Přejít na obsah

Jaký autoalamr?


mytrix

Doporučené příspěvky

mytrix: záleží, jak moc drahé auto máš a kolik jsi ochoten do zabezpečení investovat....

S Jablotronem mám jen ty nejlepší zkušenosti, CA 320 Akcent (oholenější verze bez vnitřních čidel) zcela bez problémů, na Feldě, provoz 5 let, žádné falešné poplachy....

Pokud máš otřesová čidla, náklonové čidlo apod. záleží na jejich správném seřízení, pak nejsou poplachy....

Nejsi - li si jistý svými schopnostmi, svěř montáž odborné firmě, která se zabezpečením vozidel živí na profi úrovni a nesvěřuj to žádnému garážistovi a ani nedělej sám - na správné montáži závisí funkčnost, spolehlivost a Tvoje celková spokojenost, pokud to odrbeš, můžeš nadávat na alarm jak, chceš, ale problém nebude v alarmu samotném... ;) Za montáž Akcentu ve specializované firmě dáš cca 1500-2000,-Kč a máš na to v pohodě záruku...

Jablotron dává na své výrobky záruku 5let, ale jen pokud to dělá tzv. autorizované servisní centrum, čili profi firma, když to budeš dělat na koleně, tak prd....

Máš-li dražší auto nebo bojíš-li se o něj trochu víc a není ti líto peněz, dej si Athose, vlastní zkušenost, zcela v pohodě, s hlídáním přes pult centrální ochrany (nebo můžeš i bez něj), v případě, že to máš přes pult, je další sleva na pojistce...

Nehledě na zabezpečení, pojištěné auto bych měl. ikdyby jeho cena byla podstatně nižší, než je cena Fabie... můj názor, nikomu nevnucuji -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas bych nevynášel do nebes profi firmy :worthy Kolikrát to ten garážista zvládně daleko líp..jablotron má k alarmům návod, podle kterého to zvládne i člověk doma..jen musí trošku znát, ale je to v poho.. Vyděl jsem pár instalací od "profíků" a upřímně, utrhal bych jim ruce..nemá jít jen o to, udělat to v co nejkratším čase. Jinak s Jablotronem souhlasím..Accent nebo Athos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mytrix: záleží, jak moc drahé auto máš a kolik jsi ochoten do zabezpečení investovat....

S Jablotronem mám jen ty nejlepší zkušenosti, CA 320 Akcent (oholenější verze bez vnitřních čidel) zcela bez problémů, na Feldě, provoz 5 let, žádné falešné poplachy....

Pokud máš otřesová čidla, náklonové čidlo apod. záleží na jejich správném seřízení, pak nejsou poplachy....

Nejsi - li si jistý svými schopnostmi, svěř montáž odborné firmě, která se zabezpečením vozidel živí na profi úrovni a nesvěřuj to žádnému garážistovi a ani nedělej sám - na správné montáži závisí funkčnost, spolehlivost a Tvoje celková spokojenost, pokud to odrbeš, můžeš nadávat na alarm jak, chceš, ale problém nebude v alarmu samotném... ;) Za montáž Akcentu ve specializované firmě dáš cca 1500-2000,-Kč a máš na to v pohodě záruku...

Jablotron dává na své výrobky záruku 5let, ale jen pokud to dělá tzv. autorizované servisní centrum, čili profi firma, když to budeš dělat na koleně, tak prd....

Máš-li dražší auto nebo bojíš-li se o něj trochu víc a není ti líto peněz, dej si Athose, vlastní zkušenost, zcela v pohodě, s hlídáním přes pult centrální ochrany (nebo můžeš i bez něj), v případě, že to máš přes pult, je další sleva na pojistce...

Nehledě na zabezpečení, pojištěné auto bych měl. ikdyby jeho cena byla podstatně nižší, než je cena Fabie... můj názor, nikomu nevnucuji -_-

já ho chci pojistit, ale právě ta pojistka bude s alarmem mnohem nižší víš ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mytrix: záleží, jak moc drahé auto máš a kolik jsi ochoten do zabezpečení investovat....

S Jablotronem mám jen ty nejlepší zkušenosti, CA 320 Akcent (oholenější verze bez vnitřních čidel) zcela bez problémů, na Feldě, provoz 5 let, žádné falešné poplachy....

Pokud máš otřesová čidla, náklonové čidlo apod. záleží na jejich správném seřízení, pak nejsou poplachy....

