Přejít na obsah

Kontrola hladiny oleje


barnaby

Doporučené příspěvky

Maxi Dot hlásí po nastartování (Kontrola hladiny oleje), hladina oleje je na max. Jel jsem do aut. servisu škoda. Tam vyměnily senzor stavu oleje (docela drahá záležitost :angry: ) Odcházím ze servisu, nastartuji a opět pípání a stejná hláška. Hned jsem jim to šel oznámit. Auto už mají třetí den a dnes mi oznámili, že nevědí co s tím. Senzor oleje v pořádku, kabely v pořádku. Prý to muže být panel přístrojů, ale 8000kč se mi nechce investovat když mi ani nezaručí že tím problém vyřeší.

Nemáte někdo zkušenost nebo radu co s tím???????????

Dík

Octavia 1.9tdi 81kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxi Dot hlásí po nastartování (Kontrola hladiny oleje), hladina oleje je na max. Jel jsem do aut. servisu škoda. Tam vyměnily senzor stavu oleje (docela drahá záležitost :angry: ) Odcházím ze servisu, nastartuji a opět pípání a stejná hláška. Hned jsem jim to šel oznámit. Auto už mají třetí den a dnes mi oznámili, že nevědí co s tím. Senzor oleje v pořádku, kabely v pořádku. Prý to muže být panel přístrojů, ale 8000kč se mi nechce investovat když mi ani nezaručí že tím problém vyřeší.

Nemáte někdo zkušenost nebo radu co s tím???????????

Dík

Octavia 1.9tdi 81kw

Tak ma napadla moznost, ze ak je auto v zaruke, nemozu predsa ponukat takuto moznost opravy: nevieme co s tym je, ak chces zaplat...

Ale ak nie je, tak aj tak je to hamba pre servis (autorizovany)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxi Dot hlásí po nastartování (Kontrola hladiny oleje), hladina oleje je na max. Jel jsem do aut. servisu škoda. Tam vyměnily senzor stavu oleje (docela drahá záležitost :angry: ) Odcházím ze servisu, nastartuji a opět pípání a stejná hláška. Hned jsem jim to šel oznámit. Auto už mají třetí den a dnes mi oznámili, že nevědí co s tím. Senzor oleje v pořádku, kabely v pořádku. Prý to muže být panel přístrojů, ale 8000kč se mi nechce investovat když mi ani nezaručí že tím problém vyřeší.

Nemáte někdo zkušenost nebo radu co s tím???????????

Dík

Octavia 1.9tdi 81kw

Tak ma napadla moznost, ze ak je auto v zaruke, nemozu predsa ponukat takuto moznost opravy: nevieme co s tym je, ak chces zaplat...

Ale ak nie je, tak aj tak je to hamba pre servis (autorizovany)...

No nazdar :unsure: mě začala ta kontrolka svítit taky, koukám že se mám na co těšit.(1.6 75kW/2001) :angry: , až to vyřeším tak dám vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se problém vyřešil! Nechce se mi věřit čím to bylo. Jak jsem již psal autorizovaný servis si nevěděl rady a chtěl mi vyměnit panel přístrojů (investice 8000). Po tel. rozhovoru mi bylo oznámeno je špatná řídící jednotka (investice 20000), ale závada se tím jen MOŽNÁ odstraní. Toto jednání už bylo i na mě MOC! Chtěl jsem auto vrátit zpět s tím, že půjdu tuto závadu řešit k výrobci. Pokuď autorizovaný servis neví co s tím nic jiného mi nezbývá a já nehodlám investovat tolik peněz na testování nových dílu. Přijedu do servisu a tam mi z ničeho nic oznámí "chyba byla ve špatném nakodování servisního intervalu auto máte v pořádku překódovali jsme to." (že tak najednou že by slovo výrobce pomohlo?? :unsure: )

Když to shrnu:

Před půl rokem mi chybně nastavili servisní interval!

Týden mi auto stojí v servisu!

Chtějí abych jen tak investoval šílené částky do dílu!

Investice necele 3000 za snímač hladiny oleje (doufám že mi ty peníze vrátí)!

Chyba na straně servisu!

Neřekli ani omlouváme se!

Nevím co si mám o tom myslet je to docela mazec. Tak takto pracuje autorizovaný servis :angry: .

Pokuď by někoho zajímalo co je to za servis zde je odkaz www.autocentrum.cz

Mam domluvenou schůzku s ředitelem servisu a jsem moc zvědavý co mi na to vše řekne.......

Držte mi palce jak ta schůzka dopadne…….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No o značkových servisech si nedělám iluze. Kamarád dělá v Peugeotu a když jsem se s ním o tom jednou bavil tak jsem docela nechápal. Lidi tam prý jezdí v domnění, že autorizovaný servis je na opravu těch pár aut co ta daná automobilka vyrábí zařízený. Tj. na všechno různé montážní přípravky stahováky fígle atd. Jaký bylo moje překvapení když mi řekl, že žádný specielní přípravky nemají jen standartní nářadí a rozhodující slovo když něco nejde má kladivo a autogen. A největší pecka byla, když mi řekl, že většinu dílů, který se vyrábí v replikách berou od Auto Kelly. Žádný made by Peugeot. Docela se pak musím smát lidem ,který jezdí i po záruce s autem do autorizovanýho servisu a platí jim těch 800 za hodinu a neskutečný palby za replikový díly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Barnaby:

nechci tě nijak nasrat ale toto není oprava co ti udělali, jediný co udělali tak je to že řekli palubce že tam to čidlo není takže když nbudeš mít přehřátej olej a nebo sníženou hladinu tak ti to nic nenahlásí.

Je to sice taky oprava ale ???

dělal jsem to tak známému protože měl to čidlo špatný a nechtěl kupovat nový tak jsem mu ho takhle "SPRAVIL"

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...