Přejít na obsah

Chiptuning 1.4 TDi


Doporučené příspěvky

Ahoj všem, tak jsem taky načipoval, mám to z 55 na 70kW krouťák 234Nm, nekouří a jede perfektně, jezdil jsem i s fabii 1.9TDi a teď bych řekl, že ta moje jede srovnatelně. Jsem moc spokojenej, kdyby někdo chtěl bližší info na firmu, ať napíše, nechci tu dělat reklamu, aby mě někdo nenadával. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukněte na chiptuning.tym.cz

Jsem tam napsal maila, borec přijel s notebookem, napíchl mě kabelem auto, nahrál mi novou mapu ŘJ a jede to jak z praku -_- A říkal, že je možný kdykoliv vrátit původní mapu, tu si uložil k sobě do noťasu. Akorát je z Brna, tak nevím, jestli bude jezdit za vama někam daleko, kdyžtak by jste si s ním dali sraz někde v Brně, není problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukněte na chiptuning.tym.cz

Jsem tam napsal maila, borec přijel s notebookem, napíchl mě kabelem auto, nahrál mi novou mapu ŘJ a jede to jak z praku -_- A říkal, že je možný kdykoliv vrátit původní mapu, tu si uložil k sobě do noťasu. Akorát je z Brna, tak nevím, jestli bude jezdit za vama někam daleko, kdyžtak by jste si s ním dali sraz někde v Brně, není problém

Koukal jsem na stránku, je to zajímavé. Jen ta cena 3000Kč mi přijde nějak málo, když jiný upravci to nabízejí za cca 15000Kč. můžeš otom napsat něco více třeba jestli je to děláno v nějakém servisu nebo jen někde na ulici?? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukněte na chiptuning.tym.cz

Jsem tam napsal maila, borec přijel s notebookem, napíchl mě kabelem auto, nahrál mi novou mapu ŘJ a jede to jak z praku -_-  A říkal, že je možný kdykoliv vrátit původní mapu, tu si uložil k sobě do noťasu. Akorát je z Brna, tak nevím, jestli bude jezdit za vama někam daleko, kdyžtak by jste si s ním dali sraz někde v Brně, není problém

Koukal jsem na stránku, je to zajímavé. Jen ta cena 3000Kč mi přijde nějak málo, když jiný upravci to nabízejí za cca 15000Kč. můžeš otom napsat něco více třeba jestli je to děláno v nějakém servisu nebo jen někde na ulici?? :huh:

Domluvil jsem se s nima po mailu a přijeli ke mě domů, cena 3000,- se mi taky zdála málo, ale doporučil mi je kamarád, kterýmu načipovali fabii 1.9TDI. Napíchli mě auto na kabel a za chvilku to bylo hotový. Řekl mě, že ti co to dělají za 10tis, tak to mají zbytečně předražený a tahají z lidí peníze, tenhle borec byl vysokoškolák a dělá to při škole, není pro něj asi důležitý vysoký výdělek, asi tak B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je super, hlavně že slouží, já osobně bych to ale u takového "tunera s noťasem" nikdy neudělal ;-))

Taky bych měl strach do něčeho podobného jít, člověk nikdy neví co může a nemůže stát:-) Ale každopádně chip moc chci 100koniku už mi je nějak málo člověk si rychle zvykne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je super, hlavně že slouží, já osobně bych to ale u takového "tunera s noťasem" nikdy neudělal ;-))

Taky bych měl strach do něčeho podobného jít, člověk nikdy neví co může a nemůže stát:-) Ale každopádně chip moc chci 100koniku už mi je nějak málo člověk si rychle zvykne

udělal jsem to a nikdy více!!!!!!!!

Uznávám maníky kteží ti udělají čip na míru a něco o tom vědí. ale takové překopíravaní ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ze bych se techto agentu s teplou vodou nejak zastaval... Ale jestli "sehnal" nekde mapu od komercnich tuneru, tak to nemusi byt problemovy... Dyt i u jinych (overenych) chiptuneru neudelaji nic jineho, nez co popisoval Seiger86, tzn. napichnou notes - premlasknou mapu a za pul hodiny jedes domu.

Editováno: , autor: thomasino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ze bych se techto agentu s teplou vodou nejak zastaval... Ale jestli "sehnal" nekde mapu od komercnich tuneru, tak to nemusi byt problemovy... Dyt i u jinych (overenych) chiptuneru neudelaji nic jineho, nez co popisoval Seiger86, tzn. napichnou notes - premlasknou mapu a za pul hodiny jedes domu.

Jo, má to od firmy z Brna, kteří dělají i diagnostiky a ty mapy jsou přímo ze škodovky, takže si myslím, že no problem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je super, hlavně že slouží, já osobně bych to ale u takového "tunera s noťasem" nikdy neudělal ;-))

Taky bych měl strach do něčeho podobného jít, člověk nikdy neví co může a nemůže stát:-) Ale každopádně chip moc chci 100koniku už mi je nějak málo člověk si rychle zvykne

udělal jsem to a nikdy více!!!!!!!!

Uznávám maníky kteží ti udělají čip na míru a něco o tom vědí. ale takové překopíravaní ne.

To já se musím zastat těch "maníků" auto mi jede, sice na něm mám s čipem najeto jenom 1000 km, ale kamoš má čipnutou 1.9TDI a už na tom najel 15tis. byl v servise na pravidelné servisce a žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdeho vec co si do auta nacpe, ja mam s domacim ladicem taky nejake zkusenosti, oba auta jsou delane u takovych domacich borcu, a oba jedou skvele, zalezi jak moc se ten clovek o to zajima, jinak dávat 15 K za mapu a 30 minut prace se mi zda uz dneska trosku moc, spise platite za to ze si neumite sehnat nekoho kdo to umi udelat za mene a pro nekoho je jednodusi zajet k cimbu a ma jistotu a jeste usetreni cas.Klasicky problem transakcnich nakladu.

Tim ale nechci rict ze vsichni domaci kutilove jsou dobri, spise vetsina nevi co dela a jen kopiruje a od tech ruce pryc. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdeho vec co si do auta nacpe, ja mam s domacim ladicem taky nejake zkusenosti, oba auta jsou delane u takovych domacich borcu, a oba jedou skvele, zalezi jak moc se ten clovek o to zajima, jinak dávat 15 K za mapu a 30 minut prace se mi zda uz dneska trosku moc, spise platite za to ze si neumite sehnat nekoho kdo to umi udelat za mene a pro nekoho je jednodusi zajet k cimbu a ma jistotu a jeste usetreni cas.Klasicky problem transakcnich nakladu.

Tim ale nechci rict ze vsichni domaci kutilove jsou dobri, spise vetsina nevi co dela a jen kopiruje a od tech ruce pryc. -_-

tak tak moje řeč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...