Přejít na obsah

Nejdou otevřít dveře


Kokeš

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím, znovu otvírám toto téma. To samovolné zamýkaní jsem zjistil, že způsobujou vadné mikrospínače v zámku. Auto se totiž zamklo, i když jsem odpojil ovladač u řidiče.

 

Ale spíše k těm zamknutý dveřím, včera jsem se dival na obložení dveří, a u těch zamknutých dveří je ten plast kolem kliky takovy odlouplý směrem ven, jako by ho něco vtahovalo dovnitř. (Napnutné lanko?) Všechny ostatní dveře jsou v pohodě.

 

Myslím tento plast:

4dfa0c7a24a4c_t.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

otviram znovu tema, tapec jsem shodil, ted visim nad tim, jak vytahnout ten kolicek co drzi okno, zkusim do podle manualu, jinak dal jsem ucho k mistum kde je zamek a je slysel jak cvaka, ale dvere neotevre, nicmene jsem si vzpomel, ze ty zadni dvere kdysi blby tak, ze pokud jsem na klici zamknul, tak to dvere zamklo, pokud jsem znovu zmacknul ZAMKNOUT, tak vsechny dvere nic, jenom ty leve zadni se odemkly :-O nemuze to mit s tim spojitost?

Editováno: , autor: Martin Zwierzyna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

motor zámku je pin 1,2... nejsem si ale jistý, že si tím nějak pomůžeš. Ten zámek je buď nějak šprajclý, nebo (pravděpodobnější) odešel jeden z těch mikrospínačů co jsou přímo v něm. Zkus to otvírat (centrálem) a zároveň s tím nějak zacloumat, či něčím do toho šťouchnout, praštit....třeba se to probere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial sa chces napichnut tak na komfortku ktoru predtym odpojis.

 

Myslim ze tam ide okolo 9V na to servo ale 12V no problemo, aj ked mmozno budes musiet dat aj 14v ,ked uz nebudes mat co stratit.ked prehodis polaritu zas ako by zamykas,ked das zas opacne tak odomykas.  Treba pri tom trpezlivot a cas a DP.Alebo najst niekoho kto pozna dake chmaty na safe.

Všecko sa dá ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...