Přejít na obsah

OCTAVIA 1 startuje - nestartuje


pepa66

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi , Octavia 1 1.6 AKL 2001 . Asi před měsícem mě začlo blbnout starování - někdy na 2  pokus . Před týdnem v pátek vlezu do auta a nic , až na 10 pokus to chytlo tak jsem odjel do práce . (jinou možnost dopravy nemám) Po práci to už vůbec nechytlo , takže odtahovka domů. V sobotu ráno vlezu do auta a start na cvrknutí ,tak jsem to zkoušel projíždět startovat a uplně bez problémů. V něděli zkouška startu a úplná mrtvola

(točí nechytne). Auto jsem na týden odstavil ( na mraze , na dešti) a domluvil servis , takže odtahovka do servisu . V servise dám klíče chlapovi ten vleze do auta a start na na první dobrou , tak jsem si připadal jak idiot . Nemáte někdo podobnou zkušenost , diky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můýe být vadný kontakt v konektoru čidla klikové hřídele nebo nějaký problém v kabeláži k tomuto čidlu. Zkusil bych vytáhnout a zkontrolovat konektor a kabel a prostříknout to kontaktolem. Zkontroloval bych stejným způsobem i čidlo vačky (je dost blbě přístupné, protože je schované za rozvodovým kolem vačky). 80% problémů se startováním AKL se točí právě kolem těchto dvou čidel, protože bez nich (zejména čidla kliky) motor nenastartuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...