Nejsi - li si jistý svými schopnostmi, svěř montáž odborné firmě, která se zabezpečením vozidel živí na profi úrovni a nesvěřuj to žádnému garážistovi a ani nedělej sám - na správné montáži závisí funkčnost, spolehlivost a Tvoje celková spokojenost, pokud to odrbeš, můžeš nadávat na alarm jak, chceš, ale problém nebude v alarmu samotném...  ;) Za montáž Akcentu ve specializované firmě dáš cca 1500-2000,-Kč a máš na to v pohodě záruku...

Jablotron dává na své výrobky záruku 5let, ale jen pokud to dělá tzv. autorizované servisní centrum, čili profi firma, když to budeš dělat na koleně, tak prd....

Máš-li dražší auto nebo bojíš-li se o něj trochu víc a není ti líto peněz, dej si Athose, vlastní zkušenost, zcela v pohodě, s hlídáním přes pult centrální ochrany (nebo můžeš i bez něj), v případě, že to máš přes pult, je další sleva na pojistce...

Nehledě na zabezpečení, pojištěné auto bych měl. ikdyby jeho cena byla podstatně nižší, než je cena Fabie... můj názor, nikomu nevnucuji  -_-

já ho chci pojistit, ale právě ta pojistka bude s alarmem mnohem nižší víš ..

Ale jen s alarmem, který má 3-okruhový imobilizér, ne? Pak by byla sleva 5%? Kdyby jsi měl Athose přes PCO, tak máš dolů z pojistky 20%, ale zase platíš hlídačce poplatek za střežení, který ti více méně pokryje ta sleva na pojistném, takže nula od nuly pojde, jen můžeš usínat s lepším pocitem, že jsi pro zabezpečení udělal maximum :palec2:

Pokud to potřebuješ pojistit, bylo by asi lepší, nechat si to namontovat od profíků a mít na to glejt, pojišťovna asi bude chtít vidět fakturu, že tam to zabezpečení opravdu je....

Nejsi z Brna? Mohl bych poradit velice dobrou firmu, s níž mám osobní letité zkušenosti a jen ty nejlepší....

Jinak ale samo sebou vše je o lidech a jak píše Jiřík.DC, botu může udělat i rádoby profi firma, asi je nejlepší mít od někoho známého reference, ostatně jako ve všem <_<

Viděl jsem i alarm zapojený jen jako DO :p A dělali to ve Škoda servisu, babráci... :unsure: Prostě vždy záleží na lidech, proto raději vždy mít reference je lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mytrix: záleží, jak moc drahé auto máš a kolik jsi ochoten do zabezpečení investovat....

S Jablotronem mám jen ty nejlepší zkušenosti, CA 320 Akcent (oholenější verze bez vnitřních čidel) zcela bez problémů, na Feldě, provoz 5 let, žádné falešné poplachy....

Pokud máš otřesová čidla, náklonové čidlo apod. záleží na jejich správném seřízení, pak nejsou poplachy....

Nejsi - li si jistý svými schopnostmi, svěř montáž odborné firmě, která se zabezpečením vozidel živí na profi úrovni a nesvěřuj to žádnému garážistovi a ani nedělej sám - na správné montáži závisí funkčnost, spolehlivost a Tvoje celková spokojenost, pokud to odrbeš, můžeš nadávat na alarm jak, chceš, ale problém nebude v alarmu samotném...  ;) Za montáž Akcentu ve specializované firmě dáš cca 1500-2000,-Kč a máš na to v pohodě záruku...

Jablotron dává na své výrobky záruku 5let, ale jen pokud to dělá tzv. autorizované servisní centrum, čili profi firma, když to budeš dělat na koleně, tak prd....

Máš-li dražší auto nebo bojíš-li se o něj trochu víc a není ti líto peněz, dej si Athose, vlastní zkušenost, zcela v pohodě, s hlídáním přes pult centrální ochrany (nebo můžeš i bez něj), v případě, že to máš přes pult, je další sleva na pojistce...

Nehledě na zabezpečení, pojištěné auto bych měl. ikdyby jeho cena byla podstatně nižší, než je cena Fabie... můj názor, nikomu nevnucuji  -_-

já ho chci pojistit, ale právě ta pojistka bude s alarmem mnohem nižší víš ..

Ale jen s alarmem, který má 3-okruhový imobilizér, ne? Pak by byla sleva 5%? Kdyby jsi měl Athose přes PCO, tak máš dolů z pojistky 20%, ale zase platíš hlídačce poplatek za střežení, který ti více méně pokryje ta sleva na pojistném, takže nula od nuly pojde, jen můžeš usínat s lepším pocitem, že jsi pro zabezpečení udělal maximum :palec2:

Pokud to potřebuješ pojistit, bylo by asi lepší, nechat si to namontovat od profíků a mít na to glejt, pojišťovna asi bude chtít vidět fakturu, že tam to zabezpečení opravdu je....

