Přejít na obsah

Samovolný reset Trip a čas


Doporučené příspěvky

  • Pawouk změnil název na Samovolný reset Trip a čas
  • o 2 týdny později...

Mně se stalo to samé. Když jsem to řešil v servisu, tak mně ukázali v manuálu zmínku o auto resetu při cca 10k. Mně se to sice stalo při cca 13k a následně po pár dalších stovkách km, ale už jsem to neřešil.. Celkové km se ale neresetovaly.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

aj mne sa resetovali jazdne udaje a to som nemal ani 4 tisic km... podla mna je to len skrz to, ze auto je zapojene online, sa to aktualizuje, aj ta appka vo fooone a robi si to, co chce... aj dnes sa vo fooone aktualizovala appka MyŠKODA a je uplne spomalena... najviacej ma serinka, ze zmenila nazov vozidla na Môj Kamiq, ktory sa mi ani kusok nepaci, chcem ho zmenit a zatial nejde... naco je pod nazvom Škoda Kamiq este napisane Môj Kamiq, nebolo lepsie, ked tam bol napisany typ motora, prevdovka a vybava? uz aby sa to dalo zmenit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...