Přejít na obsah

Nejdou otevřít dveře


Kokeš

Doporučené příspěvky

Teď přemýšlím, jestli by se ti už nevyplatilo, ten zámek vykuchat. Stejně má očividně nějakou vadu, je otázka jestli půjde odstranit, a na vrakárně za něj dáš pár stovek...

 pokial z vrakaca tak hej,ale origo masny . a cinu by som nedaval. Ono  ja som ulomeny element v zamku este nemal,akurat motor ,ale to sa dalo :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cize napatie treba asi 10nasobne. :kol-28:

Este pred "dobre mienenou ranou kladivom" - co by som nerobil ,prilozit  primerany elyt nabity na usmernene sietove :kol-29:

Lenze na to treba uz daaku elektro kvalifikaciu a poznamku/nalepku:

 

"toto nikdy domA NESKUSAJTE, moze dojst k zraneniu osob,poziaru,pouzite ochranne okuliare." :kol-31:

 

A na vlastnu zodpovednost... :kol-25:   

 

Ale tu uz by mohlo badat daake vysledky :kol-43:

 

 

Ja ked som vycerpal modifikacie bytov v komforke -kedysi davno,ked to bolo este tajne- ,

a chcel som dojazdy okien, a po mnohych mailoch,kedy sa doticny nedal zlomit    ..... :kol-26:

Musel som za nasim cosbym :kol-31:  na vylet cez kopec.

Aj som sa odviezol, aj som videl kus sveta aj Cosbyho :kol-28:  aj som mal koncne

najnovsiu tuning upravu - dojazdy. :kol-47:

Takze by som sa este rozhodol takto na koniec,za kolegom co ma to "udelatko"..

 

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je špatně. Kond dá velký proud krátkou dobu a ty uhlíky se přivaří. Je třeba 600V a proud co ničemu neuškodí cca 50-100mA a 20V s velkým proudem. Tyto 2 samostatné zdroje spojit přes diody paralelně a samozřejmě je galvanicky oddělit od sebe a sítě. Používají to lidi tak aby je to neutlouklo. Ale ta radost, když to cvakne a čudl je venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu teď ten zámek vyndej a rozeber. Proletuj vše a rozeber motorek, očisti a proškrabej komutátor-uhlíky mají určitě ještě vice než polovic a zase to slož. No a připrav se na druhé dveře. Podle mé zkušenosti odchází nejdříve pravé zadní. Otázka zní proč, mám sice zatím neověřenou teorii proč tomu tak je, ale to je jiná kapitola.

Editováno: , autor: misumi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi nedalo mi to, vzal jsem 20V adapter a zasel jeste jednou do garaze, nechci byt sprosty, ale ty k*rvy konecne povolily!!! Parkrat jsem tuknul, slo slyset jak se zamek snazi odemknou cim dal vic a nakonec ho odemkl!! Takze co ted dal? :)

 

20150126_210110_2.jpg

 

BTW: Diky vsem za rady moc. :)

Bingo :kol-47::kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu teď ten zámek vyndej a rozeber. Proletuj vše a rozeber motorek, očisti a proškrabej komutátor-uhlíky mají určitě ještě vice než polovic a zase to slož. No a připrav se na druhé dveře. Podle mé zkušenosti odchází nejdříve pravé zadní. Otázka zní proč, mám sice zatím neověřenou teorii proč tomu tak je, ale to je jiná kapitola.

 Ta teoria by ma zajmala. Je to nieco v duchu: prave zadne zamky robila nocna piatkova zmena :smich: ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu teď ten zámek vyndej a rozeber. Proletuj vše a rozeber motorek, očisti a proškrabej komutátor-uhlíky mají určitě ještě vice než polovic a zase to slož. No a připrav se na druhé dveře. Podle mé zkušenosti odchází nejdříve pravé zadní. Otázka zní proč, mám sice zatím neověřenou teorii proč tomu tak je, ale to je jiná kapitola.

 

Ok zítra na to mrknu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páteční směna na to asi nemá vliv. Zámky dostávají už hotové ,ale má na to vliv délka kabelů. Ten prach se usazuje víc u motoru, který se točí pomaleji, zřejmě vlivem odstředivé síly. A ještě dotaz: přišel někdo na co na zámku je pružina z 1mm ocelového drátu která vede od ničeho nikam a nic nedělá_?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, takze nejake nove informace, jako prvni jsem si vsimnul, ze i kdyz byly dvere otevrene, tak VAG porad psal, ze jsou v safe, po rozebrani jsem uz vedel proc (viz. foto). Takze jsem tam napajel smycku. No ted uz VAG pise vse dobre, zkousel jsem rucne cikat na mikrospinace, psalo to dobre (odemceno/zamceno). No nicmene zamek se ted pro zmenu nechce zamknout. Pokud ho zamknu rucne a otevru dalkacem, tak v pohode. Pokud dalkacem, tak se jenom  trochu posune, ale ne dostatecne, odemkne bez problemu.

20150127_175930.jpg

Editováno: , autor: Martin Zwierzyna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...