Přejít na obsah

Už mě lidi co blbě parkujou pěkně vytáčej


Vasekk

Doporučené příspěvky

jasne ze to uz musi byt clovek absolutne vytoceny a samozrejme nezastavim tak ak viem ze budem tri hodiny prec :D joo ved SPZ zapiseme :rtfm: jojo zenske su uplne bozske stvorenia ale to parkovanie :D to je horor

inak nemam samolepky, mam to hodene na tvrdom vykrese z lasera a cakam na vhodnu prilezitost, foto prilozim, ak ma dovtedy nejaky vodic nezbije :smich::rock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
pokud jezdíš Q7 nebo podobnou velkou krávou tak pochopím, jestli Fábii tak tvůj přístup nechápu dry.gif ph34r.gif cool.gif

Ja mám zasa opačný názor, nechápem tie teľce, ktoré parkujú poctivo do miniatúrných boxíčkov len preto, že sú tak čiary nakreslené. Parkovisko pre 600 áut, ktoré nebýva plné ani počas najväčšej nákupnej horúčky pred vianocami a ľudia parkujú pokope pri vchode ako muchy na lajne.

Čo je na tom nepochopiteľné? Že sa bojím o svoje auto a záleží mi na tom, aby bolo tip-top? Holt keď niekto jazdí na X-ročnom pekáči a nebojí sa a je mu jedno, ako jeho auto vyzerá, prosím, nech zaparkuje trebárs aj do škáry medzi zubami - hlavne že to je 3 metre od vchodu do marketu, že biggrin.gif

Ja radšej zaparkujem na opačnom konci, kde v okruhu 20m nestojí žiadne auto a zaparkujem krížom. Ešte to nikdy nikomu nevadilo, že zaberám 2 miesta na parkvisku zaplnenom na 20% celkovej kapacity... Inak je to veľmi nákazlivé, vídavam takto parkovať stále viac a viac ľudí cool.gif

clovece... nevim kde nakupujes ale zrovna pred vanocema bych tve parkovani "ocenil". Kazdej tady ma starost o sve auti, ale pokud by se kazdej choval jako ty tak by asi nebylo kde parkovat! :angry: Pokud mas takovej strach o auto tak pouzij MHD nebo taxika :kuk::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jezdíš Q7 nebo podobnou velkou krávou tak pochopím, jestli Fábii tak tvůj přístup nechápu dry.gif ph34r.gif cool.gif

Ja mám zasa opačný názor, nechápem tie teľce, ktoré parkujú poctivo do miniatúrných boxíčkov len preto, že sú tak čiary nakreslené. Parkovisko pre 600 áut, ktoré nebýva plné ani počas najväčšej nákupnej horúčky pred vianocami a ľudia parkujú pokope pri vchode ako muchy na lajne.

Čo je na tom nepochopiteľné? Že sa bojím o svoje auto a záleží mi na tom, aby bolo tip-top? Holt keď niekto jazdí na X-ročnom pekáči a nebojí sa a je mu jedno, ako jeho auto vyzerá, prosím, nech zaparkuje trebárs aj do škáry medzi zubami - hlavne že to je 3 metre od vchodu do marketu, že biggrin.gif

Ja radšej zaparkujem na opačnom konci, kde v okruhu 20m nestojí žiadne auto a zaparkujem krížom. Ešte to nikdy nikomu nevadilo, že zaberám 2 miesta na parkvisku zaplnenom na 20% celkovej kapacity... Inak je to veľmi nákazlivé, vídavam takto parkovať stále viac a viac ľudí cool.gif

clovece... nevim kde nakupujes ale zrovna pred vanocema bych tve parkovani "ocenil". Kazdej tady ma starost o sve auti, ale pokud by se kazdej choval jako ty tak by asi nebylo kde parkovat! :angry: Pokud mas takovej strach

o auto tak pouzij MHD nebo taxika :kuk::palec2:

Edit: Autocenzúra B)

Možno su u vás ľudia na tom tak dobre, že sú hypermarkety stále narvaté na 110 percent. U nás nie, a ani v posledný deň pred sviatkami nebol problém s parkovaním - šiel som viackrát okolo, a parkovisko bolo zaplnené maximálne do polovice.

Editováno: , autor: Igor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fishkaa: Holt, to je už tvoj problém, že nesúhlasíš s tým, čo robím. Ja som jasne vysvetlil, kedy a ako to robím, po nikom nežiadam, aby s tým súhlasil. Ja ale tolerujem názor aj toho, s kým nesúhlasím...

