Přejít na obsah

ventilace


luckyluck

Doporučené příspěvky

ok, nikdo neví, tak se zeptám jinak. Může být ten filtr třeba blbě nasazenej, nebo vadí, že to pravděpodobně neni origo, nebo je to něčím jiným?

Nechal jsem si ho vyměnit v "servisu" ve Speii.. používají filtry tuším Fram, ani nevím, co se vlastně jako originál dává od Škodovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dela mi to taky. Po vymene filtru. Menili mi ho v servisu pri garancce, original. Nevim cim to je ale zatim to neresim, protoze ventilaci na 2ku stejne vubec nepouzivam. Ten vetrak je nejakej vykonej, takze na 1 staci :)

sa toho vetra nejako bojis :D ja pouzivam aj 4 stupen kratkodobo :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že ho chápu, jak jsem psal.. když ti to na vyšší stupně dělá meluzínu, tak je raději nepoužíváš (když nemusíš). Ale pravda je, na odmlžení, v létě na klimu, tak to je třeba nebát se ..a dát tam větší grády,hi. Ale jinak si nemůžu pomoct, že 1 naprosto stačí. A to mám ještě středové průduchu skoro pořád zavřené..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že ho chápu, jak jsem psal.. když ti to na vyšší stupně dělá meluzínu, tak je raději nepoužíváš (když nemusíš). Ale pravda je, na odmlžení, v létě na klimu, tak to je třeba nebát se ..a dát tam větší grády,hi. Ale jinak si nemůžu pomoct, že 1 naprosto stačí. A to mám ještě středové průduchu skoro pořád zavřené..

naozaj na odmlzenie tak 2-3-4 zalezi ako to chce mat rychlo a na udrziavanie aby sa nezamlzovali 1-2-3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mam takový pocit že mi v tom nějak svišti - tento týden jsem se hrabal tak ruzně pod palubovkou a až jsem vše zkompltované, včetně tunala tak jsem si nějak zespod všiml, že na kanalu co vede vzduch tunelem dozadu je vypadla taková gumová spojovací část. Zatim jsem neměl čas to znovu rozebrat, ale připada mi to že by to mohlo být i tím že ten vzduch unika tak nějak kolem - fakt nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, nikdo neví, tak se zeptám jinak. Může být ten filtr třeba blbě nasazenej, nebo vadí, že to pravděpodobně neni origo, nebo je to něčím jiným?

Nechal jsem si ho vyměnit v "servisu" ve Speii.. používají filtry tuším Fram, ani nevím, co se vlastně jako originál dává od Škodovky...

fuck reklamovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obvykle je príčinou tej meluzíny zle nasadená krytka toho filtra. Vybrať tú krytku, skontrolovať polohu filtra, tesnenia krytky a dôsledne založiť, bude to OK.

alebo mu tam nedali ten rámik v ktorom ten filter sedí.

daj dolu kastlík a máš to behom 10min okontrolované.

je pravda ako píše Diamant, že ten kryt naspodu môže zle sadnúť a môže tadial prefukovať - sám som ho tam tak zle nasadil ale všimol som si to skorej ako som dal kastlík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám takový zajímavý problém...

při nedávném absolováním cesty do Kyjova kdy zrovna nebylo úplně nejtepleji jsem se rozhodl zatopit si a trošku si přohřát zmrzlé nohy. Nastavil jsem topení na nejtepleji a zvolil polohu pouze na nohy..ovšem asi po pul hodině sem byl už na čele dosti orošen a nohý stále jako led..tak jsem to vyřešil operativně a otevřel na sebe okýnko.. ;) To ovšem taky nebylo jaksi dobré :disgust: No po příjezdu na místo jsem zjistil ,že se něco stalo s ovládáním směru foukání...když mám "volič" nastaven na směr "nohy" tak mi to fouká na přední sklo..proto to orošení čela teď už to vím lol

Teď ale co s tím...panel s ovládání topení jsem měl již asi 3x ven(změna podsvícení atd.)...no naspoled asi tak měsíc a něco zpět...napadlo mě,že jsem to mohl nějak špatně připojit...ale jak?! Vždyť to ani nejde "špatně" zapojit ne ?? :blink: Na bovdenu je takový zobáček neboli pojistka a jde to spojit jenom jedním zpusonbem,ne? :unsure:

Za každou radu budu vděčen ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten bovden sa da zapojit 2 sposobmi a asi si trafil ten druhy kedy je ovladac pootoceny o 180°.Ale aj tak nechapem preco sa Ti rosia okna ked Ti na ne fuka vzduch????Ako by si chcel potom odmlzit okna?-fukanim na nohy??? :o Jedine ze by si mal zapnutu vnutornu cirkulaciu vzduchu.....Takze rozrobit znova a pootocit bovdenom o 180° a malo by to byt dobre.....A pred zmontovanim vyskusaj ci je to spravne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten bovden sa da zapojit 2 sposobmi a asi si trafil ten druhy kedy je ovladac pootoceny o 180°.Ale aj tak nechapem preco sa Ti rosia okna ked Ti na ne fuka vzduch????Ako by si chcel potom odmlzit okna?-fukanim na nohy??? :o Jedine ze by si mal zapnutu vnutornu cirkulaciu vzduchu.....Takze rozrobit znova a pootocit bovdenom o 180° a malo by to byt dobre.....A pred zmontovanim vyskusaj ci je to spravne.

Díky za radu neměl jsem tušení,že to jde zapojit opačně :) Jinak nerosilo se mi okno ale čelo jak mi fučel na gsicht teplej vzduch :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nejsem si jistej jestli to pišete správně ale co ja vím tak se to da zapojit pouze jedním směrem - myslím tím že když všechno sedi OK tak to jde pouze jednim směrem - mě se stalo taky něco podobneho ale ja to měl pootočene o 90° - pak jsem se pořadně dival na zasunuti bovdenu do rozdělovače vzduvhu a tam bylo jasně vidět, že bovden je zasunutý nějak divně zešikma a nedrží tam spravně. Až když jsem ho dal do spravne polohy tak zaskočil jakoby hlouběji a spravně zaskočil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Nechci zakládat nové téma a tak to zkusím dát sem.

Včera jsem po letní sezóně zapnul topení a chtěl jsem nastavit ventilaci jen na sklo tedy nahoru (jakoby na 12 hodinu). Bohužel ten otoční ovladač se zastaví před touto polohou a (cca jakoby na 11:55) dál nejde. Pokud otáčím na druhou stranu zastaví se zase na jakoby 13:05 zas dál nejde.

Nevíte prosím někdo co s tím ?:?? Předem děkuji.

Editováno: , autor: alpako
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...