Jump to content
Sign in to follow this  
jeli13

Monte Carlo Body Kit

Recommended Posts

Posted (edited)

Zdravím,

má někdo z moudřejších zkušenosti s přidáním exteriérových lišt z verze Monte Carlo na Style? Konkrétně jde o přední dolní lip, lesklou dolní část zadního nárazníku a boční prahové lišty. Rám mřížky chladiče jsem našel na netu a i ve Škodovce není problém objednat, zbytek je velká neznámá, včetně 18" kol Vega (Monte Carlo design - černý lesk).

Díky za rady a porady.

Edited by jeli13

Ptal jsem se na to samé v servise a nebyli schopni to v Etce dohledat. Je prý k tomu třeba zadat VIN konkrétního MC.

Mám stejnou zkušenost, prý se mi ještě poptají. Nicméně zatím hledali pouze podle mého VINka a nic. Vůbec mě nenapadlo, že ty díly nebudou pod Stylem, ale pod MC. Zkusím se na to hledání v rámci MC ještě optat, pán byl docela ochotný, tak uvidím. Našel jsem ještě neoriginální body kit na http://www.superskoda.com/Skoda/SCALA/Bodykit/, ale není to ono a k autu mi to nějak nesedí... 

Tento týden provedena lehká úprava masky a chromových lišt.

lišty.jpg

maska1.jpg

maska2.jpg

• Like 2

Díky za info, mám červenou scalu a tahle maska by se mi tam fakt líbila. 

@jeli13 Najdi si na ŠkodPlus nějakou Scalu MC a vem si z ní VINko, podle něj by ti měli být schopni dohledat ty exteriérové prvky.

Namátkou: https://www.skodaplus.cz/Car/1579085/skoda-scala-1-5-tsi-85-kw-monte-carlo?userControllForm=true&make=brand_32&model=model_101070&carsOrderBy=FIRST_REGISTRATION_DESC

Vpravo od ceny je po rozklinutí VIN

obrazek.thumb.png.11bdae1e6dfe254c1605753d27802ed4.png

Tak trik s VINkem od @Martab vyšel (díky), díly se nakonec našly, jenom se prý aktuálně nedají objednat a tudíž na ně není cena. Přední spoiler se skládá ze dvou části, prahové lišty jsou také uvedeny samostatně. Co se týče zadní lakované části nárazníku, tak ta se dá objednat pouze jako nelakovaná, takže jedině nalakovat stávající. Orientační cena lakování by měla být 3000,- Kč. Určitě napíšu ceny a čísla dílů, jestli se to podaří sehnat. Kola jsem zatím neřešil.

• Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By denisdenis
      ZAMLUVENO !
      Škoda Superb III ( Superb 3 ) kombi 2.0 TDi 110kw = 150koní, DSG - automat, rok 4/2017 limitovaná edice "Style + Business paket" najeto pouze 18.800 km !!! V plné záruce, COC list + 2 klíče! Budete 1.majitel v CZ. Top Výbava: led světla přední/zadní, 3 zonová digi-klima, dotyková barevná navi vč. handsfree, multifunkční volant, plně elektrická př. sedadla - řidičovo s pamětí pro 3 uživatele, vyhřívané sedačky, vyhřívané čelní sklo, self-parking (auto dokáže samo zaparkovat), parkovací senzory přední/zadní, bezklíčové odemykáni i start, samo-sklopná zp. zrcátka, 10x airbag, ACC - adaptivní tempomat, lane assist, side assist, front assist, el. okna a zrcátka s vyhříváním, kožený paket (loketní opěrka, řadička, volant), palubní počítač barevný, 17´originál Alu, dešťový senzor, světelný senzor, hlídání tlaku v pneu, mlhovky, sound systém Canton. Jedná se o "NOVÉ AUTO" absolutně bez poškození v plné záruce výrobce. Pořizovací cena přes 1,0mil nyní 570tis+DPH.

