Jump to content

Superb modelovy rok 2021

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Já mám Amundsen a také to není ideál. Navigace méně přehledná, při výběru uživatelského profilu velmi často se všechno zasekne, je potřeba vypnout motor, otevřít dveře a zkoušet znova. V servisu nevědí co s tím, poslali to do škodovky a čekají na vyjádření. 

Jinak mám motor 147kw., předokolku. Trakce při rozjezdu na prd ale jinak to jede hezký. 

před 23 hodinami, Luk2015 napsal:

Já mám Amundsen a také to není ideál. Navigace méně přehledná, při výběru uživatelského profilu velmi často se všechno zasekne, je potřeba vypnout motor, otevřít dveře a zkoušet znova. V servisu nevědí co s tím, poslali to do škodovky a čekají na vyjádření. 

Jinak mám motor 147kw., předokolku. Trakce při rozjezdu na prd ale jinak to jede hezký. 

Měl jsem podobný problém, pak mě měnili cely displej a od té doby je to v pohodě. Displej prosvítal (více v mém vlákně)

Mně volali včera, prý dostali řešení. Jdu za 2 týdny, musím dovézt všechny klíčky, tak uvidíme. Jinak s autem jsem spokojený, na to, že motor má najeto 1000km tak do práce 20km klidně jedu za 5 litrů, když svižněji tak max za 6,5. Na 147Kw dobrý. 

No ještě bych podotknul, že nemám Canton a té sériové repráky hraji na uroní TV, fakt bída.