Nejsi z Brna? Mohl bych poradit velice dobrou firmu, s níž mám osobní letité zkušenosti a jen ty nejlepší....

Jinak ale samo sebou vše je o lidech a jak píše Jiřík.DC, botu může udělat i rádoby profi firma, asi je nejlepší mít od někoho známého reference, ostatně jako ve všem <_<

Viděl jsem i alarm zapojený jen jako DO :p A dělali to ve Škoda servisu, babráci... :unsure: Prostě vždy záleží na lidech, proto raději vždy mít reference je lepší...

no já moc referencí nemám. navíc jsem z prahy. Ale proto to chci od někoho mít potvrzené, a ne to dělat v garáži, mít fakturu jako doklad o koupi a montáži na můj vůz. Byl jsem dneska v české pojišťovně a při konfiguraci, kterou jsem požadoval, tak to stálo 10000,-, a s alarmem by to bylo cca 8200,-, což je rozdíl. Ale uvidím ještě. Kooperativa je výhodnější, tam to vyjde 7500 bez alarmu. Možná to vyřeším takto. Šlo mi o to, že když tam budu mít alarm, tak mě vyjde na půlku, když stojí 4000 a já ušetřím třeba dvojku na havárce, kvůli tomu jsem o tom začal víc uvažovat ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když já pojišťoval auto, tak jen chtěli vidět v pojišťovně, že všechno funguje..stačilo jim vidět zámek na řadičce a tak..a jestli to montovala firma nebo někdo jiný, je vůbec nezajímalo..Ale taky záleží asi na pojišťovně a lidech.. Každopádně ale když kouknu do smluvních podmínek třeba u Kooperativy, rozhodně mi jen alarm nestlačí pojistku na půlku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když já pojišťoval auto, tak jen chtěli vidět v pojišťovně, že všechno funguje..stačilo jim vidět zámek na řadičce a tak..a jestli to montovala firma nebo někdo jiný, je vůbec nezajímalo..Ale taky záleží asi na pojišťovně a lidech.. Každopádně ale když kouknu do smluvních podmínek třeba u Kooperativy, rozhodně mi jen alarm nestlačí pojistku na půlku..

jo, to nestlačí,ale z deseti na osm se dostaneš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a v českej poistovni to budu chceť vidieť aj ten blok? ja si to chcem namontovať sám a keby sa to takto dalo trochu zlavit...nebolo by zle ale zas ja to ližem tak neviem...:-(

začínám uvažovat, že se spíš na to vybodnu ;)

A pročpak? :o

Mám garáž, neparkuji před barákem. O alarmu jsem uvažoval jen proto, že bych měl levnější pojistku. Nevím, jestli se mi alarm vyplatí, stojí to (akcent na fabii ca-320) 6000,- s montáží. To radši jen klasickou dálku na DO. Je to moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a v českej poistovni to budu chceť vidieť aj ten blok? ja si to chcem namontovať sám a keby sa to takto dalo trochu zlavit...nebolo by zle ale zas ja to ližem tak neviem...:-(

začínám uvažovat, že se spíš na to vybodnu ;)

A pročpak? :o

Mám garáž, neparkuji před barákem. O alarmu jsem uvažoval jen proto, že bych měl levnější pojistku. Nevím, jestli se mi alarm vyplatí, stojí to (akcent na fabii ca-320) 6000,- s montáží. To radši jen klasickou dálku na DO. Je to moc

Jenže dálka Tě přijde tak na polovinu toho, co CA 320, tak to už raději i s alarmem než jen dálku nebo nic a ušetříš nejvíc ;) Můj názor...

BTW: navíc nevím, jestli Ti jde o zabezpečení, tak proč jen dálka, ta přece zabezpečení nijak nepomůže....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a v českej poistovni to budu chceť vidieť aj ten blok? ja si to chcem namontovať sám a keby sa to takto dalo trochu zlavit...nebolo by zle ale zas ja to ližem tak neviem...:-(

začínám uvažovat, že se spíš na to vybodnu ;)

A pročpak? :o

Mám garáž, neparkuji před barákem. O alarmu jsem uvažoval jen proto, že bych měl levnější pojistku. Nevím, jestli se mi alarm vyplatí, stojí to (akcent na fabii ca-320) 6000,- s montáží. To radši jen klasickou dálku na DO. Je to moc

Jenže dálka Tě přijde tak na polovinu toho, co CA 320, tak to už raději i s alarmem než jen dálku nebo nic a ušetříš nejvíc ;) Můj názor...

