Přejít na obsah

Jake kotouce?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Nepoužívám origo šroubečky co dávají ke kotoučům na křížový šroubovák ale v kovomatě koupím za pětikačku ty samé ale v nerezi na imbus klíč, ať nemusím kuvovat při povolování.

Mluvis i za me, ani nechtejte vedet, co jsem mel za indianske skotaceni kolem tech zkur... sroubku, kdyz NE a NEEEE se povolit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se tu toho psalo dost ale můj názor. Nespokojenost s ATE. Po ostřejší jízdě začly kopat. A to byly skoro nové . Stočeno, ale časem zas kopaly. Výměna za Lukas-brw a spokojenost. lol

mam na nich najeto pres 50tis a naprosto bez problemu!!!!

na 17´´ kolech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Chlapáci na jaře mě čeká taky výměna předních kotouču u F 1,9 pd a nevím co tam poslat....přemýšlím o Zimmermanech a taky jaké desky na vrtané kotouče dát.......

Pokud má někdo zkušenosti s Zimmermany budu moc rád za zkušenosti a postřehy..

Jak se tu psalo tak s ATE drážkovanýma měl kámoš taky problém..cca po 5tkm začaly kopat a to je nikde v kaluži nevykalil... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najmisi, proč toužíš po drážkovaných. Kvůli image ? Jestli jo tak si je tam dej, ale klasická sada LUKAS-brw je dobrá, tu 1.9ku ti 100% ubrzdí a pokud máš na léto hlinikáče, tak Lukasy Ti je nejmím zapráší. Klasika ti dělá jemný prach, který lze lehce umýt, ale drážkače už hrubší prach, který se přilepí na hliník. Taky ho umyješ, ale mi se zrovna auta se zajebanýma a černýma hlinikačema nelíbí. Čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drážkovaný má brácha jsou zatím v pohodě.....já přemýšlím o vrtaných Zimmermanech...no hliníky na léto mám to je jasný..zašpiní se tak nebo tak jen dřív nebo později....mám doma vapku,tak s mytím není problém... :p

Editováno: , autor: najmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych požádat ti co mají Zimmermany aby se podělili o zkušenosti a jaké na ně mají desky....nejlépe které desky využívají přesně plochu kotouče...nerad bych koupil desky a měl pak u vrchu rantl 3mm už se mi to stalo a to bych vraždil...

Pište pouze vy co máte Zimmermany!!!!!!!!!!!!!

Díky.... :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty ds jsou určitě super,ale mám omezené finanční možnosti a taky myslím že zvýšit brutálně učinek na předku a vzadu nic není zrovna ideální...(třeba v zimě) nepotřebuju když to zašlápnu aby auto udělalo salto :smich: ale aby to brzdilo slušně..... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsi tam mel DSka? jake to bylo, musel jsi to zahrivat nebo tak? Jak dloho ti vydrzeli kotouce a desky?

Kotouce (vrtane Zimmermanny i sériové Škoda) i obložení (DS) jsem měnil po 90 tis, ale asi tak 10 tis. by se na nich dalo uještě ujet.

Ferodo DS brzdí i studené, je to o hodně lepší než 2500.

Když jsem si pořídil novou fabku, tak se mi zdálo, že má o hodně pomalejší a tupější nástup brzd než ta předcházející. Potom se ukázalo, že auta s brzdovým asistentem mají trochu jinou charakterisku brzd. Snažil jsem se to vylepšit výměnou kotoučů (Zimmermann), desek (DS) a pancéřoými brzdovými hadičkami. Dost to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsi tam mel DSka? jake to bylo, musel jsi to zahrivat nebo tak? Jak dloho ti vydrzeli kotouce a desky?

Kotouce (vrtane Zimmermanny i sériové Škoda) i obložení (DS) jsem měnil po 90 tis, ale asi tak 10 tis. by se na nich dalo uještě ujet.

Ferodo DS brzdí i studené, je to o hodně lepší než 2500.

Když jsem si pořídil novou fabku, tak se mi zdálo, že má o hodně pomalejší a tupější nástup brzd než ta předcházející. Potom se ukázalo, že auta s brzdovým asistentem mají trochu jinou charakterisku brzd. Snažil jsem se to vylepšit výměnou kotoučů (Zimmermann), desek (DS) a pancéřoými brzdovými hadičkami. Dost to pomohlo.

Skoda, ze nemuzes porovnat DS desky a Premier... prave porad zvazuju co.. uz sice mam koupene Premier, ale to bych jeste mohl vymenit s kamosem, tak nevim nevim....

JInak mam taky Zimmermany derovane, pancerove hadice na predku a ty desky... fakt nevim.

P.s. Dodavatel byl SEBO, skvely pristup, takze muzu jen doporucit!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...