Přejít na obsah

Kontrola tlaku v pneumatikách


Diamant

Doporučené příspěvky

Ale v servise žiadnu inú chýbu nenašli a ABS je v poriadku ináč by nebolo funkčné.A ak aj by bola nejaká chyba s niečím iným tak si myslím že v autorizovanom servise Škoda by nato mali prísť to je môj nazor.Tlak v pneumatikách je v poriadku akurát keď zatlacim tlačidlo na resetovanie chyby tlak pneu tak kontrolka blikne a naspet sa rozsvieti,a gong nezaznie.Tak prosím o radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co pouze rest TMP, nekdo me to tu nekde psal, pres VCDSko ... je tam na to funkce ... kamaradovi to pomohlo, symptomy stejne jak u tebe, porad svitilo TMP a podrzenim se nic nestalo ... :

onitorování tlaku v pneumatikách Systém reset

Předpoklady:

zapalování ZAP

[Vybrat]
[03 - Brzdové Electronics]
[Základní nastavení - 04]
Skupina 042
[Go!]
Aktivujte základní nastavení.
[ON / OFF / Další]
[Done, Zpět]
[Zavřít Controller, Go Back - 06]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Mam dodelavane TPM - kontrola tlaku v pneu. Po prezuti ze zimnich pneu na letni mi ani po ujeti cca 500km nic nerozsvitilo... Tlaky v pneu jsou ruzne. Jedna se o Octavii 2 (facelift) elegance. Diky

 

Tlaky v pneu jsou zcela irelevantni. Pokud maji kola stejny nebo temer stejny obvod jako ty zimni a jsou vsechna nafoukana rovnomerne, tak nema duvod se neco rozsvitit. Tlak se vubec nemeri. Take se me to po prezuti temer nikdy nerozsviti. Zatim z 8mi prezuti se to rozsvitilo 2x.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak. Ja to pochopil, ze ma ruzne tlaky v ramci pneu letni sady. Ale ono to stejne tak mohlo byt mysleno tak, ze ma ruzne tlaky zimni a letni sady... Kazdopadne je to jak pise mike_k. Ja to asi pred pul rokem zkousel a po vymene letni sady za zimni a upusteni jednoho kola tak o atmosferu to zafungovalo (asi po 3 az 5 km).

 

Ta detekce proste z principu neumi detekovat zmenu tlaku vsech kol nebo malou zmenu tlaku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím. Potřebují poradit. Vlastním Octavii 2 2.0 fsi (110kw,rv 2005). Problém je v tom, že se mi před 2 dny rozsvitila kontrolka (viz obrázek).

Kotroloval jsem všechny kola a žádné není podhuštěné, mám tam okolo 2,5baru.

Bylo by možné, že by to mohlo být koly? Před 10 dny sem přezouval original ALU kola od škodovky, na zimní plecháče. Předtím na letních kolech vše v pořádku. Netuším jestli už v O2 jsou TMPS nebo jiné senzory.

Díky za každou radu.

prehled_kontrolek_073_800_600.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...