BTW: navíc nevím, jestli Ti jde o zabezpečení, tak proč jen dálka, ta přece zabezpečení nijak nepomůže....

Hlavně mi jde o to, abych nemusel odemykat a zamykat klíčem, už mě to nebaví, když chci otevřít kufr, a musím položit věci a jít odemknout na místo řdiče a pak jít teprve ke kufru ....

Jinak jelikož na alarm bych dostal po desetiprocentní slevě na construct jen pět procent, tak se mi to nevyplatí. Navíc ten CA-320 má nějaká hnusná ultrazvuková čidla, co trčí ze sloupků, a to nechci ani náhodou. A taky, u dálky se jen přidá něco pod volant a je to, d dveře a nic se nerozebírá jako u alarmu, takže pravděpodobnost, že to pak bude v autě vrzat, je mnohem nižší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pmultimix: CA 320 Akcent existuje i v ořezanější podobě bez ultrazvukových čidel a je levnější než s čidly. Pokud ti jde o dálku jako takovou, tak to chápu, ale stejně si myslím, že když už do toho chceš investovat, tak je lepší aspoň ten nejchudší alarm než jen obyč. dálka a cenový rozdíl mezi dálkou a akcentem bez ultrazvuku bude minimální, ale záleží samosebou na tobě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pmultimix: CA 320 Akcent existuje i v ořezanější podobě bez ultrazvukových čidel a je levnější než s čidly. Pokud ti jde o dálku jako takovou, tak to chápu, ale stejně si myslím, že když už do toho chceš investovat, tak je lepší aspoň ten nejchudší alarm než jen obyč. dálka a cenový rozdíl mezi dálkou a akcentem bez ultrazvuku bude minimální, ale záleží samosebou na tobě ;)

no nevím, rozdíl je tak 1000,-, dálka stojí 2300,- asi, orig. škoda. + montáž. alarm bez čidel, to nevím, typuju (když ca-320 stojí 3998,-) tak 3500,- + montáž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pmultimix: CA 320 Akcent existuje i v ořezanější podobě bez ultrazvukových čidel a je levnější než s čidly. Pokud ti jde o dálku jako takovou, tak to chápu, ale stejně si myslím, že když už do toho chceš investovat, tak je lepší aspoň ten nejchudší alarm než jen obyč. dálka a cenový rozdíl mezi dálkou a akcentem bez ultrazvuku bude minimální, ale záleží samosebou na tobě  ;)

no nevím, rozdíl je tak 1000,-, dálka stojí 2300,- asi, orig. škoda. + montáž. alarm bez čidel, to nevím, typuju (když ca-320 stojí 3998,-) tak 3500,- + montáž

Měl by stát pod 3t Kč, zkus někde na netu třeba velkoobchod...

Záleží na Tobě, ale mě osobně třeba 1000Kč rozdíl mezi jen dálkou a alarmem přijde jako malý rozdíl a dobrá investice vzhledem ke zvýšení užitné hodnoty, právě pokud máš alarm :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Díky všem za názory :) Bohužel jsem si reakcí všiml až teď, náhodou, po delší době. Jinak nakonec jsem to vyřešil následovně.

Pojistka se 100% krytím při krádeži, případně totalce :) To vše za cca 15k/3roky. Hledal jsem různé způsoby zabezpečení, nicméně toto vypadá jako jediná možnost, kdy budu mít klid a nebude mě ukradené auto tolik trápit (rozhodně méně, jak kdybych tam naládoval systémy za x desítek tisíc a pak mi ho stejnak šlohli - a navíc se to nevyplatí vzhledem k ceně auta) :t

Jinak teď chci alarm sice pořídit také, nicméně už spíše jen kvůli DO pro centrál :) Takže šáhnu nejspíše po http://www.levnealarmy.cz/detail.php?id=162 + nějaký míkrovlný čidlo a bude klid :-)

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď taky řešim alarm, ale ten je spíš taky jen kvůli tomu centrálu a maximálně tak aby mi tam nechrápali bezdomovci :D To pojištění je fakt nejlepší věc, když na to člověk těch pár zbytečnejch korun má ;) Jestlio se někdo rozmejšlíte nad alarmem, tak tady je nějaká inspirace :)Autoalarmy-profesionální zloděj

Editováno: , autor: Plecháč Tony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autoalarmy-profesionální zloděj

To už tu kolovalo několikrát, otázkou je, jak moc se tomu dá věřit. Třeba dusíku se tu přikládá až moc velká úloha, skutečnost bude trochu někde jinde, zvláště s ohledem na firmy vyrábějící speciální zámečnické vybavení, s kterým se dají dělat věci... :disgust:

Editováno: , autor: Wassermann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...