SopranoTony: Chýba ti na tých papieroch podpis, alebo špzka tvôjho auta, aby ti tebou obdarený majiteľa auta mohol nechať pozdrav písaný kľúčom na dverách alebo kapote :unsure:

Skippy: Podľa fotky to vyzerá, že to parkovisko rozhodne nebolo natrieskané na 100%. Tak wo co go? Máš predplatené jedno z tých miest, kde stojí tá Xantia? Vtedy máš nárok na námietky. Ale takto mi to príde len ako obyčajné opruzovanie a hranie sa na spravodlivého "policajta" :ph34r:

Fakt by ma ale zaujímalo, kam všetci chodievate na nákupy, pretože mne sa ešte nestalo, že by som nemal kde zaparkovať. Ale uznávam, že nechodím moc často do hypermega podzemných garáží, možno to bude tým...

Editováno: , autor: Igor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska dopoledne v krytém parkovišti. A to tam byl ještě jeden takhle zaparkovanej. :angry:

Ber to z té dobré stránky - aspoň neobouchá dveře kolemstojícíh aut... :smich::smich::smich:

Jinak taky jsem se dneska divil, jak dokáže někdo zaparkovat na skoro prázdném parkovišti - uprostřed cesty, čili vedle míst pro parkování tak, aby se kolem něj dalo jen stěží projet... :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak vy ale kdyz je ocividne prazdne parkoviste a ja na nem parkuju treba cca hodinu ..tak parkuju schvalne tak aby zadny idiot nenapral dverma do mojich atd co se muze stat behem tesneho vyjizdeni...tzn. klidne pres dve mista...vse v pripade ze jsou na parkingu dalsi 100vky volných míst

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fishkaa: Holt, to je už tvoj problém, že nesúhlasíš s tým, čo robím. Ja som jasne vysvetlil, kedy a ako to robím, po nikom nežiadam, aby s tým súhlasil. Ja ale tolerujem názor aj toho, s kým nesúhlasím...

SopranoTony: Chýba ti na tých papieroch podpis, alebo špzka tvôjho auta, aby ti tebou obdarený majiteľa auta mohol nechať pozdrav písaný kľúčom na dverách alebo kapote :unsure:

Skippy: Podľa fotky to vyzerá, že to parkovisko rozhodne nebolo natrieskané na 100%. Tak wo co go? Máš predplatené jedno z tých miest, kde stojí tá Xantia? Vtedy máš nárok na námietky. Ale takto mi to príde len ako obyčajné opruzovanie a hranie sa na spravodlivého "policajta" :ph34r:

Fakt by ma ale zaujímalo, kam všetci chodievate na nákupy, pretože mne sa ešte nestalo, že by som nemal kde zaparkovať. Ale uznávam, že nechodím moc často do hypermega podzemných garáží, možno to bude tým...

Na policajta si určitě nehraju a už vůbec ne na spravedlivého. fuck

A já osobně si myslím, že je úplně jedno jestli je parkoviště natřískané na 100%, nebo jen na 10%, takto zaparkovat je naprosto bezohledné.

P.S.:Vzhledem k tomu, že bylo dopoledne tak se klidně to parkoviště mohlo během krátké doby ještě zaplnit na 100%. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fishkaa: Holt, to je už tvoj problém, že nesúhlasíš s tým, čo robím. Ja som jasne vysvetlil, kedy a ako to robím, po nikom nežiadam, aby s tým súhlasil. Ja ale tolerujem názor aj toho, s kým nesúhlasím...

SopranoTony: Chýba ti na tých papieroch podpis, alebo špzka tvôjho auta, aby ti tebou obdarený majiteľa auta mohol nechať pozdrav písaný kľúčom na dverách alebo kapote  :unsure:

Skippy: Podľa fotky to vyzerá, že to parkovisko rozhodne nebolo natrieskané na 100%. Tak wo co go? Máš predplatené jedno z tých miest, kde stojí tá Xantia? Vtedy máš nárok na námietky. Ale takto mi to príde len ako obyčajné opruzovanie a hranie sa na spravodlivého "policajta"  :ph34r:

Fakt by ma ale zaujímalo, kam všetci chodievate na nákupy, pretože mne sa ešte nestalo, že by som nemal kde zaparkovať. Ale uznávam, že nechodím moc často do hypermega podzemných garáží, možno to bude tým...

