Jump to content

Onboard kamera

Recommended Posts

• 1 month later...

Tak poté, co mi nějaká .... nacouvala do auta, přičemž mě na to upozornilo Chytré auto od T-mobile (je tam G-senzor), tak kamera nic nenatočila. G-senzor kamery nastavena na nejvyšší citlivost a nic. Za to celkem zklamání, protože kdyby byla na kameře, tak mi to fakt pomůže. Doma jsem teď třepal s kamerou abych zjistil, co se vlastně musí stát, aby kamera spustila nahrávání a je to tak na náraz tankem. 

Můžete někdo, kdo má 846 od MIO udělat podobný test? Jestli to je vada kamery nebo standard. 

Ahoj, je mi líto, co se ti stalo. Mám taky Mio 846 a schválně jsem to teď doma vyzkoušel. Při nastavené vysoké citlivosti stačí malé drcnutí do kamery a do pár sekund začně blikat dioda nahrávání. V reálnu si ale myslím, že to není schopné zachytit, když se ti třeba někdo otře o nárazník nebo jinak se lehce opře o auto při parkování. To by potom rozhodil i foukající vítr. Za mě by ta citlivost mohla být větší, ale není to úplná tragédie.

Ahoj, tak to mám asi špatnou kameru. Pokud to poznala krabička od T-mobile, což není žádný super nástroj, tak by to měla poznat i kamera. Muselo to být cuknutí.

Mám nastavený pasivní parkovací režim a g senzor na vysokou citlivost.

S autem jsem pořádně zacloumal a kamera nic.

Ještě to budu zkoumat, ale zatím zklamání.

V 27. 3. 2021 na 17:41, jakas napsal:

Na mojí kameře MiVue 846 mě zlobí GPS.

Měl jsem ji nalepenou v oblasti skla s černými tečkami, aby nebyla moc viděl a GPS nefungovala skoro nikdy - prostě nevidí dost družic.

Tak jsem ji přelepil níže, až pod tu tečkovanou oblast a zdá se mně to o něco lepší, ale žádný zázrak - stejně ji často nachytám bez signálu.

Napadá mě, jestli sklo nemá nějako pokovení jako skla sungate.

Jak to máte vy s příjmem GPS?

Děkuji.

Ahoj, mám stejný problém, kamera bez signálu GPS. Nemůže v tom mít prsty fólie výhřevu okna? 

Když jsem kameru umístil mimo část skla s černými tečkami, je signál GPS lepší. Sice celkem trvá, než se chytne, ale chytne se.

před 10 hodinami, jakas napsal:

Co se týče signálu GPS, pokud máte vyhřívání čelního skla, popřípadě jsou v místě umístění kamery nějaká čidla, mohou signál GPS rušit, v tom případě doporučujeme kameru posunout, např. blíže ke sloupku spolujezdce... Tolik vyjádření podpory Truecam. Akorát jsem koupil kabel 20cm takže pokud budu chtít GPS tak 170,- v koši.