Jump to content
CHOVKY

Odkladaci priestor na mobil

Recommended Posts

Zdravím, vie mi niekto poradiť ako demontujem von tieto zasuvne dvierka ? Malo by sa to zatvarat samo no mne to ostane v jednej polohe a nevracia sa. A dalšia otazka nemam vo vybave bezdrotove nabijanie, dalo by sa to dako doplnit a co vsetko je potrebne ku tomu. Ďakujem

20180813_100711.jpg

20180813_100701.jpg

Vycvaknes 12V a USB s auxem (tu krytku a odpojis). Pak musis vycvaknout ramecek radici paky, vepredu z vrchu jsou 2 sroubky torx 20. Celej blok schranky vyndavej s otevrenyma dvirkama smerem k sobe a nahoru. Predtim nez ty dvirka otevres a zacnes to vyndavat jeste doporucuji dvirka prelepit treba papirovou paskou at si neposkrabes tu lesklou cernou, na kterou se staci jen spatne podivat aby byla poskrabana. Do toho bloku se da pak zespod cvaknout nabijecka, ale netusim jakej je to pak problem s el. instalaci a kodovanim. 

Zlomit se snad nic nedá, dělám to často a nikdy jsem nic nezlomil. Důležité je mít otevřené dvířka a nezapomenou je přelepit jinak je skoro jistota poškrábání.

@Maaarty92, i u novějších modelů ? Já mám pocit, že mi šla vyndat krytka z QI nabíjení,ale jinak myslím, že to mám jeden kus a také to vypadá jinak, než Tvá zásuvka (nejsem u auta ale...).

Edited by Shaarky

No jasně že i u nového, jinou fotku jsem nenašel a auto mám na výměně skla v servisu, ale tohle by mělo stačit jako důkaz :) 

C4875C86-5F26-4D30-9C07-A22E6EC3CFBB.jpeg

U nového je rozdíl akorát ten že to přišlo o aux jinak to je stejný 

Tak jsem našel ještě jednu fotku, tady jde tuším už o tu novější verzi která má jen 12V a USB. Zjišťoval jsem tady jestli jde dodělat svítící kroužek kolem 12V, já měl černej a nesvítil, tady byl čirej a svítil, stačí vyměnit akorát tu objímku a cvaknout do ní diodku.

C5002CFE-96E3-4A60-890A-AC00F934C9B4.jpeg

Edited by Maaarty92
  • Upvote 1

Vedeli by ste mi prosim poradit ako opravit tie zasuvacie dvierka? Tiez mi ostanu zaseknute v jednej polohe a nedovieraju sa, musim ich zavriet nasilu ...

Dobrý den. 

chci se zeptat, jestli se v trojkovým superbu přední popelník má automaticky zavírat. Když ho otevřu tak nedrží otevřenej a hned zajíždí, jestli to je tak dobře? Popřípadě jak to řešit. Díky za odpověď. 

Ma drzat otvoreny,dalsim pohybom sa zavrie,bude tam nejaky problem.Ak teda myslis odkladaci priestor,alebo miesto na bezdrotove nabijanie telefonu.