Na policajta si určitě nehraju a už vůbec ne na spravedlivého. fuck

A já osobně si myslím, že je úplně jedno jestli je parkoviště natřískané na 100%, nebo jen na 10%, takto zaparkovat je naprosto bezohledné.

P.S.:Vzhledem k tomu, že bylo dopoledne tak se klidně to parkoviště mohlo během krátké doby ještě zaplnit na 100%. :p

zaparkovat na miste pro invalidy by bylo bezohledne...jinak to neres, svet stoji za nic a kdyz nebudes bezohledny ty tak ostatni .)a ja samospravedlivy jedinec vis jak...s poctivosti nejdriv......no vsak to znas.-) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fishkaa: Holt, to je už tvoj problém, že nesúhlasíš s tým, čo robím. Ja som jasne vysvetlil, kedy a ako to robím, po nikom nežiadam, aby s tým súhlasil. Ja ale tolerujem názor aj toho, s kým nesúhlasím...

SopranoTony: Chýba ti na tých papieroch podpis, alebo špzka tvôjho auta, aby ti tebou obdarený majiteľa auta mohol nechať pozdrav písaný kľúčom na dverách alebo kapote :unsure:

Skippy: Podľa fotky to vyzerá, že to parkovisko rozhodne nebolo natrieskané na 100%. Tak wo co go? Máš predplatené jedno z tých miest, kde stojí tá Xantia? Vtedy máš nárok na námietky. Ale takto mi to príde len ako obyčajné opruzovanie a hranie sa na spravodlivého "policajta" :ph34r:

Fakt by ma ale zaujímalo, kam všetci chodievate na nákupy, pretože mne sa ešte nestalo, že by som nemal kde zaparkovať. Ale uznávam, že nechodím moc často do hypermega podzemných garáží, možno to bude tým...

Přidavam se taky k těm co odsuzuji takoveto parkovani. V jednom z přispěvku pišeš že když jsi přijel tak parkoviště bylo plne z poloviny - kdyby se každy postavil tak jak ty tak bys měl asi změnil svuj názor - ono by pak nebylo už vubec kam zaparkovat protože z polovičně zaplněneho parkoviště by se razem stalo plne parkoviště plne de...u.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fishkaa: Holt, to je už tvoj problém, že nesúhlasíš s tým, čo robím. Ja som jasne vysvetlil, kedy a ako to robím, po nikom nežiadam, aby s tým súhlasil. Ja ale tolerujem názor aj toho, s kým nesúhlasím...

SopranoTony: Chýba ti na tých papieroch podpis, alebo špzka tvôjho auta, aby ti tebou obdarený majiteľa auta mohol nechať pozdrav písaný kľúčom na dverách alebo kapote  :unsure:

Skippy: Podľa fotky to vyzerá, že to parkovisko rozhodne nebolo natrieskané na 100%. Tak wo co go? Máš predplatené jedno z tých miest, kde stojí tá Xantia? Vtedy máš nárok na námietky. Ale takto mi to príde len ako obyčajné opruzovanie a hranie sa na spravodlivého "policajta"  :ph34r:

Fakt by ma ale zaujímalo, kam všetci chodievate na nákupy, pretože mne sa ešte nestalo, že by som nemal kde zaparkovať. Ale uznávam, že nechodím moc často do hypermega podzemných garáží, možno to bude tým...

Přidavam se taky k těm co odsuzuji takoveto parkovani. V jednom z přispěvku pišeš že když jsi přijel tak parkoviště bylo plne z poloviny - kdyby se každy postavil tak jak ty tak bys měl asi změnil svuj názor - ono by pak nebylo už vubec kam zaparkovat protože z polovičně zaplněneho parkoviště by se razem stalo plne parkoviště plne de...u.

Neverim ze nas de....tu je tolik abychom zaplnili pul parkoviste.)jiste se najde nejaka poslusna ovce ktera bude parkovat normalne :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fishkaa: Holt, to je už tvoj problém, že nesúhlasíš s tým, čo robím. Ja som jasne vysvetlil, kedy a ako to robím, po nikom nežiadam, aby s tým súhlasil. Ja ale tolerujem názor aj toho, s kým nesúhlasím...

