto nicotnej. Méně než 10 PS i Nm.

Tak se divej do tabulek a ja s tim budu jezdit, ju? :smich: Hariena pripadne svezu, aby moh porovnat :palec: Narust vykonu je minimalni, to je pravda, ale tam, kde to bylo nejvic potreba. U atmosfery je i 10HP malej zazrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak predne nemas 75kW, ale 74kW. Ne ze by v tom byl nejaky zasadni rozdil, ale rozdil je v HW motoru. 75kW ma elektronicky plyn, to ty nemas. Mas lanko. Predne bych se podival na pamet zavad a pak bych zkusil vycistit skrtici klapku. Rozhodne se podivej taky na vzduchovy filtr a zkontroluj saci potrubi, jestli nekde neprisava vzduch. No a jako posledni radu ti dam - nemas kupovat ojetiny :smich::plol;)-_- Only dzouking kolegacku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Tak predne nemas 75kW, ale 74kW. Ne ze by v tom byl nejaky zasadni rozdil, ale rozdil je v HW motoru. 75kW ma elektronicky plyn, to ty nemas. Mas lanko. Predne bych se podival na pamet zavad a pak bych zkusil vycistit skrtici klapku. Rozhodne se podivej taky na vzduchovy filtr a zkontroluj saci potrubi, jestli nekde neprisava vzduch. No a jako posledni radu ti dam - nemas kupovat ojetiny :smich::plol;)-_- Only dzouking kolegacku ;)

Souhlasím s Martinoslavem, pokud se ti zdá, že auto nemá patřičný odpich - palivová brzda - šel bych v první řadě po výfukovém a sacím potrubí. Mě praskl vlnovec výfuku a rozdíl byl opravdu obrovský. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...