Přejít na obsah

Přestavba xenon na bixenon u předface světel


Doli

Doporučené příspěvky

Mam jedno info.. neviem ci sa zaklada na pravde.. ale moj znami z MB mi vravel ze je uz vyrobeny prototyp orig. bi-xenonu pre Octaviu II a ma prist do vyroby, a bude v ceniku od 46 tyzna tohto roku. / ci to je pravda to neviem /

Editováno: , autor: Tissot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jedno info.. neviem ci sa zaklada na pravde.. ale moj znami z MB mi vravel ze je uz byrobeny prototyp orig. bi-xenonu pre Octaviu II a ma prist do vyroby a bude v ceniku od 46 tyzna tohto roku. / ci to je pravda to neviem /

Neco na tom urcite bude!! Protoze kdyz jsem se bavil s prodejcem ohledne novy navigace trinax, tak rikal ze ma prijit az prave nejakej 46. tyden tohoto roku!! Ze by Skodovka chystala nejake zmeny... :D Diky za info!! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zeptat jestli nemate nekdo predelane xenony na bi-xenony? ;) Tahle uprava by me hodne zajimala a mit je na octavii by bylo super!! :) Nasel jsem i nejakou firmu ktera tuhle upravu provadi http://www.xenony.kvalitne.cz/showpage.php?name=bixenony

tak abych řekl svou zkušenost s touto firmou - dělali mi bixenony na berlingo, asi jsem přišel ve špatnou dobu, kdy to začali teprve dělat, byl jsem u nich 2 x na reklamaci (nejdříve nešla clona na potkávací/dálková světla - přilepili jí omylem lepidlem), pak mi pořád blikaly xenony - jejich vysvětlení že je mám špatně utěsněné...

když jsem si to od nich nechal dělat, myslel jsem, že to dělají komplet, tzn. aby bylo vše funkční....pak jsem spoustu věcí musel řešit sám dodatečně.

Je možné, že teď už je D. na vyšší úrovni práce a kvality, ale já osobně bych do octávie rozhodně od nich nenechal předělávat bixenony...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zeptat jestli nemate nekdo predelane xenony na bi-xenony? ;) Tahle uprava by me hodne zajimala a mit je na octavii by bylo super!! :) Nasel jsem i nejakou firmu ktera tuhle upravu provadi http://www.xenony.kvalitne.cz/showpage.php?name=bixenony

tak abych řekl svou zkušenost s touto firmou - dělali mi bixenony na berlingo, asi jsem přišel ve špatnou dobu, kdy to začali teprve dělat, byl jsem u nich 2 x na reklamaci (nejdříve nešla clona na potkávací/dálková světla - přilepili jí omylem lepidlem), pak mi pořád blikaly xenony - jejich vysvětlení že je mám špatně utěsněné...

když jsem si to od nich nechal dělat, myslel jsem, že to dělají komplet, tzn. aby bylo vše funkční....pak jsem spoustu věcí musel řešit sám dodatečně.

Je možné, že teď už je D. na vyšší úrovni práce a kvality, ale já osobně bych do octávie rozhodně od nich nenechal předělávat bixenony...

Jo, diky za Tvoje zkusenosti! Ted kdyz je moznost ze Skodovka bude dodavat take bi-xenony tak s tim jeste pockam!! (Radeji origo) :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, keby prišli natáčacie bixenóny ešte pred faceliftom, to by bola fakt bomba. A hlavne dobrý čas pre majiteľov halogénov zakúpiť za lacný peniaz bežné xenóny :D

Ale stále si myslím, že takúto zmenu si nechajú až na facelift. Jedine, že by to potrebovali otestovať na ľuďoch ešte skôr, než to dajú do nového Superba. Stačí sa pozrieť trochu do minulosti, ako sťahovali u súčastného Superba z ponuky Aerostierače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, keby prišli natáčacie bixenóny ešte pred faceliftom, to by bola fakt bomba. A hlavne dobrý čas pre majiteľov halogénov zakúpiť za lacný peniaz bežné xenóny :D

Ale stále si myslím, že takúto zmenu si nechajú až na facelift. Jedine, že by to potrebovali otestovať na ľuďoch ešte skôr, než to dajú do nového Superba. Stačí sa pozrieť trochu do minulosti, ako sťahovali u súčastného Superba z ponuky Aerostierače.

Kdyby to bylo ten 46. tyden tak je to super! Myslim ze hodne lidi by volilo bi-xenony!! Dalkove halogenove nejsou nic moc pri rozsviceni s porovnanim proti xenonu!!! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, že xenónových OII nie je ani polovica. Ale tu sme vo fóre a tu by nás väčšinou tie bixenóny potešili.

Inak by bolo zaujímavé vedieť, či tie inovované svetlá už sú pripravené aj na nejaké denné svietenie, alebo nie?

Jo, tam uz by to mohlo byt!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Natáče BI-Xenon to by bylo super ale obávám se že no příjde až po faceliftu a namontovat to do staré verze bude oříšek hlavně se to nebude chtít natáčet ale on to tady někdo určitě vymyslí a pak se do toho třeba pustím taky

Ze jsou to bi-xenony to jeste neznamena ze se musi natacet do zatacky...ne? ;) To je jen jako doplnkova funkce u nekterych....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

..sakra..ja cakam na RSku v 45.tyzdni..ak budu mam od 46w bixenony, slak ma trafi. Dufam, ze to pojde dorobit. Uz mam komplet tuzingovu sadu na dorobenie (suflik pod sedlo, superb lampicky, z L&K osvet. klucky, otvaranie brany v slnecnej clone, opierku nohy z Golfa a cakam na autokluc s tlacidlom Panic a tankovaci easycap). Uz som to dorabal do möjej terajsej 4x4, takze sa na to tesim opat. Tie bixenony ma zaujimaju hlavne kvoli osvetleniu zakrut, ved aj obycajne Clio to ma super vyriesene. Chcem to aj s dennym svetlom v dialkovych svetlach, ale zatial o tom nikto nevie viac..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
..sakra..ja cakam na RSku v 45.tyzdni..ak budu mam od 46w bixenony, slak ma trafi. Dufam, ze to pojde dorobit. Uz mam komplet tuzingovu sadu na dorobenie (suflik pod sedlo, superb lampicky, z L&K osvet. klucky, otvaranie brany v slnecnej clone, opierku nohy z Golfa a cakam na autokluc s tlacidlom Panic a tankovaci easycap). Uz som to dorabal do möjej terajsej 4x4, takze sa na to tesim opat. Tie bixenony ma zaujimaju hlavne kvoli osvetleniu zakrut, ved aj obycajne Clio to ma super vyriesene. Chcem to aj s dennym svetlom v dialkovych svetlach, ale zatial o tom nikto nevie viac..

Kde se da prosim v CZ objednat uzaver "Easycap" pro O2 v TDI ? Nemohu nikde najit zadny odkaz...

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...