Přejít na obsah

Přední mlhovky


osud7

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...

Mám u jedné mlhovky staršího typu rozbité sklo. Mám ale náhradní, chci ho vyměnit. Problém ale je, že už je ta mlhovka taková "slepá". Vlastně obě. Zkoušeli jste někdo tu stříbrnou barvu obnovit? Není problém koupit nové, ale když je čas, proč to nezkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám u jedné mlhovky staršího typu rozbité sklo. Mám ale náhradní, chci ho vyměnit. Problém ale je, že už je ta mlhovka taková "slepá". Vlastně obě. Zkoušeli jste někdo tu stříbrnou barvu obnovit? Není problém koupit nové, ale když je čas, proč to nezkusit.

A ono jde sehnat jen sklo? A vyměnit?? Já tohle řešil na fóru tak rok a půl zpět (kdy jsem měl rozbitou jednu mlhovku) a bylo mi řečeno že jedině výměna celé. Mezitím mi šutrák rozbil i to druhé sklo, tak jsem na jaře kupoval na vrakáči rovnou dvě mlhovky, jedna bratru za 250,-.

Co se týká stříbrné barvy, myslím jedině někde galvanicky nanést, spray na to určo nebude (aby byl lesklý a vydržel to teplo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi koupím nové, s tou barvou to bude problém. To sklo jsem dostal, by ze starší mlhovky. Mne spíše napadlo něco jiného. Ta skla nahradit polykarbonátem (snad se tak správně jmenuje) za světlometu a byl by problém s rozbíjením vyřešen. Proto jsem hlavně místo koupě nových zvažoval tu opravu barvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

ja mam trosku iny problem...prava predna hmlovka mi nesvieti...ked vsak pobucham po narazniku tak za rozsvieti, skusal som ju aj vybral a prepojit zas chvilu svietila potom zas prestala...asi tam bude daky kontakt zly...neda sa rozobrat ta hmlovka? musim zohnat novu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím,

chtěl bych si na fabii dodělat přední mlhovky. Koukal jsem na stránkách škodovky, že sada stojí kolem 4 000Kč. Nemůžu si tu sadu nějak složit? Určitě by to vyšlo levněji. Můžete mi prosím poradit co ta sada všechno obsahuje a co budu pro montáž potřebovat?

Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bys kupoval originální díly od škodovky, tak by tě to o moc levněji nevyšlo (mlhovky po 1300, spínač světel cca 1200 + kabelový svazek). Mohl bys ale najít použité díly třeba tady na fóru, nebo na vrakáči. Kabelový svazek tady nabízí tuším RomanR25.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...