SopranoTony: Chýba ti na tých papieroch podpis, alebo špzka tvôjho auta, aby ti tebou obdarený majiteľa auta mohol nechať pozdrav písaný kľúčom na dverách alebo kapote  :unsure:

Skippy: Podľa fotky to vyzerá, že to parkovisko rozhodne nebolo natrieskané na 100%. Tak wo co go? Máš predplatené jedno z tých miest, kde stojí tá Xantia? Vtedy máš nárok na námietky. Ale takto mi to príde len ako obyčajné opruzovanie a hranie sa na spravodlivého "policajta"  :ph34r:

Fakt by ma ale zaujímalo, kam všetci chodievate na nákupy, pretože mne sa ešte nestalo, že by som nemal kde zaparkovať. Ale uznávam, že nechodím moc často do hypermega podzemných garáží, možno to bude tým...

Přidavam se taky k těm co odsuzuji takoveto parkovani. V jednom z přispěvku pišeš že když jsi přijel tak parkoviště bylo plne z poloviny - kdyby se každy postavil tak jak ty tak bys měl asi změnil svuj názor - ono by pak nebylo už vubec kam zaparkovat protože z polovičně zaplněneho parkoviště by se razem stalo plne parkoviště plne de...u.

Neverim ze nas de....tu je tolik abychom zaplnili pul parkoviste.)jiste se najde nejaka poslusna ovce ktera bude parkovat normalne :smich::smich::smich:

:fakac::fakac::fakac::aggressive::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska dopoledne v krytém parkovišti. A to tam byl ještě jeden takhle zaparkovanej. :angry:

Zas abysme někomu nekřivdili..někdy se stane, že člověk přijede na parkoviště a už jich je tam přes čáru postavených víc (protože upřímně, dnešní parkoviště mi moc nepřijdou na dnešní auta..když jsem přijel někam s fanoušem, místa bylo dost, ale když dorazím s tou svojí dnešní, tak mám ke každé čáře s bídou 20 čísel.. :disgust: ).. Tak se logisky postaví hned vedle a když se zdrží a ti vedle odjedou, tak tam zůstane stat jak ..... zjara :D Nikoho se nezastávám, ale někdy to tak prostě je. Jinak podle mně není problém, když si vyberu místo na odlehlejším a volnějším místě na parkovišti, když i tam zaparkuju, jak se sluší a ne, jak mi to upadne od ruky.. Ani čas to nezabere navíc lol tak proč dělat zbytečně machry. A když už toho machra dělám, a stavím to, kde to upadne, tak se nebudu jako někteří tu zaštiťovat tím, že to dělám jen proto, aby mi to neomlátili u vchodu.

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fishkaa: Holt, to je už tvoj problém, že nesúhlasíš s tým, čo robím. Ja som jasne vysvetlil, kedy a ako to robím, po nikom nežiadam, aby s tým súhlasil. Ja ale tolerujem názor aj toho, s kým nesúhlasím...

SopranoTony: Chýba ti na tých papieroch podpis, alebo špzka tvôjho auta, aby ti tebou obdarený majiteľa auta mohol nechať pozdrav písaný kľúčom na dverách alebo kapote  :unsure:

Skippy: Podľa fotky to vyzerá, že to parkovisko rozhodne nebolo natrieskané na 100%. Tak wo co go? Máš predplatené jedno z tých miest, kde stojí tá Xantia? Vtedy máš nárok na námietky. Ale takto mi to príde len ako obyčajné opruzovanie a hranie sa na spravodlivého "policajta"  :ph34r:

Fakt by ma ale zaujímalo, kam všetci chodievate na nákupy, pretože mne sa ešte nestalo, že by som nemal kde zaparkovať. Ale uznávam, že nechodím moc často do hypermega podzemných garáží, možno to bude tým...

Přidavam se taky k těm co odsuzuji takoveto parkovani. V jednom z přispěvku pišeš že když jsi přijel tak parkoviště bylo plne z poloviny - kdyby se každy postavil tak jak ty tak bys měl asi změnil svuj názor - ono by pak nebylo už vubec kam zaparkovat protože z polovičně zaplněneho parkoviště by se razem stalo plne parkoviště plne de...u.

Neverim ze nas de....tu je tolik abychom zaplnili pul parkoviste.)jiste se najde nejaka poslusna ovce ktera bude parkovat normalne :smich::smich::smich:

:fakac::fakac::fakac::aggressive::aggressive:

Nepraskni.....stejne jde o hov.... :pB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne take parkovanie pri velkych obchodoch ani velmi nevadi ,tam je takmer vždy miesta dostatok. No max. ma to s...e pri činžiakoch kde je more aut a miesto žiadne.Robia to väčšinou ty isty magori a myslim,že naschval a ešte sa na tom aj zabavaju! lol

Pri činžiakoch aspoň u nás v meste je problém ten, že na jednu domácnosť pripadajú bežne 2, no nájdu sa aj rodiny s 3 autami. A úplne zbožňujem spoluobčanov rôznych kútov našej prekrásnej zeme, chodiacich do hlavného mesta za prácou na týždňovky.