Možno Vaše současné auto protiúčtem + doplatek.
      Auto předám na převozním "zeleném čísle".
      Kupující bude platit jen 800Kč za vydání SPZ (i toto mohu zařídit na základě plné moci)

Na fóru nejsem denně preferujte prosím tel. 733 151 535 nebo email denisdenis@email.cz
    • By fiasko
      Prodam Škoda Fabia III ve vybave JOY. 1.0 MPI s tovarnim LPG ! Spotřeba 5L LPG/100km. R.v 2016 , najeto 40tis km. 
      Vozidlo ma digi klimatizaci , vyhrivane sedacky , predni i zadni park. senzory , kontrl. tlaku pneu , sedadla s alcantrou , velke radio s usb,aux,bluetooth ( dotykove ). Led denni sviceni , lok.operku , el. okna i zrcatka , tempomat , kozeny paket , mlhovky , multifunkcni volant , nove letni pneu k vozu !! 
      Ekonomicke auto se super vybavou ! Pred prodejem auto osetreno profi pripravky ! Auto bylo zkontrolovano v servisu!Nebourane a v top stavu.

• By mastibruch
      Prodám originalni lite disky Italia 5x100 7Jx16 ET46 na Fabii 3 s pneu Bridgestone Turanza 215/45/16. Na pneu najeto cca 10tkm. 
      Disky absolutně bez skrabancu, jako nové. 

Případně vymenim za lite disky Savio s mym doplatkem. 

Cenu nabidnete. 
    • By sinjakupre
      Dobrý den.
      Pokusím se vám touto cestou sdělit osobní zkušenost, jakým způsobem společnost Škoda Auto řeší klientské problémy a snižuje si počet spokojených zákazníků.
      Dne 16.5.2017, jsem si nechal na vozidlo Škoda Fabia v edici Monte Carlo, odborně namontovat tažné zařízení s typovým listem a zašel na místní úřad přihlásit. Na úřadě mi bylo sděleno, že se v osvědčení o registraci vozidla nenacházejí žádné hodnoty (ani nuly) o hmotnosti taženého přívěsu a proto mi nemohou zařízení zapsat. Bylo mi doporučeno, ať se obrátím na zastoupení výrobce vozidla a nechám si vystavit potvrzení. Potvrzení mělo dle úřadu specifikovat dané vozidlo a oprávněné hodnoty hmotnosti přívěsu pro toto vozidlo. Ještě dne 17.5.2017 jsem učinil kroky v předání žádosti na zákaznickou linku a poslal tuto žádost spolu s přílohami (kopií osvědčení o registraci vozidla, typový list k tažnému zařízení a certifikát osoby, která montovala tažné zařízení) e-mailovou formou. Ze strany zákaznické linky mi byla sdělena lhůta pro vyřízení požadavku do 14dní.
      Po několika telefonických urgencí z mé strany, mi bylo dne 27.7.2017 (tj. cca 2,5 měsíce od podání žádosti) podáno vysvětlení a to budu citovat zaměstnance Ing. Jana Raděje „Dobrý den, 
      ŠKODA FABIA VIN TMBEM25J9C3150621 byla vyrobena v provedení MONTE CARLO se sportovním podvozkem. Na tuto verzi nebylo z našeho pohledu výrobce vozidla povoleno montovat tažné zařízení ani dodatečně, proto nemáme k dispozici hodnoty přívěsů.“
      Po přečtení reakce pana Raděje jsem napsal následující odpověď „Dobrý den. Děkuji za odpověď, ale nejsem spokojen s vaší odbytou reakcí. V příloze zasílám katalog, kde je přesně k vozu Monte Carlo uvedeno jaké hodnoty na přívěs mají být. Prosím tedy o vystavení dokladu, že je vozidlo způsobilé k montáži tohoto zařízení o těchto hodnotách. Je to na straně 6 a jedná se o hodnoty 550 / 1100 kg.“ V příloze odpovědi byl oficiální katalog vozidla Fabia 2 Monte Carlo, kde se velmi přesně uvádějí hodnoty pro tažná zařízení. K dnešnímu dni tj. 1.8.2017 mi pak Raděj znovu odpověděl a opět cituji jeho slova „Dobrý den pane Šincle, konkrétní schválená data pro Váš individuálně dovezený vůz jsem prověřil detailně a technický průkaz vystavený dopravním úřadem je takto správně bez hodnot přívěsu. Prosím, vezměte na vědomí upozornění na poslední straně katalogu ohledně údajů v katalogu uvedených.“ Ano na poslední straně katalogu se uvádí klasická alibistická věta „Výrobce si vyhrazuje právo na změny bez předchozího oznámení. Údaje uvedené v tomto katalogu jsou tedy pouze orientační.“
      A já se tedy ptám. Jak je možný ze strany výrobce přístup výše uvedeného charakteru? O této problematice jsem se radil s automechanikem, který prováděl montáž tažného zařízení i mechanikem z Auto HEGR Olomouc. Oba mi potvrdili, že se jedná pouze o vozidlo s vizuálním paketem „Monte Carlo“ a jinak je auto konstrukčně totožné jako s jinými modely Fabia a nevidí žádný důvod, který by bránil zápisu do osvědčení o registraci vozidla.
      Byl bych rád, kdyby se k tomuto problému postavil někdo z vedení společnosti čelem a neschovával se za alibistické věty v produktových materiálech, které samy uvádějí hodnoty pro tažení přívěsu pro vozidlo Fabia II Monte Carlo. Není chyba zákazníka absence těchto údajů v osvědčení o registraci vozidla. Byl bych rád, kdybych mohl být nadále spokojen nejen s vozem, ale také přístupem Škoda Auto a nemusel příště přemýšlet o koupi jiné značky.
      Děkuji a s pozdravem, Jakub Šincl.

