Přejít na obsah

Škoda Karoq - změna výbav září 2022


Guppy

Doporučené příspěvky

Tak od 1.9.2022 změna výbavových verzí. U Style E a Sportline E konečně výbava Asistovaná jízda 2.0 s hlídáním mrtvého úhlu a automatickým parkováním. Ale co teď? Auto už mám objednané, nevyrobené, v pondělí jdu k prodejci zjistit, jestli se dá ještě upravit konfigurace.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Asistovaná jízda 2.0:
- prediktivní tempomat 
- rozpoznávání dopravních značek
- adaptivní vedení v jízdním pruhu (Lane Assist+)
- hlídání mrtvého úhlu (Side Assist)
- automatické parkování
- DSG: asistent jízdy v koloně a nouzový asistent

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 10. 2022 na 15:52, Guppy napsal:

Tak od 1.9.2022 změna výbavových verzí. U Style E a Sportline E konečně výbava Asistovaná jízda 2.0 s hlídáním mrtvého úhlu a automatickým parkováním. Ale co teď? Auto už mám objednané, nevyrobené, v pondělí jdu k prodejci zjistit, jestli se dá ještě upravit konfigurace.......

A to máš objednané Style Exclusive? Já jsem si toho všiml taky a myslel jsem, že když to není ještě vyrobený, tak to tam bude automaticky. A můžu se zeptat, od kdy máš auto objednaný? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě divné. U výbavy SE se cena z května 2022 nemění i po přidání Asistované jízdy 2.0 a automatického parkování a u výbavy SPEX je navíc už jen panoramatický kamerový systém a cena je vyšší o cca 25000,-. Tak už tu ŠKODA cenovou politiku nechápu..   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...