Taká skupinka 8-10 ľudí si prenajme 3 či 4 izbový byt, v nedeľu večer sa dovalia na 4 autách z opačného konca republiky a zaparkujú hneď pri vchode, aby nemuseli ďaleko vynášať zásoby z domu. S autami potom celý týždeň, či dva absolútne nehýbu, len blokujú miesto domácim.

Na našej ulici je pre zmenu expert, ktorý sa živí dovozom maskovaných vrakov zo zahraničia. Týždeň-dva navlačuje rôzne vozy, parkuje ich po celej ulici pred cudzími barákmi a postupne ich potom porozhadzuje do bazárov. Bežne má takto nachystaných 6-8 vozov, kým vybaví papiere, trvá to aj 2-3 týždne.

S parkovaním je problém všade, niekde menej, niekde viac. Stále však tvrdím, že tým, ak na obrovskom, zďaleka nezaplnenom parkovisku zaparkujem krížom cez 2 boxy, nikoho iného neobmedzím a nemá mu to čo vadiť. Vadiť to môže jedine majiteľovi parkoviska, kde som zaparkoval... Iného návštevníka parkoviska do toho nie je absolútne nič! Apropo, je tu nejaký majiteľ parkoviska? Prečo vám to teda vadí a riešite to?

A čo vravíte na to, keď cez 6 boxov zaparkuje auto s prívesom? Alebo taký zájazdový autobus, ten ich zaberie aj 12. Ten si tiež zaslúži nálepku, že takto parkuje debil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne take parkovanie pri velkych obchodoch ani velmi nevadi ,tam je takmer vždy miesta dostatok. No max. ma to s...e pri činžiakoch kde je more aut a miesto žiadne.Robia to väčšinou ty isty magori a myslim,že naschval a ešte sa na tom aj zabavaju!  lol

Pri činžiakoch aspoň u nás v meste je problém ten, že na jednu domácnosť pripadajú bežne 2, no nájdu sa aj rodiny s 3 autami. A úplne zbožňujem spoluobčanov rôznych kútov našej prekrásnej zeme, chodiacich do hlavného mesta za prácou na týždňovky.

Taká skupinka 8-10 ľudí si prenajme 3 či 4 izbový byt, v nedeľu večer sa dovalia na 4 autách z opačného konca republiky a zaparkujú hneď pri vchode, aby nemuseli ďaleko vynášať zásoby z domu. S autami potom celý týždeň, či dva absolútne nehýbu, len blokujú miesto domácim.

Na našej ulici je pre zmenu expert, ktorý sa živí dovozom maskovaných vrakov zo zahraničia. Týždeň-dva navlačuje rôzne vozy, parkuje ich po celej ulici pred cudzími barákmi a postupne ich potom porozhadzuje do bazárov. Bežne má takto nachystaných 6-8 vozov, kým vybaví papiere, trvá to aj 2-3 týždne.

S parkovaním je problém všade, niekde menej, niekde viac. Stále však tvrdím, že tým, ak na obrovskom, zďaleka nezaplnenom parkovisku zaparkujem krížom cez 2 boxy, nikoho iného neobmedzím a nemá mu to čo vadiť. Vadiť to môže jedine majiteľovi parkoviska, kde som zaparkoval... Iného návštevníka parkoviska do toho nie je absolútne nič! Apropo, je tu nejaký majiteľ parkoviska? Prečo vám to teda vadí a riešite to?

A čo vravíte na to, keď cez 6 boxov zaparkuje auto s prívesom? Alebo taký zájazdový autobus, ten ich zaberie aj 12. Ten si tiež zaslúži nálepku, že takto parkuje debil?

Proboha v kterem krasném meste mas to stesti bydlet v ulici s takovyma idiotama .....

Kdyby tak nekdo u me parkoval svych 6-8 vraku na ulici a ostatni by vedeli ze to tak dela, tak verim ze ceska mentalita by okamzite tuto situaci vyresila, a prejici spoluobcane by ty auta trosku ponicili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...