Přejít na obsah

Jak seřídit světla?


peteres

Doporučené příspěvky

Zdravim, ma neuvěřitelnej problém se světlama. Ne že by nesvítily, jen prostě svítěj moc a moc nízko tudíž v noci vidim úplný h... Nevíte někdo, jestli si je můžu nějak svépomocí seřídit? Byl jsem na podzimní prohlídce, součástí bylo jejich seřízení a nakonec h... Pěkně mě nas.... Už nikdy víc do servisu!!! :fakac::o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted pojedu na týden na služebku a jediný místo o čem vím, že tam je je servis škoda, ale moc se mi za sežízení světel nechce vyhazovat tolik peněz (ani nevim, kolik by tam chtěli) :o Ale ta STK se mi líbí, byl jsem tam odvézt auto matce (seat) a tam to seřídili za pár vteřin jen tak něčim pokroutil a hotovo, nastaveno. Jen teda nevim zda je na mé octě taky nějakej takovej jednoduchej systém ... (nepřijde mi že by se tam dalo jen tak něčim kroutit :angry: To bude asi něco s elektro, že? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě, na horní straně světel máš dvě štelovátka (na imbus) - jedno je na výškové nastavení, druhé na stranové nastavení. Ale abys měl světla, tak jak mají být, tak stejně potřebuješ regloskop. Dej na mou a na gdanxovu radu, oba víme, o čem mluvíme - v autorizáku ti to akorát dokurvěj, zajeď s tím na STK a máš po problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja se zase zeptam - neni nejaky element na serizeni mlhovek co jsou integr. do parabol v ty cocce? Zda se me ze sviti teda na mensi dalku nez potkavaci. Jak to sviti vam? Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mi tak mlhovky svítí ... má to tak být si myslim -souhlas peterer, mají mlhu podsvítit. p.s.: proto dodneška nepochopim, proč jsou integrovaný ve světlech nahoře, když mají podsvítit-neměly by být snad dole??? Ale takhle to vypadá líp a aspoň je neurvu o obrubák ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p.s.: proto dodneška nepochopim, proč jsou integrovaný ve světlech nahoře, když mají podsvítit-neměly by být snad dole???

No, upřímně řečeno, mlhovky u O1 stojí za prd! Tak nějak podle mého neplní účel, který by mlhovky plnit měly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p.s.: proto dodneška nepochopim, proč jsou integrovaný ve světlech nahoře, když mají podsvítit-neměly by být snad dole???

No, upřímně řečeno, mlhovky u O1 stojí za prd! Tak nějak podle mého neplní účel, který by mlhovky plnit měly.

A nešlo by místo mlhovek udělat světla pro denní svícení a mlhovky dát do nárazníku, jak jsou mřížky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p.s.: proto dodneška nepochopim, proč jsou integrovaný ve světlech nahoře, když mají podsvítit-neměly by být snad dole???

No, upřímně řečeno, mlhovky u O1 stojí za prd! Tak nějak podle mého neplní účel, který by mlhovky plnit měly.

A nešlo by místo mlhovek udělat světla pro denní svícení a mlhovky dát do nárazníku, jak jsou mřížky ?

Slo, prave na tom pracuju ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p.s.: proto dodneška nepochopim, proč jsou integrovaný ve světlech nahoře, když mají podsvítit-neměly by být snad dole???

No, upřímně řečeno, mlhovky u O1 stojí za prd! Tak nějak podle mého neplní účel, který by mlhovky plnit měly.

A nešlo by místo mlhovek udělat světla pro denní svícení a mlhovky dát do nárazníku, jak jsou mřížky ?

Slo, prave na tom pracuju ;)

bylo by pak nějaký info?Foto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p.s.: proto dodneška nepochopim, proč jsou integrovaný ve světlech nahoře, když mají podsvítit-neměly by být snad dole???

No, upřímně řečeno, mlhovky u O1 stojí za prd! Tak nějak podle mého neplní účel, který by mlhovky plnit měly.

A nešlo by místo mlhovek udělat světla pro denní svícení a mlhovky dát do nárazníku, jak jsou mřížky ?

Slo, prave na tom pracuju ;)

:smich::smich::smich: jo a bude to urcite homologovany :smich::smich::smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p.s.: proto dodneška nepochopim, proč jsou integrovaný ve světlech nahoře, když mají podsvítit-neměly by být snad dole???

No, upřímně řečeno, mlhovky u O1 stojí za prd! Tak nějak podle mého neplní účel, který by mlhovky plnit měly.

A nešlo by místo mlhovek udělat světla pro denní svícení a mlhovky dát do nárazníku, jak jsou mřížky ?

Slo, prave na tom pracuju ;)

:smich::smich::smich: jo a bude to urcite homologovany :smich::smich::smich::palec2:

Ahaha, no jo, to me nenapadlo :smich: Ac mam homologovany veskery upravy, osvetleni, ladak, spojlery, kridlo a veskery dalsi upravy, tohle nebude. A je mi to uprimne u prdele, kdyz budu videt i na slunicku a nebudu oslnovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady, v STK to pošteloval na mé naléhání, že h...o vidim, přestože je to prý OK, cca o půl cenťáku, že prý to víc dát nemůže abych neoslňoval. Udělal to během chvilky jen tim imbusem, až jsem nevěřil, že to jde tak lehce a taky zdarma. Nevěřil bych kolik dokáže půl cenťáku nahoru. Teď si libuju, že konečně něco vidim ... :palec2:

Jinak noční cesta byla OK, svítilo to podle mých představ jen díky tomu, že jsme jeli ve čtyřech a plnej kufr. "bez štelování světel dolu-na nastavení prázdnýho auta" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...