Přejít na obsah

Domontování dálkového ovládání


Miki.28

Doporučené příspěvky

Ted central mam ,ale neoriginalni .. Je to trosku slozitejsi ,jde o to,ze jeden uzivatel tady kupuje komplet 4 dvere vcetne elektrickych oken a tudiz i centralu a vse s tim spojene .. ;)

A jelikoz uz ma origo dalku tak tu z koupenych dveri bude prodavat vcetne zamku,ktere mu jsou take na nic .. K tomu jeste prida predni okna v elektrice a komfortku .. :)

Takze ma otazka z ni co budu muset vse predelat ..

Mam za to,ze pokud budu mit tedy new komfortku tak problem s elektrickymi okenky na predku by nemel byt problem ..

Co se tyce centralu tak si nejsem moc jist .. Ale pokud to spravne chapu,tak pokud bude new komfortka tak by take nemel byt problem origo central namontovat ...

Pak by jen stacilo zakoupit zamku s vystrelovaky,nastavit VAGem a muz "strilet" ... ;)

pokud se platu tak me opravte .. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Počítám, že na 110% se to tu už omílalo x-krát, ale hledám a hledám a nemůžu najít... sorry - tak tedy se ptám - jak na to - chci dodělat otevírání na DO. Mám originál centrál, jak to neelegantněji vyřešit? Díky J.

Nejlevněji je to koupit ve značkovém servisu . Cena cca 2400,-. je to komplet dálkové ovládání (řídící jednotka, kabeláž, přívěšek dálkového ovládání)

Ve starších diskusích to určitě najdeš. Opravdu se to tu stokrát omílalo. Pokud by jsi to chtěl udělat originál na vystřelováky , a měl vše koupit, tak nejméně asi cca 15 000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, díky za reakce. Známý automechanik mi nabídl domontování nějakého (asi neoriginál) zařízení v ceně kolem 1500,-Kč. DO na přívěsku. Ještě to s ním proberu, jestli zná i tato vaše doporučení a hlavně jestli to umí zajistit. V každém případě to nutně potřebuji, počítal jsem to a mám po cca 12ti letech auto bez DO a nejsem na klíč prostě zvyklý... Už se mi několikrát stalo, že jsem nezamknul, dokonce jsem nechal i klíče ve dveřích přes víkend na parkovišti apod...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale bacha, jesli máš alarm,tak by to mohlo haprovat,resp. malojaka komfortka umi spolupracovat s alarmem (aspon jak me dal prednasku Cosby..o))

nedávno jsem jednu komfortku, která uměla 4xel okna, DO a origo alarm tady prodával, skončila někde v Praze za 1000,- :ph34r: takže se sehnat dá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
;) Ahoj!Mam fabku 2003,central mam original a do som daval dorabat.Robil mi to jeden sikovny mechanik,ktory to namontoval za 1000skk a samotny alarm stal 2100skk+mi tam dal nejaku blbost do dveri aby ten alarm neblbol.Mam to asi rok a este som nemal nikdy problem.Pozri www.autoalarm.sk S pozdravom Edo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se byl zeptat ve škoda servisu, za montáž nějakého DO od Cobry by chtěli 3500Kč :huh: , tak sem to vzdal asi budu bez dalkáče. :(

Nebudeš "bez dalkáče".... niekedy origo sa pokazi skôr ako neorigo. Ja mám toto dva roky v oktavke a neni problém.... ani raz mi to ešte nezblblo nejako a čo ja viem, tak niekto, kto má origo DO, tak má problémy stále.... :p:p:p a ja niéééé!!!

http://www.levnealarmy.cz/modul-cz-do-4t-detail-39.htm

Môžem ti to len doporučiť, ľahko sa montuje, funguje skvelo, má doťah okien, výstup na kufor, na smerovky......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak lehko?je tam třeba neco štípat nebo měnit patice?nebo to tam jenom nastrkam a hotovo, nechápu

Nič netreba meniť ani štípať káble (no podľa tapu centrálu síce).... jednoducho je všetko v návode popísané.....

Editováno: , autor: octavio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím,

Mám fabii 1.2 HTP je to základní verze, úplně očesaný. Chtěl bych tam dát centrál s DO.

Podle toho co tu čtu tak pokud koupim origo zamky a mechanismy,kabeláž a klíče si necham vybrousit a naprogramovat čip tak to pujde?

ikdyž ta fabka předtím nic takovýho neměla? Nebude se muset dělat něco s řídící jednotkou?

Díky moc za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdravim Vas odbornici pisete tu ze sa oplati kupit original ja to vidim ze oplati to je jasne ale co tii co uz kupili neorigo ako ja, kupil som RC 202 key len mi nie je celkom jasne ako to zapojit viac ludi pisalo ze treba prepojit COM1 a COM2 180 ohmovym odporom a pripojit na zelenozlty drot vo dverach pozrite schemu ak to dobre chapem potom by to malo slapat a este jedna vec ze treba pripojit smerovky cez diody pretoze mozu prerazat.

PS: Auto - Fabia 1 2000 Komfort

Odkaz na Dialkove ovladanie (manual) aj so schemou:

RC 202 key Manual aj schemy

Schema ako to ja vidim ze treba prepojit

Ak bude mat niekto schemu alebo to robil ozvite sa prosiiim na tomiholy@gmail.com

post-54978-0-32134100-1296658829_thumb.j

Editováno: , autor: Bocian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zdravím pánové

Chci se zeptat koupili jsme pro přítelkyni Fabii I 1.9TDI nemá ovšem DO má jen obyč klíč.Má přední okna v elektrice a centrál

Chci se jen zeptat když koupím komfortku 6Q0959433H vyměním a nakóduju lze pak spárovat klíče? mám dva kliče s vystřelováky origo vw nejspíš ale z O II.myslítě že to bude fungovat ?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo deset let stará diskuse - to byly doby...

 

no nic. Myslím že "H" dálku nepodporuje, potřebuješ "E" nebo ... a to si už nepamatuju, ale tuším, že to bylo "C". Když budeš hledata "komfortka" zde na foru, tak se toho určitě dopátráš. Pokud jsou ty vystřelováky z O2 tak to může být problém. Tam proběhla nějaké "novelizace" ovladačů, číslo dílu musí začínat na 1J0....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...