Co byste mi poradili přátelé?

• By eauto1.cz
      ŠKODA OCTAVIA LIFTBACK 2004 1.9TDI 66kW KLIMA TAŽNÉ 1MAJITEL
      JAKO NOVÉ JAKO NOVÉ JAKO NOVÉ
      ✔PLATNÉ DO SMAZÁNÍ
      DALŠÍ FOTKY ZDE PLATNÉ DO SMAZÁNÍ
      Modelový rok: 2004
      Do provozu: 16.02.2004
      Počet majitelů: 1
      Tachometr: 158.000 km
      Servisní kniha: ano
      Motor: 1.9 TDI
      Převodovka: manuální, 5 stupňová
      Výkon: 66 kW (90 k) 240Nm
      Max.rychlost: 187 km/h
      Euro3
      Barva: Stříbrná metalíza
      Karoserie: liftback, 5dveří
      Stav: velmi dobrý, dovezeno nehavarované 
      Možnost leasingu / úvěru: ANO 
      Původ: dovoz SRN, v CZ nejeto 
      Prověření původu: Cardetect
      Rozměry (v š d): 4513/1731/1457 mm 
      Hmotnost bržděného přívěsu: 1300 kg
      Objem kufru (min./max.): 548 / 1512 litrů
      Spotřeba mimo město: 4,2 L/100km
      Spotřeba kombinovaná: 5,1 L/100km
      nádrž: 55 litrů
      Pneu: 205/55/16 NOVÉ Michelin
      Disky: Alu ŠKODA 16", 

Vnější vzhled a označení výbavy: *STYLE*, Xenonové světlomety s automatickým naklápěním, ostřikovače světel, centrál na DO, metalíza, zeleně tónovaná skla, ukazatel vnější teploty, vyhřívaná zrcátka, kliky a zrcátka v barvě vozu, velké pravé zrcátko, mlhovky, držáky na střešní nosiče integrované ve střeše (Lyžiny/Hagusy), třetí sluneční clona u zpětného zrcátka, tmavé boční blinkry Style, Modrá zpětná zrcátka Audi, tažné zařízení ZÁNOVNÍ sundávací bajonet orig.Škoda Westfalia uzamykatelný+klíč.

Vnitřní výbava: Automatická klimatizace Klimatronic, palubní počítač, vyhřívané sedačky s pětirychlostním ovládáním, dělená zadní sedadla, zadní sedačky zcela vyjímatelné z vozu, el. ovládání oken, el. ovládání zrcátek, Isofix, 2x výškově stav. přední sedadla, 2x bederní opěrky, 2xloketní opěrky, volant stavitelný v obou osách, roleta, uhlíkový kabinový filtr, osvětlení dveří, kapsy ve všech dveřích, dekor středového panelu: šedá metalíza, plnohodnotné rezervní kolo, kožený volant.

Audio: rádio Škoda Symphony CD, sound systém, 8x repro

Pohon a technika: 5ti stupňová manuální převodovka, ABS - antiblokovací systém, BAS - brzdový asistent, MSR - regulace brzdného účinku motoru, ASR - protiprokluzový systém, posilovač řízení.

Bezpečnost: 4xAirbagy, napínače bezpečnostních pásů, možnost deaktivace airbagů, uzamykatelná schránka, imobilizér, výškově stavitelné pásy vpředu, 2xvystřelovací klíče+PIN, třetí brzdové světlo LED, návody, manuály.

Vyměněny rozvody, auto jako nové, špičkový stav.

MOBIL: +420 737 888 840
      EMAIL: 1auto@centrum.cz
      Všechna práva vyhrazena
  • Create New...