Přejít na obsah

Kódování BSG


rkonf

Doporučené příspěvky

Měl bych otázku na kutily - VAG pozitivní. Měla by být v kódování centrální řídící jednotky nastavená tato hodnota - aktivní elektrické řízení zátěže (viz obrázek). Jde o Fabii Elegance MR2005. Díky!

post-10-1164359345.png

Editováno: , autor: rkonf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
ČUS CO SE STÍM NASTAVÍ (JAKOU TO MÁ FUNKCI)?MÁTE VIC TAKOVÝCH TO TABULEK? BY TO BYLO ASI UŽITEČNÉ TO TU VYSTAVIT

DÍK EVRY

je to popisane na tom obrázku :D

ide napr o to že ked máš vyhrievane sedačky a je napr velka kosa a ty zapnes na volnobežných otáčkach kúrenie na maximum, vyhrievane spetatka a k tomu vypališ tym sedačkám, môže sa stať že alternátor nebude stíhať dodávať dostatko el energie tak BSG odpojí velké záťaže - sedačky, speťatka - koli tomu aby bolo dostatok energie pre RJ motora avšetky tie ostane veci:-)

napr PTC nefunguje stále, to je sice riadene RJ motora ale ma to ten isty zmysel..

som to sledoval ked bola kosa na služobnom pole a bolo počuť ako sa zapina a vyplo, zaplo a tak dalej

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Panove mam jeden dotaz ke kodovani BSG - je nejaka funkce na rizeni vnitrniho osvetleni krome vytazeni klicku a rozsviceni ?

Zacalo se mi to totiz chovat nejak podivne - vnitrni osvetleni reaguje na vytazeni klicku, na otevreni/zavreni dveri, stmiva po nastartovani, ale...

- pokud napr. necham otevrene dvere tak vsechno zhasne do cca 20s (slysitelne cvaknuti rele) - driv tohle nedelalo!

- to same pokud jsem v aute a zavru dvere - zhasne do 20s

- soucasne s tim zhasne i osvetleni kufru, kdyz je otevreny

- kdyz je otevreny kufr samostatne, tak jeho osvetleni zhasne za cca 12s...

- kdyz chci roznout stropni svetlo rucne, tak to sice reaguje, ale sviti jak kdyby se mu nechtelo :( (pritom tech 20s nez to vypne, vse sviti normalne)

Netusite nekdo, kde muze by chyba?? :feve:

P.S. nedavno jsme kodovali BSG na otevirani kufru, ale tohle jsem vypozoroval az ted. Driv mi vsechno fungovalo OK - kufr svitil trvale az do zavreni a vnitrni osvetleni se pri otevrenych dverich vypinalo po cca nekolika minutach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...