Přejít na obsah

Závada - zatekanie do priestoru rezervy


Doporučené příspěvky

Ben... tak teraz si ma šokoval, ja som v nedelu bral psa na zahradu a vzadu mam igelit pre psa, a ked som ho zdvihhol tak sa mi zdalo, že pod igelitom je mokro, tak som nadvihol koberček a tam mokro zas, teraz som nevedel či to je niečim inym, vobec ma to nenapadlo, mam tam aj vodu do ostrekovača, nebral som to nejako važne, ale ked teraz čitam tie to prispevky tak ma napadlo, že voda do ostrekovača mi určite netečie a už dva tyždne nepršalo, ale.... bol som pred asi dvoma- troma na bezdotykovej umyvarke a kto to pozna, tak tam je tlak super, tak od teraz si dam na to pozor a ked pojedem na umyvarku tak si to zistim... chalani, dam vam určite vediet, ale mam boja, že je to v prde... ozaj ked možem niečo sa opytam, možem ? mal som 3 alfy romeo, od 33 až po 146, teraz mam fabiu II, ale mam taky pocit, že ked idem autom a ide okolo mna ine auto, že ho počujem ako keby tesnenie vo dverch nebolo uplne normalne, ale na myčke je to v pohode.. skratka okno je zavrete a ja počujem ako ide vedla mna, alebo počujem fukat vietor, ale pri asi 80-tke som to ryskol a rukou som prešiel cele tesnenie a nič, ale ja to stele počujem, čo to može, alebo kde to može byt ??? už moc otravujem dobru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Tak dnes jsem zažil hotovej šok :kuk: , mám FII r.v. 2007,najeto něco přes 11000Km a když jsem přišel ráno k autu, nevím co mně to napadlo jsem zvedl kobereček v kufru a hle v prostoru rezervy hotová potopa :excl: , tak jsem vyndal rezervu a zajel do Hor. autodružstva, kde mi sdělili, že je výrobní chyba z fabriky a že musí objednat jakousi mřížku a vestředu, že mám přijet znova. Tak jsem zvědavěj, co páni konstruktéři zanedbali. :kuk:

mala som rovnaky problem, opravili sme to svojpomocne, ale miesto noveho tesnenia na odvetravacich mriezkach, sme to utesnili radsej silikonom a zatial mam svaty pokoj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem chtěl měnit rezervu a jaké bylo mé překvapení, když jsem pod ní našel víc než půl litru vody. Po rozebrání poloviny auta jsem zjistil, že tam teče skrz průduchy pod zadnímy světly (vedle pátých dveří). Na podzim to bylo ještě v pořádku. Přes zimu popraskalo těsnění kolem těch rámečků. Auto skoro nové a tohle...

Nesetkal se někdo z vás s něčím podobným? Docela mě to rozladilo. Mám FII MR08.

Bude muset dolů i zadní nárazník abych se k nim zvenku vůbec dostal kol5 .

rovnaky problem bol aj na mojom aute, dali sme dole svetla, naraznik a ked sme vybrali tie mriezky, tak tam chybal cely horny kus toho tesnenia a to na oboch mriezkach... tesnenie sme vymenili za silikon a zatial to funguje a nezateka :) musela som menit aj tu dosku pod kobercom, lebo mi to cele hnilo, som si ju svojpomocne vyrobila a vyzera to lepsie ako original :) este musim dat do poriadku disk na rezerve, lebo mi trosku zhrdzavel, kedze tam dlhsiu dobu stala voda a nik o tom vraj "nevedel"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Auto je jeden VELKÝ ŠMEJD za 300 000 Kč. Vody v rezervě jsem měl asi tak 10l , to bylo ještě na reklamaci vyměnili mřížky no a po roce zase 10l vody a navíc komtletně mokré sedáky . Voda natekla i do prohlubně nad nádrží navíc problém s motorem se kterým si neví rady.Pokaždé se ohánějí dopisem s MB že je to v POŘÁDKU a co bych za ty peníze chtěl. Polský motor , rumunská elektrika.....šmejd jeden velikej !!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co jsou vlastně ty mřížky, rozhodl jsem se že je vyhodím a díry zalepím s obou stran.

Ten konstruktér musel být pěkný kokot když ty mřížky umístil přímo do místa kde odtéká voda kolem pátých dveří

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

už nějakou dobu máme problém s mokrými sedáky, navíc se k tomu přidal silný zápach. Všechno jsme hodili na střešní nosič, který ničí těsnění, ale přes ten proteče maximálně pár kapek vody. Tak jsem se podíval tady na forum a hned letím do kufru - 10 cm vody, plíseň, páchnoucí guma...fuj...a to jsem myslel,že se to týká jen roku 2007 (máme 2008)...no nic, fabča jde co nejdřív do servisu, ale záruka skončila před 3 měsíci, jo to naštve.... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...