Přejít na obsah

Nestartuje za tepla


Relic

Doporučené příspěvky

Kontrolky zhasnou normálně, ale při testu, hned po zapnutí zapalování, rozvítí se všechny ty které se rozsvítit mají?

Prostě mi jde o to, že třeba ta která se při pípání má i rozsvítit, se nerozsvítí páč odešla do křemíkového nebe, třeba.

Nebo VAG a test akčních členů a postupně rozvěcovat kontrolky a kontrolovat jestli svítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím.mám 1,8 20V r.v.1999. mám problémy se startováním.Provedl jsem výměnu snímače otáček klikového hřídele,dále váhu vzduchu,vzduchovej filtr.Jenže auto nechce po ránu nastartovat,když je studenej motor,tak auto po nastartování jde jak na dva válce,aspon tak mi to připadá,po mírném ohřátí motoru to už běží normálně celej den.Prosím jsem na invalidním vozíku,PORAĎTE.dík Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím.

Od Nového roku mám Octavii r.v 1998 s tímto motorem. Jelikož byla opravdu v top stavu, na typ motoru jsem se moc neohlížel.

Auto bylo pravidelně používáno jen do roku roku 2002, má tak najeto necelých 50 tisíc.

Nechal jsem udělat rozvody, olej, filtry a svíčky a všechno jezdí jak má. Ale teď k problému.

Už po několikáté se mi stalo, že po zastávce např. na benzince jsem motor nenatočil. Chytne znovu třeba až po půl hodině a občas je při startu přechlastanej. Někdy po startu otáčky volnoběhu vylítnou na 2-3tis., po pár minutách se uklidní...

Kluci v servisu na Vagu nic nenašli (krom čidla teploty chlad. kap., které by s tím nemělo mít nic společného).

Za studena startuje jak má.

Dnes se mi to opět stalo, při čekání na vychladnutí motoru jsem zaregistroval cvaknutí relátka pod volantem a poté v pohodě nastartoval... Je možné, že to s tím má něco společného? Nebo čím by to mohlo být?

 

Díky všem za tipy a rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za připojení.

Až teď koukám, že to s tím má co společného.

Kámoš ze servisu mi řikal, že tam jsou ještě asi 2 další, takže by to tím být nemělo. Chtěl jsem ho po nich vyměnit, ale prý nebylo na skladě nebo co.. Možná se na mě jednoduše vys*ali :-D . Čidlo tedy nechám vyměnit, pak budu případně řešit dál.

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...