Přejít na obsah

Aktualizace systému


Doporučené příspěvky

Zdravím, skoro každý týden mi svítí nějaká aktualizace.

Superb IV MR2021 Infotaitment Columbus.

Hodně jsou tam update systému, změny nepozoruji ale seznam změn je někdy dost obsáhlý a někdy drobnosti.

Včera se mi tam svítily tři updaty, Dvě apky a jedna systémová.

Systémová se vždy stáhne a aktualizuje ručně až auto stojí.

Všiml si někdo někdy nějaké změny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já teď nevím, jestli to vůbec jde, používat ten infotainment bez profilu, ale máš přihlášený uživatelský profil v rádiu, že?
Update map (a nesjpíš i všeho ostatního) vyžaduje přihlášený uživatelský profil i v případě aktualizací z flashky).

Jestli tam do toho vstupují další faktory, to bohužel nevím, ale jen vím na 100%, že je nutné mít uživatelský profil. Znám některé uživatele Passatu s MIB3, kteří v minulosti tam totiž neměli ten profil a používali hosta a měli s tím problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Caute, mam superb 2018, v nom asi Bolero? 5Q0035840C H41 SW 0472

Da sa tam nieco aktualizovat? Podla vin mi nenaslo nic k aktualizacii z ofiko stranok. 

Da sa niekde stiahnut posledna aktualizacia? 

Ake su tu moznosti ofiko aktualizacie a tym, ze mi to niekde spravia? Co by sa dam dalo dat navyse? 

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni vzdy najlepsie mat poslednu oficialnu aktualizaciu? :D Celkovo tazko povedat, auto mam tyzden. Obcas to zblbne/zasekne, a ak su tam nejake opravy chyb, atd. tak by to bolo fajn. Ako uprimne nemam to s cim porovnavat, netusim ako su na tom novsie/starsie auta, co vsetko sa da nastavit, doplnit, atd. 

Jedine co viem, ze chcem casom, ked budu peniaze, dorobit area view/360 kameru. Neviem ci to tento system zvladne. Ale ak by som este musel menit radio, tak uz na to kaslem a neham to tak ako to je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Toto by zajimalo i mne...  Ale zda je to mozne to nevim. Nekde psali, ze se musi sehnat spravny sw dat na kartu a aktualizivat v radiu nejak tak. Ale jelikoz se to tu neresi tak to asi nejde ?   No treba se nekdo ozve kdo ma zkusenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizovat zpravidla jde, ale ne oficialne. Nova verze se vetsinou najde na mibsolution, coz je rekneme duveryhodny zdroj. Ale je potreba byt opatrny, aktualizovat pro dany SW Train atd. Chce to prvne samostudium, aby clovek vedel, co dela.

 

Na webu to novejsi sw neukazuje, stejne tak se k tomu stavi servisy, ktere to nerady delaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdar borci, aktualizoval uz niekto na 480 ? nejake vyhody/nevyhody ? videl som rozpis zmien, je tam toho dost tak ci sa to oplati alebo do toho nesparat zbytocne - zaujimaju ma realne skusenosti, momentalne na 478 ... dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...