Přejít na obsah

OII RS, kterou???


tomask

Doporučené příspěvky

Inac aj ja budem asi vlastnit v blizkej buducnosti O II COMBI sice nie RS, ale 2.0TDI s DSG, farbu som zvolil ciernu, jednak je reprezentativna a jednak sa priatelke cierna farba paci.

Cierna farba ma aj svoje nevyhodu, hned na nej vidno kamienky a takziez v nej zanikaju detaily

A videt kazda spina (vlastni zkusenost) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je prave ono, černá je decentni. RS ale nema bejt decentni!

SOUHLAS, ale lecco jsem zaslech, ze pokud bude facelift kokkty, tak bude i ostrejsi ORS dost lidi si stezuje, ze je oproti jednicnce takova nevyrazna a taky pokud se tam dostane ten 3.2 tak to bude mazec. :t

Cernou si dokazu predstavit na OII LaK ale u RS je nevyrazna.

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to bydlis nekde u kamenolomu? zazrak jmenem jelenice pouzivas? protoze ani na jare, kdyz vsechno kvete, se mi tohle nestava, pyl, kterej se usadi se krasne ofoukne.

Kamenolom, ne, ale severní Čechy, což je vlastně hned vedle B) Jinak jelenice je samozřejmostí, nesnáším na autě uschlé kapky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je prave ono, černá je decentni. RS ale nema bejt decentni!

SOUHLAS, ale lecco jsem zaslech, ze pokud bude facelift kokkty, tak bude i ostrejsi ORS dost lidi si stezuje, ze je oproti jednicnce takova nevyrazna a taky pokud se tam dostane ten 3.2 tak to bude mazec. :t

Cernou si dokazu predstavit na OII LaK ale u RS je nevyrazna.

oni budou davat do RS 3.2V6? se mi nezda. jinak ten planovanej facelift, jestli bude vypadat opradu tak, jak tady probehlo, se mi dost libi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, pokud máš rád když se za tebou otáčí lidi, pak vol žlutou - je hodně výrazná a tuze pěkná :) černá je hodně luxusní barva, ale nebudí takovou pozornost u lidu a proto jí mám na svém autě lol

no nepotrebuju se s tim nikde predvadet, radeji bych decentni nadupane auto, o kterem hned kazdy nebude vedet co je pod kapotou.....a s tou zlutou bych opravdu asi hned budil pozornost....no ale kdyz nad tim cim dal vic premyslim, tak ta zluta by stala za hrich....

jinak moje posledni dve auta byly cerne, takze vim, jak je na te barve videt kazdy bordel....no ale zluta barva na tom bude urcite podobne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomask - žltú si nekupuj, žltú mám už ja! B)

Ale teraz vážne. Ak chceš, skús ukázať priateľke ešte aj fotky mojej žltej, sú na Railweb v sekcii Škoda. Ja som sa pred kúpou žltej bál, ale aj manželka si v pohode zvykla a rozhodne to nie je tak zlé. Moje blízke okolie žltú prijalo veľmi pozitívne. Ale samozrejme na ulici sa zopár ľudí otočí.

A ešte sa skús pozrieť do tejto diskusie, kde nájdeš aj fotky OII RS v ostatných farbách. Diamantova OII RS

A k čiernej poviem len toľko, že obvykle je špinavá už nasledovný deň po umytí (ak človek býva v meste, tam je prachu habakuk). Pritom umyť hubou ju nestačí (áno, hubou, wapkou je to absolútne nedostatočné, na farbe ostáva šedivý povlak), treba ju po umytí buď osušiť jelenicou, alebo ešte lepšie navoskovať, lebo inak ten lak nevyzerá vôbec dobre, má kopec fľakov. Mám bohaté skúsenosti. Na základe nich som vyhlásil čiernu za najmenej náročnú na údržbu. Čierne auto umývam len 2x do roka. Proste častejšie to nemá význam. Čiernu umývam len preto, aby som lak navoskoval. Častejšie umývanie nemá zmysel, lebo by ma len hnevali tie jamky po kameňoch, všakovaké bodky na laku a všadeprítomné škrabance (tie na čiernej vidno veľmi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nepotrebuju se s tim nikde predvadet, radeji bych decentni nadupane auto, o kterem hned kazdy nebude vedet co je pod kapotou.....a s tou zlutou bych opravdu asi hned budil pozornost....no ale kdyz nad tim cim dal vic premyslim, tak ta zluta by stala za hrich....

jinak moje posledni dve auta byly cerne, takze vim, jak je na te barve videt kazdy bordel....no ale zluta barva na tom bude urcite podobne...

njn, černá je na údržbu fakt špatná - mám týden nemyté auto a vypadá jak kdyby projelo polní cestou s bahnem lol ale stejne - kdyz budes mit new auto tak se o nej budes starat stejne nehlede na barvu, jen v lete pak na cerne poznas ze vsude je hafo pylu a to na žluťáskovi vidět nebude, ale je to jen jedno období ;) Dneska jsem měla štěstí na dvě VRS v kombajnu ty krásně modré - no nezavidím ti vybírat si barvu :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by me zajimalo, kudy vsichni jezdite. kdyz je hezky, jsem schopnej mejt auto klidne kazdej tejden, pohybuju se s nim pres tejden v praze, negarazuju ho a pokud neprsi, tak je to naprosto v pohode. na zluty sice nebude videt pyl, ale prach ano...

Diamante, ktera barva vypada dobre bez vysuseni jelenici? to je videt na kazdej barve, kdyz se nechaj zaschnout ty kapky

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by me zajimalo, kudy vsichni jezdite. kdyz je hezky, jsem schopnej mejt auto klidne kazdej tejden, pohybuju se s nim pres tejden v praze, negarazuju ho a pokud neprsi, tak je to naprosto v pohode. na zluty sice nebude videt pyl, ale prach ano...

jo naprosto v pohode pokud nestojis nekde u staveniste :disgust: a nebo na parkovisti, kde je fura prachu :angry: a kdyz nahodou zaprsi tak je to tfuj tajksl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...